Yakutiye'de yoğun kar mesaisi - Son Dakika

Yakutiye'de yoğun kar mesaisi

23.12.2021 09:49

Yakutiye'de yoğun kar mesaisiERZURUM Yakutiye Belediyesi Fen İşleri Ekipleri, vardiyalı sistemle karla mücadele çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

Yakutiye'de yoğun kar mesaisi

ERZURUM Yakutiye Belediyesi Fen İşleri Ekipleri, vardiyalı sistemle karla mücadele çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

Yakutiye ilçe sınırları içerisindeki ara arterler ve 44 mahallede karla mücadele mesaisine hız kesmeden sürdüren Fen İşleri Ekipleri, buzlanan yollara da tuz serpme işlemi uygulayarak kazaları önlemeye çalışıyor.

Üç vardiya halinde greyder, kepçe, eder, kamyon ve tuzlama araçlarıyla ilçe sınırlarındaki cadde ve sokaklarda kar temizliğini sürdüreceklerini kaydeden Yakutiye Belediye Başkanı Dr. Mahmut Uçar, kar yağışıyla birlikte Büyükşehir Belediyesi ile koordineli çalışarak hem ana arterlerin hem de ara cadde ve sokakların kardan temizlenmesi için mesai harcadıklarını kaydetti, Uçar, buzlanma ve çatılardan sarkan buz sarkıtlarının düşme tehlikesine karşı vatandaşları uyararak, dikkatli olmalarını istedi.

Yakutiye'de yoğun kar mesaisi
Yakutiye'de yoğun kar mesaisi
Yakutiye'de yoğun kar mesaisi
Yakutiye'de yoğun kar mesaisi

YORUMLAR
500
EPDK'dan elektrik şirketine ağır fatura! Isparta'da 7 gün halkı elektriksiz bırakmaları sebebiyle 15 milyon 583 bin lira ceza kesildi EPDK'dan elektrik şirketine ağır fatura! Isparta'da 7 gün halkı elektriksiz bırakmaları sebebiyle 15 milyon 583 bin lira ceza kesildi Sarıkamış Mayıs ayında beyaza büründü Sarıkamış Mayıs ayında beyaza büründü Konyalı Vatandaş: 'Canım Çekti Bir Karpuz Aldım 50 Lira. Artık Buramıza Kadar Geldi' Konyalı Vatandaş: 'Canım Çekti Bir Karpuz Aldım 50 Lira. Artık Buramıza Kadar Geldi'
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Yakutiye'de yoğun kar mesaisi - Son Dakika


Advertisement