Son Dakika Haberleri: Turkcell, Cepten İnternet Paylaşımı Kararında Değişikliğe Gitti

Turkcell, Cepten İnternet Paylaşımı Kararında Değişikliğe Gitti

25 gün önce

Turkcell, mobil internet paketini başka cihazlarla paylaşanlara ek ücret getirme kararında değişikliğe gitti. Konuyla ilgili yapılan açıklamada, "Hızlı Giriş" teknolojisi üzerinden giriş yapan müşterilerden herhangi bir ücret alınmayacağı belirtildi.

Türkcell, akıllı telefonu ile internet servis sağlayıcısından aldığı mobil internet paketini wifi paylaşım sistemi (hotspot) ile başka cihazlarla paylaşanlara ek ücret getirme kararından vazgeçti. Konuyla ilgili kurumdan yapılan açıklamada, kullanıcıların "Hızlı Giriş" teknolojisi üzerinden giriş yapmaları halinde, herhangi bir ücret ödemeyeceği belirtildi.

ÜCRET ÖDEMEMEK İÇİN "HIZLI GİRİŞ" ŞARTI

Turkcell, hotspot yoluyla mobil veri paylaşımı yapan müşterilerinden "Hızlı Giriş" teknolojisi üzerinden giriş yapmaları halinde, herhangi bir ücret talep edilmeyeceği açıklamasında bulundu. Turkcell'den yapılan açıklamada, şirket olarak öncelikli amaçlarının müşterilerinin değişen kullanım alışkanlıkları ile aynı doğrultuda gelişen yeni taleplerine uygun çözümler üretebilmek olduğu bildirildi.

UYGULAMA 15 OCAKTA BAŞLIYOR

Son dönemde müşterilerinin yoğun şekilde, "Kişisel Erişim Noktası" (hotspot) özelliğini kullanırken, yetkisiz internet paylaşımı sonucu istenmeyen güvenlik sorunları yaşanmasını engelleyen bir seçenek talep ettiklerin belirtilen açıklamada, 15 Ocak'tan itibaren yeni bir uygulamanın hayata geçirileceği kaydedildi.
Çankırı'da Bulunan 5 Bin Yıllık Mağara, Türkiye'nin 400 Yıllık İhtiyacını Karşılayacak Rezerve Sahip Osmanlı Partisi Genel Başkanı İbrahim Ünye, Boş Meydana Konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kendisine Evlenmek İstediğini Söyleyen Doktora Kız İstedi