Uşak Belediyesi ihtiyaç sahiplerine iftar yemeği götürüyor - Son Dakika

Uşak Belediyesi ihtiyaç sahiplerine iftar yemeği götürüyor

06.05.2020 21:16
Uşak Belediyesi ihtiyaç sahiplerine iftar yemeği götürüyor, System.String[]

Uşak Belediyesi ekipleri, ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahiplerinin evine iftar yemeği götürüyor.

Uşak Belediyesi ekipleri, ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahiplerinin evine iftar yemeği götürüyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, geçtiğimiz yıl başlatılan iftar yemeği projesine bu yıl da devam ediliyor.

Günlük yaklaşık 80 haneye teslim edilen sıcak yemekler, ramazan boyunca toplamda 810 aileyle buluşturulacak. Ramazan sonuna kadar devam edecek projeyle 5 bin kişilik iftar yemeği dağıtılması hedeflenirken, ekipler yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle dışarıya çıkamayan veya kronik rahatsızlığı bulunan 33 haneye de yemek götürüyor.

Öte yandan, 11 Mayıs'ta açılacak olan berber ve kuaförler dezenfekte edileceği ve el dezenfektanı ile maske desteği verileceği belirtildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Uşak Belediyesi ihtiyaç sahiplerine iftar yemeği götürüyor - Son Dakika


Son Dakika

Hanife Gürdal ve ailesinin kar macerası hastanede bitti İş makinelerinin bile ulaşamadığı köyde, evlerine kar tünelleriyle gidiyorlar İki arkadaş kafa kafaya verip Doğu Anadolu'nun en büyük tesisini kurdu! Aylık 20 ton mantar üretiyorlar Sadakatsiz'in bölüm sonu izleyicileri ekrana kilitledi! Bir kişi Asya'nın gözünün önünde inşattan düştü Survivor 2021'in 10. bölüm fragmanı yayınlandı! "Çok üzücü bir durum var" diyen Acun Ilıcalı, acil durum konseyi yapıyor ABD'nin yeni başkanı Joe Biden, Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu Hastanedeki aşk intiharıyla ilgili herkes aynı soruyu soruyor: O silah oraya nasıl sokuldu?