Vefatının 20'nci Yılında Barış Manço'ya Saygı Gecesi - Son Dakika

Vefatının 20'nci Yılında Barış Manço'ya Saygı Gecesi

29.01.2019 14:31
Vefatının 20'nci Yılında Barış Manço'ya Saygı Gecesi, System.String[]

Usta sanatçı Barış Manço, Esenler Belediyesince düzenlenecek "Vefatının 20. Yılında Barış Manço'ya Saygı Gecesi" ile anılacak.

Usta sanatçı Barış Manço, Esenler Belediyesince düzenlenecek "Vefatının 20. Yılında Barış Manço'ya Saygı Gecesi" ile anılacak.

Dr. Kadir Topbaş Kültür Sanat Merkezi'nde düzenlenecek "Vefatının 20. Yılında Barış Manço'ya Saygı Gecesi" programında, 1 Şubat 1999 tarihinde 56 yaşındayken hayatını kaybeden sanatçının vefatının 20. yılına özel, bu zamana kadar hiçbir yerde görülmemiş 20 fotoğrafı sergilenecek.

Sergide ayrıca, Barış Manço'nun özel eşyaları ve plakları da yer alacak.

Sergi açılışı sonrası Kurtalan Ekspres, Seyyal Taner, Aylin Vatankuş, Cemil Demirbakan, Çimen Yalçın ve Hakan Dedeler'in sahne alacağı bir konser düzenlenecek.

Tiyatro gösterisi de yapılacak program, 3 Şubat Pazar günü saat 19.30'da başlayacak.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Vefatının 20'nci Yılında Barış Manço'ya Saygı Gecesi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fox TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma'ya sürpriz konuk Eski Galatasaraylı Bilal Kısa'nın babası vefat etti 13. kattan beton zemine düşen genç, doğum gününde hayatını kaybetti Feci kazada bir aile paramparça oldu: Anne ve oğlu öldü, baba ağır yaralı Kadıköy'de goller arka arkaya geliyor! Fenerbahçe, farkı 2'ye çıkardı Balık fiyatları fırladı! Lüferin kilosu 200 liraya dayandı Kadın doktora tacizci şoku! Hastası gibi muayene odasına girdi, aylardır peşinde olduğu ortaya çıktı Felç geçiren oyuncu Sabina Toziya, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrıldı