Yonca Lodi, 'Hadi Be'ye Konuştu! - Son Dakika

Yonca Lodi, 'Hadi Be'ye Konuştu!

27.05.2018 22:10
Yonca Lodi, 'Hadi Be'ye Konuştu!, System.String[]

Başarılı sunucu Emre Saygı'nın hazırlayıp sunduğu, Türkiye'nin ilk interaktif talk show programı "Hadi Be"nin konuğu, ünlü şarkıcı Yonca Lodi oldu.

Hayli keyifli anların yaşandığı "Hadi Be" canlı yayınında Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularını yanıtlayan Yonca Lodi, samimi açıklamalarda bulundu.

Sunucuyla akraba çıktı

Sohbetleri sırasında Emre Saygı'yla Yonca Lodi'nin uzaktan akraba oldukları ortaya çıkan Yonca Lodi, durumu "Biz uzaktan kuzeniz. Fi tarihinde benim cici annemle enişte evlenmişler. Ben cici anne tarafındayım, Emre enişte tarafında" diye açıkladı.

Çok Sinsi bir öğrenciydim

Okul yıllarını anlatan Yonca Lodi, "Sinsi bir öğrenciydim. Acayip iyi kopya çekerdim. Bütün öğretmenler benim çok iyi, çok parlak, çok düzgün, çok hanımefendi bir öğrenci olduğumu zannederlerdi. Oysa bütün fırlamalıklar benim başımın altından çıkardı. Kimse de asla anlamazdı bunu. Öğrenciler arasında da sevildiğim için kimse de beni gammazlamazdı."

Simge, Edis ve Buray'ı beğeniyorum

Yonca Lodi, genç isimlerden en çok kimleri beğendiği sorusunu şöyle yanıtladı: "Simge'yi beğeniyorum. 'Yankı' çok iyi bir şarkı. 'Mış Mış' da iyiydi ama 'Yankı' daha karakterini belli eden bir şarkı. Kadınlarda bir tek onu kendine has bir şarkıyla konumlandırabiliyorum. Erkeklerde ise Edis'i ve Buray'ı çok beğeniyorum. Çünkü onların da kendi şarkılarıyla özdeşleştiğini düşünüyorum. Edis'in ilk şarkısı özellikle çok başarılıydı. Buray'ın da kendine has bir sesi ve melodisi var."

Lodi, prens soyundan gelen demek

Yonca Lodi, soyadının anlamını soran seyirciye "Urduca prens soyundan gelen demek" yanıtını verdi.

Bir oğlum bir de kızım var

13 yaşında Egehan adında bir oğlu olan Yonca Lodi, kedisini de kızı gibi gördüğünü söyledi: "Benim bir tane de kızım var; kedim var. Ben hep hayvanları severdim de hiç evde beslememiştim. Çok hastaydı Luna, onu aldığımda. Veteriner 'Ya ölecek ya da iyi bir eve gidecek' dedi. Aldım ve çok da uğraştım adam edene kadar. Şimdi gerçekten bir oğlum var, bir de kızım var diyorum. Çok seviyorum."

Lakabım Şelale

Yonca Lodi, "Bir lakabın var mı?" sorusunu şöyle yanıtladı: "Lakabım Şelale. Sesimden dolayı Şelale diyorlar. Bu, Murat Güneş'in koyduğu bir lakap."

Aşk delilik

Yonca Lodi yayında aşk hakkında da konuştu: "Aklı başında âşık bir insan gördünüz mü hiç? Aşk dediğin şey tamamiyle bir çılgınlık, delilik. Normal bir ruh hali değil aşk. Neler yapmazsın ki âşıkken."

Oğlum kibar bir adam olsun

Nasıl bir anne olduğunu da anlatan Yonca Lodi, "Hem disiplinliyimdir hem de eğlenceliyimdir. Sonuçta yalnız yaşıyoruz, bir erkek evlat yetiştiriyorum. Bir kere kibar bir çocuk olsun diye çok uğraştım. Aynı zamanda güvenli, özgüvenli olsun hem de öküz olmasın diye. Erkeklerle ilgili en büyük şikayetimiz o değil midir; öküzlük? İyi bir çocuk olsun, zarif, kibar olsun... İyi bir çocuk çok şükür."

En büyük zenginlik borcunun olmaması

Yonca Lodi, "İnsanın hayatındaki en büyük zenginliği borcunun olmaması. Borcun yoksa yaşa gitsin. Yoksa yalılar, katlar mutluluk getirmez. Herkese ver parayı, şanı, şöhreti mutluluğun bunlarda olmadığını görecekler" dedi.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Yonca Lodi, 'Hadi Be'ye Konuştu! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Dünya Sağlık Örgütü: Aşı çalışmalarındaki olumlu haberlerle tünelin ucundaki ışık görüldü Rıdvan Dilmen'den, Fatih Terim'e sert eleştiri: Ne gerek vardı, 6-0 mı yeneceksin? 51 yaşındaki Jennifer Lopez, sahne şovuyla Amerikan Müzik Ödülleri'ne damga vurdu Reuters'tan bomba Dağlık Karabağ iddiası: Türkiye ve Rusya gözlem noktası konusunda anlaşmazlık yaşıyor Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü Demirtaş ve Kavala sözleri tepki çeken Bülent Arınç'tan yeni açıklama: Cumhurbaşkanı çok ağır konuştu, rencide oldum Türk gemisine baskın emrini AB Akdeniz Deniz Kuvvetleri verdi: Sabaha kadar beklediler