Son Dakika Haberleri: Uçurumda kalan drone'u kurtarmak için seferber oldular

Uçurumda kalan drone'u kurtarmak için seferber oldular

23 gün önce

Karabük'ün tanıtım filmini çeken 2 arkadaş, kullandıkları drone uçurumda ağaçlara takılı kalınca kurtarma operasyonu gerçekleştirdi. İkili yaşadıkları zorluklara rağmen drone'u kurtarmayı başardı.

Karabük'ün tanıtım filmini çeken 2 arkadaş, kullandıkları drone uçurumda ağaçlara takılı kalınca kurtarma operasyonu gerçekleştirdi. Drone'u bulduklarında sağanak yağmura yakalanan ikili çektikleri tüm zorlukları ve yağmurda yıldırım düşme anını kameraya kaydetti.

DRONE, UÇURUMDA AĞAÇLARA TAKILDI

Uçuruma zorla tırmanıp drone'u arkadaşı ile birlikte bulan Cemil Belder yaşadıkları zorlukları kask kamerasında kayıt altına aldı. Karabük'ün tanıtım filmini çekerken bir treni görüntüleyen Belder'in kullandığı drone uçurumda ağaçlara takıldı.

DRONE'U KURTARMAK İÇİN UÇURUMA TIRMANDILAR

Kaybolan drone'u hemen arkadaşı ile birlikte aramaya başladılar. Uygulama üzerinden son görüldüğü konuma giden ekip drone'un uçurumun kenarında ağaçta olduğunu gördü. Belder ve arkadaşı, arama kurtarma ve afet acil yardımları bilgileri olduğu için yardım çağırmadan drone'u kurtarmak için uçuruma tırmandılar.

YAĞMURDA ISLANMASIN DİYE DRONE'A YELEĞİNİ SARDI

Drone'u bulduktan sonra yağmur şiddetini arttırdı. Belder, arkadaşına üzerindeki yeleği çıkartıp drone'un üzerine sarmasını söyledi. Sağanak yağmurun altında ıslanan ikilinin drone kurtarma operasyonunda yaşadıkları zorluklar kameraya yansıdı. Yoğun yağmurla birlikte şimşek çaktığı o anlarda kas kamerası tarafından kayıt edildi.

Uçurumda kalan drone'u kurtarmak için seferber oldular
Haber Yayın Tarihi: 22.10.2019 09:21 Kaynak: İHACinsel saldırıdan suçlanan genci, gizlice çektiği cinsel ilişki videosu kurtardı
İzlandalılar Türkiye'deki karşılamadan çok memnun kaldı: Şımartıldık Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan: S-400'ü tamamen kaldırma teklifini doğru bulmuyoruz