Umre'ye Gitmek İsteyenlere Finansman Desteği - Son Dakika

Umre'ye Gitmek İsteyenlere Finansman Desteği

10.01.2012 15:36
Umre'ye Gitmek İsteyenlere Finansman Desteği

Türkiye Finans Katılım Bankası, Hac'dan sonra şimdi de Umre'ye gideceklere finansman sağlıyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası'nın hazırladığı 'Hac ve Umre Seyahati Destek Paketi', Umre'ye gitmek isteyen ancak finansal nedenlerle erteleyenler ya da kolay ödeme imkanından yararlanmak isteyenler için büyük fırsat sunuyor. Her yıl benzer kampanyalarla müşteri odaklı yaklaşımlarını sürdürdüklerini ve bu yıl da destek paketini daha da geliştirdiklerini dile getiren Türkiye Finans Katılım Bankası Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Semih Alşar, kampanyaya yoğun ilgi beklediklerini belirtti.

Türkiye'de katılım bankacılığının öncü kuruluşu Türkiye Finans Katılım Bankası, Hac'dan sonra şimdi de Umre'ye gideceklere finansman sağlıyor.

Türkiye Finans'ın 'Hac ve Umre Seyahati Destek Paketi' ile sunduğu kampanyasında, 36 aya varan finansman desteği ve Türkiye Finans kredi kartlarına 4 aydan 12 aya kadar taksit imkanı ile ödeme rahatlığı bulunuyor. Türkiye Finans ayrıca ailesiyle veya dostlarıyla kutsal toprakları ziyaret etmek isteyenlerden de 'Aile Destek Paketi' kapsamında, kredi için dosya masrafı almıyor.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Türkiye Finans Katılım Bankası Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Semih Alşar da; "Ülkemizde yılda 500 bin kişi Hac ve Umre ziyaretinde bulunuyor. Biz de Türkiye Finans ailesi olarak, Hac ve Umre ziyareti yapmak isteyen ve kolay ödeme imkanlarından yararlanmak isteyen müşterilerimize destek olmak istedik. 'Hac ve Umre Seyahati Destek Paketi' de Bankamızın müşteri odaklı stratejileri kapsamında hayata geçirdiği ve önceki yıllarda yoğun ilgi gören kampanyalarından biri. Her yıl düzenlediğimiz bu kampanyamızı, müşterilerimizi odağımıza alarak yenilikçi yaklaşımlarla bu yıl daha da geliştirdik. Kampanyamıza geçen yıldan çok daha fazla katılım olmasını bekliyoruz." dedi.

Umre seyahati için en yoğun dönem olan Haziran ayı sonuna kadar geçerli olacak Türkiye Finans'ın bu kampanyası; bu yıl da Umreye gitmek isteyen ancak finansal nedenlerle erteleyenler için büyük bir fırsat sunacak. Türkiye Finans'ın finansman desteğinden yararlanmak isteyenler, Türkiye Finans Kredi Kartları ve yine Bankanın Bonus özellikli kredi kartı Happy Card'la ödeme yapabilecek.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
Suudi Arabistan'da umrecileri taşıyan otobüsün kaza yapması sonucu 20 kişi hayatını kaybetti Suudi Arabistan'da umrecileri taşıyan otobüsün kaza yapması sonucu 20 kişi hayatını kaybetti Suudi Arabistan'da umrecileri taşıyan otobüsün kaza yapması sonucu 20 kişi hayatını kaybetti Suudi Arabistan'da umrecileri taşıyan otobüsün kaza yapması sonucu 20 kişi hayatını kaybetti Suudi Arabistan'dan umre kısıtlaması Suudi Arabistan'dan umre kısıtlaması

Son Dakika Güncel Umre'ye Gitmek İsteyenlere Finansman Desteği - Son Dakika


Advertisement