Yaşam Başka Yerde Kitabı - Son Dakika

Yaşam Başka Yerde Kitabı

06.11.2014 09:37
Yaşam Başka Yerde Kitabı, System.String[]

Yaşam Başka Yerde Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Yaşam Başka Yerde Kitabı kitabının kısa özeti.

Günümüzün en önemli edebiyatçılarından birinin bir anlamda en kişisel romanı. Yaşam Başka Yerde'nin başkişisi olan "şair" aracılığıyla Kundera, dünyayla, "yazı" ile ilişki kurmanın sorunları üzerine eğiliyor, çağdaşlarından, yakınlarından "yazı" dolayısıyla ayrılmanın çilelerini konu ediyor.

(Tanıtım Bülteninden)

Yazar: Milan Kundera

Yayınevi: İletişim Yayınları

ISBN: 9789754700022

Boyut: 13,5x19,5

Sayfa Sayısı: 308

Basım Yılı: 1987-01

Basım Yeri: İstanbul

Son Dakika Güncel Yaşam Başka Yerde Kitabı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe'nin, ezeli rakiplerine karşı Kadıköy'deki tüm yenilmezlik serileri sona erdi F.Bahçe yöneticisi Alper Pirşen'den çok sert hakem tepkisi: Beşiktaş ve TFF bu eserinden utanmalı Sağlık Bakanlığı, koronavirüs ve grip arasındaki farkları gösteren bir görsel paylaştı Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye maç sonu üç gönderme birden Senegalli eski milli futbolcu Papa Bouba Diop hayatını kaybetti Fenerbahçe-Beşiktaş maçının bitiş düdüğüyle protokol tribünü karıştı Hollywood filmlerinden sıkılanlara! İşte dünya sinemasının 10 şaheser filmi 2. kattan düşen Görkem bebeği çanak anten hayatta tuttu! İşte o anlar