Doğu Anadolu'da kar ve soğuk hava etkili oluyor - Son Dakika

Doğu Anadolu'da kar ve soğuk hava etkili oluyor

04.12.2022 11:05

Palandöken Kayak Merkezi girişi Üzeri karlı banklar Kayak merkezindeki telesiyej hareketliliği Kayak merkezin üst noktalarından görüntüler Doğu Anadolu'da kar ve soğuk hava etkili oluyor ERZURUM - Erzurum'da kar ve soğuk hava etkili oldu.

Palandöken Kayak Merkezi girişi

Üzeri karlı banklar

Kayak merkezindeki telesiyej hareketliliği

Kayak merkezin üst noktalarından görüntüler Doğu Anadolu'da kar ve soğuk hava etkili oluyor

ERZURUM - Erzurum'da kar ve soğuk hava etkili oldu.

Hava sıcaklığının sıfırın altında üç derece ölçüldüğü Erzurum'da, araç camları, park ve bahçelerdeki bitkiler üzerinde kırağı oluştu.

Palandöken Kayak Merkezi'nde kar kalınlığı 15 santimetre ölçüldü.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Ödemiş'te kar nedeniyle ulaşıma kapanan yollar jandarma ve belediye ekiplerince açıldı Ödemiş'te kar nedeniyle ulaşıma kapanan yollar jandarma ve belediye ekiplerince açıldı Sunar: 'Biz külfete razıyız yeter ki Erzurum kazansın' Sunar: 'Biz külfete razıyız yeter ki Erzurum kazansın' ETB'den süt üreticilerine müjdeUSK süt fiyatı belirleyene kadar Erzurum'da çiğ sütün litre fiyatı 10.25 TL olarak belirlendiETB Başkanı Hakan Oral: ... ETB'den süt üreticilerine müjdeUSK süt fiyatı belirleyene kadar Erzurum'da çiğ sütün litre fiyatı 10.25 TL olarak belirlendiETB Başkanı Hakan Oral: ...

Son Dakika Güncel Doğu Anadolu'da kar ve soğuk hava etkili oluyor - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement