Tokat El Örgüsü Lifleri Satarak Evine Katkıda Bulunuyor - Son Dakika

Tokat El Örgüsü Lifleri Satarak Evine Katkıda Bulunuyor

11.07.2015 14:51
Tokat El Örgüsü Lifleri Satarak Evine Katkıda Bulunuyor, System.String[]

El örgüsü lifleri satarak evine katkıda bulunuyor Tokat'ta 3 yıl önce eşi kaybeden 70 yaşındaki 1 çocuk annesi Gül Koç, el örgüsü banyo lifleri satarak evinin geçimine katkıda bulunuyor.

El örgüsü lifleri satarak evine katkıda bulunuyor

Tokat'ta 3 yıl önce eşi kaybeden 70 yaşındaki 1 çocuk annesi Gül Koç, el örgüsü banyo lifleri satarak evinin geçimine katkıda bulunuyor.

Kent merkezi Gülbahar Hatun Mahallesi'nde oğlu Ali Koç ile birlikte yaşayan Gül Koç, evinin geçimine kendi ürettiği lifleri satarak destek oluyor. 3 yıl önce eşini kaybeden yaşlı kadın, o günden itibaren kirada oturdukları evde ördüğü banyo liflerini bulvar üzerine getirerek, tanesini 12.5 liradan satışa sunuyor. Sabahın erken saatlerinde evinden çıkarak Gaziosmanpaşa Lisesi önüne gelen Koç, burada saatlerce bekleyip liflerini sattıktan sonra yeniden evine gidiyor.

Evine destek olmak için 3 yıldır çalıştığını söyleyen Koç, "Eve katkım olsun diye, işim gücüm de yok. Oğlumun yanında yaşıyorum, onun da işi yok. Taşımacılık yapıyor, traktörü var" dedi. 70 yaşında lif ördüğünü belirten Koç, "Sabaha kadar örüyorum, gündüz satıyorum. Bu yıl fazla satamıyorum. Her Ramazan'da çok satıyordum, ama bu Ramazan'da satamadım. 3 senedir bu işi yapıyorum, az da olsa geçimimi sağlıyorum" diye konuştu.

Tokat El Örgüsü Lifleri Satarak Evine Katkıda Bulunuyor
Tokat El Örgüsü Lifleri Satarak Evine Katkıda Bulunuyor
Tokat El Örgüsü Lifleri Satarak Evine Katkıda Bulunuyor
Tokat El Örgüsü Lifleri Satarak Evine Katkıda Bulunuyor

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Tokat El Örgüsü Lifleri Satarak Evine Katkıda Bulunuyor - Son Dakika


Son Dakika

10 maç sonra sahalara dönen Çağlar Söyüncü yeniden sakatlandı Burak Yılmaz, attığı iki golle Lille'e muhteşem geri dönüşle galibiyeti getirdi Çukur'un. 106. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Selim Koçavalı hayatını kaybediyor Kombide yaşanan patlama bir aileyi sokağa döktü! Çocuklar yaşananları korku dolu gözlerle izledi Cinsel ilişki teklifini reddettiği için kendisini vuran sevgilisini öldürmüştü! Tutuklanmasına karar verildi Bill Gates'in insanlara çip takmak için koronavirüs salgınını kullandığı iddiası yalanlandı Kahramanmaraş'ta polisimizi şehit eden katil zanlısı hastanede öldü Çin aşısıyla ilgili spekülatif yorumlara Bilim Kurulu Üyesi Kayıpmaz'dan tepki: Araba değil bu