Uşak'ta Sis, Trafiği Aksattı - Son Dakika

Uşak'ta Sis, Trafiği Aksattı

09.01.2012 10:51
Uşak'ta Sis, Trafiği Aksattı

Uşak'ta sabah saatlerinden itibaren etkili olan yoğun sis nedeniyle özellikle kent merkezi ve karayollarında görüş uzaklığı azaldı.

Uşak'ta sabah saatlerinden itibaren etkili olan yoğun sis nedeniyle özellikle kent merkezi ve karayollarında görüş uzaklığı azaldı. Araç sürücüleri, zor anlar yaşadı.

Sis nedeniyle kent merkezinde ve karayollarında görüş uzaklığı yer yer 10 metreye kadar düştü. Sabahın erken saatlerinden itibaren özellikle kent merkezi ve çevre yollarında hayatı olumsuz etkileyen sis nedeniyle trafikte aksamalar yaşandı. Yoğun siste araç sürücüleri trafikte güçlükle ilerlerlerken, ekipler herhangi bir kazanın meydana gelmemesi için önlem aldı.

Kentin üzerine bulut gibi çöken sisin bugünden sonra etkisini kaybedeceğini belirten meteoroloji yetkilileri, kentte perşembe gününe kadar kar yağışı olacağını, sıcaklığın da sıfırın altında 7 dereceye kadar düşeceğini kaydetti. - Uşak

Kaynak: DHA
Uşak'ta 30 kilo kaçak nargile tütünü ele geçirildi Uşak'ta 30 kilo kaçak nargile tütünü ele geçirildi Uşak'ta kaçak nargile tütünü ve elektronik sigara ele geçirildi Uşak'ta kaçak nargile tütünü ve elektronik sigara ele geçirildi Uşak Ticaret Borsası Uşak Ticaret Borsası

Son Dakika Güncel Uşak'ta Sis, Trafiği Aksattı - Son Dakika


Advertisement