YKS heyecanı - Son Dakika

YKS heyecanı

18.06.2022 12:28

Öğrencilerin kimlik ve belge kontrolü Okul çevresinde bekleyen aileler BİLECİK -(AA) Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) giren öğrenciler sınav heyecanı yaşadı.

Öğrencilerin kimlik ve belge kontrolü

Okul çevresinde bekleyen aileler BİLECİK -(AA) Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) giren öğrenciler sınav heyecanı yaşadı. Sınavın ilk oturumu olan Temel Yeterlilik Testi (TYT) için s abah saatinde Osmangazi Ortaokulu'na gelen öğrenciler, burada aileleri ve arkadaşları ile sınav saatini bekledi.

Öğrenciler gerekli kontrollerin ardından içeriye alındı. Aileler de sınav süresince okul dışında çocuklarını bekledi.

YORUMLAR
500
Kim Milyoner Olmak İster'e katılan yarışmacının anısı, Kenan İmirzalıoğlu'nu bile güldürdü! Kim Milyoner Olmak İster'e katılan yarışmacının anısı, Kenan İmirzalıoğlu'nu bile güldürdü! Millet ve Cumhur'dan sonra üçüncü ittifak da kuruldu! İlk toplantı Ankara'da yapacak Millet ve Cumhur'dan sonra üçüncü ittifak da kuruldu! İlk toplantı Ankara'da yapacak Şarkıcı Ceylan, imaj değişikliğine gitti! Son hali hayranlarını şaşırttı Şarkıcı Ceylan, imaj değişikliğine gitti! Son hali hayranlarını şaşırttı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel YKS heyecanı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement