Yeşim Salkım, kendisine küfür ettikten sonra af dileyen Murat Övüç'ü affetmedi - Son Dakika

Yeşim Salkım, kendisine küfür ettikten sonra af dileyen Murat Övüç'ü affetmedi

Şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım, sosyal medya hesabından yayınladığı videosunda kendisine cinsiyetçi küfür ettikten sonra özür dileyen fenomen Murat Övüç'ü affetmeyerek üstüne basa basa davasından geri çekilmeyeceğini söyledi.

Sosyal medya fenomeni Murat Övüç, geçtiğimiz hafta verdiği konserde arasının bozuk olduğu Yeşim Salkım'a küfür etti. Kısa sürede gündem olan ve işleri etkilenen fenomen, dün Yeşim Salkım'dan özür diledi. Övüç'ün özrüne Salkım'dan da cevap gecikmedi.

AF DİLEDİ

Yeşim Salkım'a küfür ettiği için tepkilerin odağında olan ve birçok işi iptal edilmek istenen Murat Övüç, "Kimseden korkum yok, kellem de kesilse doğruları söyleyeceğim" dedikten birkaç gün sonra Salkım'dan özür diledi. Birçok sosyal medya kullanıcısı açıklamasında sürekli sahne alamadığını işlerinin iptal edildiğini vurgulayan Övüç'ü samimi bulmadı.

Yeşim Salkım, kendisine küfür ettikten sonra af dileyen Murat Övüç'ü affetmedi

ÖVÜÇ'ÜN ÖZRÜNÜ KABUL ETMEDİ

Övüç'ün hamlesinin ardından sosyal medya hesabından bir video yayınlayarak açıklama yapan Yeşim Salkım, özrü kabul etmediğini söyleyerek şu ifadeleri kullandı: "Ben kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam da. Ben de bazı şeylerin bedelini ağır ödedim bu arkadaşımız da (Murat Övüç) ağır ödüyor. Onun işlerinin engellenmesini de istemiyorum. Aleni şekilde herkesin ortasında bir hakarete maruz kaldım ve bu mahkemeyle sonuçlanacak. Araya girmek isteyenlerde lütfen karışmayın, bu konu sizi ilgilendirmez."

Yeşim Salkım, kendisine küfür ettikten sonra af dileyen Murat Övüç'ü affetmedi

"İŞLERİ İPTAL EDİLDİĞİ İÇİN ÖZÜR DİLEDİ"

İki çocuk annesi bana herkesin içinde bir küfür edildi ben de bunu hesabını tüm kadınlar adına sormak istiyorum. Sözümden dönmeyeceğim. Benden özür dilenmesini nedeni de işlerinin iptal olması. Çünkü gerçek ve samimi bir özür değildi. Ben 50 yaşında bir kadının kimin neyi nasıl yaptığını çok iyi biliyorum."

ÜNLÜ İSİMLER DESTEK OLDU

Cenk Eren, Onur Büyüktopçu, Ender Saraç ve Şenay Düdek gibi ünlü isimler Yeşim Salkım'ın paylaşımına alkış emojisi koyarak destek oldu.

Yeşim Salkım, kendisine küfür ettikten sonra af dileyen Murat Övüç'ü affetmedi

Haber Yayın Tarihi: 07.08.2020 14:54

Son Dakika Magazin Yeşim Salkım, kendisine küfür ettikten sonra af dileyen Murat Övüç'ü affetmedi - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (33)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Suyun çekilmesiyle ortaya çıkan kafatası ve kemikler, bölge halkını tedirgin etti 11 yaşındaki kızı marulla tavşan beslemek için kandırıp cinsel istismarda bulundu FETÖ'nün 'Maceracısı' Murat Yeni 8 yıl hapse mahkum edildi Atmaya kıyamadı, 10 kamyon eşya biriktirdi, içeriden otomobil çıktı Yediemin otoparkında bulunan 12 milyon lira değerindeki araçların, ekonomiye kazandırılması isteniyor AK Parti MKYK'sında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "okullar açılsın" önerisi getirildi Ebru Gündeş, yıllardır küs olduğu babası Remzi Gündeş'i sessiz sedasız defnetti Bay Yanlış dizisinin setinde koronavirüs paniği yaşandı