TFF, iki hakemin koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı - Son Dakika

TFF, iki hakemin koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı

22.10.2020 12:41

Türkiye Futbol Federasyonu, yapılan kontroller sonucu bir üst klasman ve bir klasman yardımcı hakemin koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), bir üst klasman hakemi ile bir klasman yardımcı hakeminin salı günü yapılan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif sonuçlandığını duyurdu.

Yapılan açıklamada, hakemlerin semptom göstermediği ancak talimatlar gereği tedbir amaçlı karantinaya alındığı belirtildi.

14 GÜN İZOLE EDİLECEK

Test sonuçları pozitif çıkan hakemlerin 14 gün izole edileceği aktarıldı.

Daha önce temmuz ayında bir üst klasman hakeminin koronavirüs testi pozitif çıkmış ve gerekli tedavilerin ardından hastalığı atlatmıştı.

TFF, iki hakemin koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor TFF, iki hakemin koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı - Son Dakika Spor

YORUMLAR (2)
  • Lütfi: Yahu size bir soru.. Bu korona gözden de giriyorsa, neden siperlik takın gözünüzü de koruyun demiyorlar da maske takın diyorlar maske gözü korumuyor ki.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Mesut Özil'i kadro dışı bırakan Arteta kendisini savundu: Tüm sorumluluk benim, vicdanım rahat Juventus, Merih Demiral için 60 milyon euronun altındaki teklifleri kabul etmeyecek Zeynep Koçak, erkek takipçisinin müstehcen mesajını ifşa etti Fotoğraf karesinden çıkarılan İnce ateş püskürdü: Partide bölücü kimmiş herkes gördü Avustralya'da yapılan araştırmaya göre bakımevlerindeki yaşlılar cinsel tacize uğruyor Şekli ve fiyatı ile herkesi şaşırtan ejder meyvesi bu yıl da tezgahlardaki yerini aldı Öğretmen, öğrencisiyle annesi kanepede uyurken ilişkiye girdi "Azeri askerleri öldürdük" haberini Serdar Ortaç fotoğrafıyla servis ettiler