Son Dakika Haberleri: Makinist Yangına Aldırış Etmeyince Yolcu Treni Devasa Alevlerin Arasından Geçti

Makinist Yangına Aldırış Etmeyince Yolcu Treni Devasa Alevlerin Arasından Geçti

5 ay önce

Osmaniye'de geri dönüşüm fabrikasının cayır cayır yandığı sırada bölgeden geçen bir yolcu treninin devasa alevlerin içinden geçtiği anlar yürekleri ağza getirdi.

Osmaniye'de geri dönüşüm fabrikasında çıkan yangın henüz söndürülemezken,yanan yerin yanında bulunan tren hattından ise yolcu treni alevlerin içinden geçerek yoluna devam etti.

GERİ DÖNÜŞÜM FABRİKASINDA YANGIN ÇIKTI

Osmaniye'de geri dönüşüm fabrikasında atıkların depolandığı alanda yangın çıktı. Çevre il ve ilçelerden de itfaiye ekipleri,orman işletmeye bağlı arazözler karadan,yangın söndürme helikopterleri de havadan yangına müdahale etmesine rağmen yangın henüz söndürülemedi.

YOLCU TRENİ ALEVLERİN ARASINDAN GEÇTİ

Toprakkale ilçesi Osmaniye- Adana yolu üzerinde bulunan yanan geri dönüşüm fabrikasının yanından geçen tren hattı üzerinden,makinist devasa alevlere aldırmadan yolcu treni alevlerin içinden geçti. O anlar ise kameraya yansıdı. Osmaniye de geri dönüşüm fabrikasında çıkan yangını söndürme çalışmaları devam ediyor.

İşte korku dolu o anlardan görüntüler;


YORUMLAR


Tarlasını Süren Çiftçi, Tesadüfen Tarihi Su Tünellerini Buldu Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2'nci 100 Günlük Eylem Planı'nı Açıkladı

Son Dakika! Büyükçekmece Adliyesi Bomba İhbarı Nedeniyle Boşaltıldı