Yaşamak İstediğiniz Yeri Semt Sakinlerinden Dinleyin - Son Dakika

Yaşamak İstediğiniz Yeri Semt Sakinlerinden Dinleyin

15.04.2014 14:33
Yaşamak İstediğiniz Yeri Semt Sakinlerinden Dinleyin

Bir semti en iyi orada yaşayan ve çalışanlar anlatır.

Metrekare.com sizi,

merak ettiğiniz soruları en iyi yanıtlayabilecek kişiler olan semt sakinleriyle online ortamda buluşturuyor.

Metrekare.com’un soru-cevap platformu sayesinde gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler, ev ya da iş yeri kiralamak isteyenler ve emlakçılar birbirleriyle iletişime geçip fikir alışverişinde bulunabiliyor.

 

İster yaşamak ister çalışmak için gayrimenkul yatırımı yapmak ya da kiralamak isteyenler, Metrekare.com’un online soru-cevap platformunda buluşarak fikir alışverişinde bulunabiliyor.

 

Kişilerin daha sağlıklı yatırım kararı verebilmeleri amacıyla kurulan platform, semte yeni taşınan veya taşınmayı düşünenlerin mahalle yaşantısını kolaylaştırmayı, akıllarına takılan sorulara birinci ağızdan cevap bulmalarını ve bölgenin yatırım değerleriyle ilgili doğru tahminlerde bulunabilmelerini hedefliyor.

 

Semte yeni taşınmak veya semtte iş kurmak istenler kadar, işyeri sahipleri ve emlakçılar için de önemli olan platformda, semtle ilgili trafik durumundan sosyal imkanlara, çevre yapısından ulaşıma ve altyapıya kadar her konuyla ilgili sorular sorup, bilgi alabiliyorsunuz.

 

YORUMLAR
500
3500 yıl önceki heyecanı yaşamak için tarihe yolculuk yaptılar 3500 yıl önceki heyecanı yaşamak için tarihe yolculuk yaptılar Elon Musk, kayıp ikiziyle tanışmak istediğini açıkladı! Elon Musk, kayıp ikiziyle tanışmak istediğini açıkladı!
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Yaşamak İstediğiniz Yeri Semt Sakinlerinden Dinleyin - Son Dakika


Advertisement