Üniversiteli Eyyüphan, 10 gündür kayıp - Son Dakika

Üniversiteli Eyyüphan, 10 gündür kayıp

30.05.2019 13:06
Üniversiteli Eyyüphan, 10 gündür kayıp, System.String[]

ANTALYA'da, Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu'nda okuyan oğlu Eyyüphan Yıldız'dan (20) 10 gündür haber alamayan İhsan Yıldız, polise gidip, kayıp başvurusunda bulundu.

ANTALYA'da, Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu'nda okuyan oğlu Eyyüphan Yıldız'dan (20) 10 gündür haber alamayan İhsan Yıldız, polise gidip, kayıp başvurusunda bulundu. Yıldız, "Son olarak ormanlık alandan paylaşım yapmış. Bir restoranın da güvenlik kameralarına yansıdığı görülüyor" dedi.

Adana'da balıkçılık yaparak, geçimini sağlayan İhsan Yıldız, 3 çocuğundan en büyüğü Eyyüphan'dan 10 gündür haber alamayınca öğrenim gördüğü Antalya'ya gelip, polise kayıp başvurusunda bulundu. Yıldız, oğlunun, 2 yıl önce Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Sivil Havacılık İşletme Bölümü'nü kazandığını belirterek, "Kepez ilçesi Gülveren Mahallesi'ndeki öğrenci evinde yaşamaya, üniversitede de eğitimine başladı. Kendisiyle sürekli telefonla görüşüyorduk. En son 19 Mayıs'ta kaldığı evden çıkan oğluma ulaşamayınca polise kayıp başvurusunda bulundum" diye konuştu.

Oğluyla en son 18 Mayıs'ta telefonda konuştuğunu belirten İhsan Yıldız, haber alamayınca hemen Antalya'ya geldiğini ve aramaya başladığını söyledi. Sosyal medya başta olmak üzere oğlunu aramadığı yer kalmadığını anlatan Yıldız, "Oğlumun kıyafetlerini giyip, sokağa çıkıyorum. Son olarak ormanlık alandan paylaşım yapmış. Ayrıca bir restoranın güvenlik kameralarına yansıdığı görülüyor. Oğlumdan gelecek güzel bir habere ihtiyacım var. Ulaşamadığım her gün için ölüyorum" dedi.

- Antalya
Üniversiteli Eyyüphan, 10 gündür kayıp
Üniversiteli Eyyüphan, 10 gündür kayıp

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Üniversiteli Eyyüphan, 10 gündür kayıp - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz Yeni Malatyaspor, Gençlerbirliği'ni geriden gelerek 2-1 mağlup etti Camiye gitmek için yolun karşısına geçmeye çalışan yaşlı adam, canından oldu Son Dakika! Bolu Kuzfındık köyünde bir evde çıkan yangın, rüzgarın da etkisiyle bütün köye sıçradı İzmir'de koronavirüs vaka sayısı son 10 günde ikiye katlandı Başkan Böcek, 58'inci yaşına yoğun bakımda girdi Erzurum-G.Saray maçı sonrası, Erman Toroğlu hakem Arda Kardeşler'e patladı: Midem bulanıyor TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı