Son Dakika Haberleri: Yasak Elma Dizisinin Başrol Oyuncuları Diziye Veda Ediyor

Yasak Elma Dizisinin Başrol Oyuncuları Diziye Veda Ediyor

6 gün önce

Nesrin Cavadzade ve Ege Kökenli'nin kadrosuna dahil olduğu Yasak Elma dizisinde iki başrol oyuncusu dizeden ayrılıyor. Yasak Elma'da Zeynep ve Alihan karakterine hayat veren oyuncular, gelecek hafta veda ediyor.

FOX TV'nin her Pazartesi ekranlara gelen Yasak Elma dizisinde şaşırtan bir olay yaşandı. Dizinin ilk bölümlerinden itibaren inişli çıkışlı ilişkileriyle seyirciyi isyan ettiren başrol oyuncuları Sevda Erginci ve Onur Tuna, gelecek hafta diziye veda ediyor.

BAŞROL OYUNCULARI VEDA EDİYOR

Yasak Elma dizisinde izleyiciyi şaşırtan bir karar aldı. Yapım ekibi, dizinin en beğenilen 2 başrol oyuncusuyla hikayelerinin bittiği gerekçesiyle yollarını ayırma kararı aldı. Ayrılıklar, dizinin önümüzdeki hafta yayınlanacak 46. bölümünde meydana gelecek. Zeynep ve Alihan karakteri öpüşme ve yatak sahneleriyle dikkat çekiyordu.

İKİ YENİ OYUNCU

Yasak Elma'da Zeynep ve Alihan karakterine hayat veren Sevda Erginci ve Onur Tuna, önümüzdeki hafta rollerine veda ediyor. İkilinin yerine ise güzel oyuncular Nesrin Cavadzade ve Ege Kökenli dahil olmuştu.

Yasak Elma Dizisinin 46. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Yasak Elma Son Bölüm İzle

Haber Yayın Tarihi : 14.05.2019 07:33 

YORUMLAR


Çapkınlıklarıyla Olay Olan Rafet El Roman'dan Çarpıcı İtiraf: Ben Aşk Adamıyım Banu Alkan'dan Samimi İtiraf: Türkiye'nin En Namuslu Kadınıyım Hadise'den Aşk Hayatına Esprili Gönderme Game of Thrones Dizisinde Ölenler İçin İstanbul'da Lokma Dağıtıldı