Ustalarının Hemen Kovulması Gereken 11 Rahatsız Yapı - Son Dakika

Ustalarının Hemen Kovulması Gereken 11 Rahatsız Yapı

04.01.2020 14:19
Ustalarının Hemen Kovulması Gereken 11 Rahatsız Yapı, System.String[]

Özensiz iş bazen kötü sonuçlar veriyor ama aşırı özensiz işlere ne demeli. Hele bu iş bir binaysa… Konumuz ustaların elinden çıkmış hatalı yapılar.

Özensiz iş bazen kötü sonuçlar veriyor ama aşırı özensiz işlere ne demeli. Hele bu iş bir binaysa… Konumuz ustaların elinden çıkmış hatalı yapılar. Demek ki pek de usta değillermiş demeden insan kendini alamıyor. Hadi bu yanlış eserlere bakalım ve biraz bunu nasıl yaptın diyelim:

Ustalarının Hemen Kovulması Gereken 11 Rahatsız Yapı

Kaynak: TheGeyik

Son Dakika Komik - İlginç Ustalarının Hemen Kovulması Gereken 11 Rahatsız Yapı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek İngiliz şarkıcı Rita Ora'nın iç çamaşırsız pozu takipçilerinden tam not aldı Bir süredir ekranlardan uzak kalan Hülya Avşar, yeni projesiyle seyircilerin karşısına çıkıyor Barcelona, Messi'nin Maradona'yı andığı gol sevinci sonrası 3 bin euro ceza aldı Doğu Akdeniz'de gerilimi tırmandıran adım! Yunanistan'ın F-35 talebine ABD'den olumlu yanıt geldi ABD tarihinde bir ilk! Joe Biden'ın kabinesindeki isim Silivrili çıktı