Son Dakika Haberleri: Verilmeyen 4 Penaltımız Var"

Verilmeyen 4 Penaltımız Var"

7 ay önce

Gümüşhanespor Teknik Direktörü Ziya Doğan, TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta hafta sonu oynadıkları Samsunspor maçına ilişkin, "Büyük takımlarda bir taç yanlış atıldı diye kıyamet kopuyor o top gol olursa. Bu maçta verilmeyen 4 penaltımız var. Lütfen baksınlar.

Verilmeyen 4 Penaltımız Var
Gümüşhanespor Teknik Direktörü Ziya Doğan, TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta hafta sonu oynadıkları Samsunspor maçına ilişkin, "Büyük takımlarda bir taç yanlış atıldı diye kıyamet kopuyor o top gol olursa. Bu maçta verilmeyen 4 penaltımız var. Lütfen baksınlar. Atılmayan oyuncuların pozisyonlarına baksınlar." dedi.

Doğan, kulübün Tekke köyündeki tesislerinde düzenlediği basın toplantısında Samsunspor karşılaşmasını değerlendirdi.

Müsabakanın TRT Spor kanalından canlı olarak yayınlandığını anımsatan Doğan, maçın hakemine yönelik eleştirilerde bulunarak şunları söyledi:

"Sosyal medyada da görüntüler var. Türk futbolunda bu tür şeyleri çok konuşmak isteyen bir adam değilim ama bu maçta da rakibin stoperi 20 kere atılırdı. Rakibin kalecisi yüzde 100 atılırdı. Top oyunda, o topla yürüyerek topun olduğu bölüme geliyor. Bunları ekranlardan seyredenler çok iyi anlarlar. 4 tane net penaltımız vardı. Şimdi bunu anlatsan şaka sanar insanlar. Televizyon görüntüleri ellerde. Yetkililer de çıkarsınlar izlesinler zahmet olmazsa. Ziya Doğan doğru mu söylüyor yanlış mı söylüyor? Taraftarımız kabullenmiyor, bizde futbol kadrosu ve yönetimi olarak kabul edemiyoruz ama ayıp, ayıp. Büyük takımlarda bir taç yanlış atıldı diye kıyamet kopuyor o top gol olursa. Bu maçta verilmeyen 4 penaltımız var. Lütfen baksınlar. Atılmayan oyuncuların pozisyonlarına baksınlar."

"Gümüşhane'yi sahipsiz sanıyorlar"

Doğan, müsabakada hakemin verdiği ve vermediği kararların dünyada örneğinin olmadığını iddia ederek, şunları kaydetti:

"Yazık. Biz hiç kimseden beleş puan istemiyoruz ama lütfen daha dikkatli olalım. Maçı konuşmak çok isterdik ama eğer gerçekten bu pozisyonları izlemeyenler der ki 'Ziya Hoca'ya bak ne diyor bu ya 4 tane penaltı bir maçta 4 tane penaltı verilmez mi?' Yok ki dünyada eşi örneği. Ekranlar orada. Biz güçlü, inatçı takımız. Kimseye pabuç bırakmayız ama herkesten de adalet istiyorum. Gümüşhane'yi sahipsiz sanıyorlar. Yanılıyorlar. Hiçbir şey söylemiyorum. Özür dilemeye hazırım. Birisi çıksın desin ki bunlar penaltı değil. Ülkem adına üzülüyorum, yazık."

YORUMLAR


Yaşlı Adamın, Çocuktan Düşen 100 Lirayı Alıp Kaçtığı Anlar Kameralara Yansıdı Market İşletmecisinin Ateşe Verdiği Cips, Plastik Gibi Yandı Fethullah Gülen'in Kardeşi Salih Gülen, Saklandığı Evde Ölü Bulundu