SON DAKİKA HİDAYET TÜRKOĞLU HABERLERİ

Son Dakika Hidayet Türkoğlu Haberleri

 • 14 Temmuz 2018 01:59 Spor Doğan Hakyemez Son Yolculuğuna Uğurlandı Spor Doğan Hakyemez Son Yolculuğuna Uğurlandı Spor Doğan Hakyemez son yolculuğuna uğurlandıHidayet Türkoğlu Basketbola çok emeği dokunduÖmer Onan Kendisi muhteşem bir oyuncu ve yöneticiydiFatih UZUNER - Doğanay YAVUZ İSTANBUL (DHA) Türk basketbolunun duayen isimlerinden Doğan Hakyemez'in son yolculuğuna uğurlandı.
 • 12 Temmuz 2018 11:20 Doğan Hakyemez'in Vefatı Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, Türk basketbolunun duayen isimlerinden Doğan Hakyemez'in vefatı dolayısıyla taziye mesajı yayımladı.
 • 06 Temmuz 2018 11:45 Hidayet Türkoğlu'nun Millilere Güveni Tam Hidayet Türkoğlu'nun Millilere Güveni Tam Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın 2019 FIBA Dünya Kupası'na katılacağına inandığını söyledi.
 • 05 Temmuz 2018 14:43 Hidayet Türkoğlu: "Bu Tip Anlaşmaların Kulüplerimizin Maddi Sıkıntıları Çözeceğine İnanıyorum" Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, yayın anlaşmasından elde edilen gelirlerin yüzde 90’nın kulüplere aktarıldığını belirterek, “Bu tip anlaşmaların çoğu kulüplerimizin maddi anlamdaki sıkıntıları çözeceğine inanıyorum” dedi.
 • 05 Temmuz 2018 14:40 Hidayet Türkoğlu: Hidayet Türkoğlu: "Bu Tip Anlaşmaların Kulüplerimizin Maddi Sıkıntıları Çözeceğine İnanıyorum" - Hidayet Türkoğlu: "Bu tip anlaşmaların kulüplerimizin maddi sıkıntıları çözeceğine inanıyorum"İSTANBUL - Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, yayın anlaşmasından elde edilen gelirlerin yüzde 90'nın kulüplere aktarıldığını belirterek, "Bu tip anlaşmaların çoğu...
 • 28 Haziran 2018 13:09 Altınyıldız Classics, Basketbol Milli Takımlar Resmi Kıyafet Sponsoru Oldu Altınyıldız Classics, Basketbol Milli Takımlar Resmi Kıyafet Sponsoru Oldu Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, "Türkiye'nin en köklü ve önde gelen giyim markalarından Altınyıldız Classics'in, 'Basketbol Milli Takımları Sponsorluk Anlaşması' ile ailemize katılmış olmasından büyük memnuniyet duyuyoruz" dedi
 • 26 Haziran 2018 11:38 Hidayet Türkoğlu: Hidayet Türkoğlu: "Seçime Sahip Çıkan Türk Milletine Ne Kadar Teşekkür Etsek Azdır" Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne büyük bir katılımın sağlandığını belirterek, "Seçime sahip çıkan Türk milletine ne kadar teşekkür etsek azdır.
 • 26 Haziran 2018 11:03 Spor Hidayet Türkoğlu Kazanacağımız Maçlarla 2019 Dünya Şampiyonası'na Gitme Hakkı Alırız Spor Hidayet Türkoğlu Kazanacağımız Maçlarla 2019 Dünya Şampiyonası'na Gitme Hakkı Alırız Spor Hidayet Türkoğlu Kazanacağımız maçlarla 2019 Dünya Şampiyonası'na gitme hakkı alırızHidayet Türkoğlu Kazanacağımız maçlarla 2019 Dünya Şampiyonası'na gitme hakkı alırızHer zaman, gerek Avrupa Şampiyonası'nda, gerekse Dünya Şampiyonası'nda bulunmuş bir ülkeyizErcan ATA - ANKARA,(DHA)Türkiye...
 • 26 Haziran 2018 10:25 Hidayet Türkoğlu: "Kazanacağımız Maçlarla 2019 Dünya Şampiyonası'na Gitme Hakkı Alırız" Hidayet Türkoğlu: "Kazanacağımız maçlarla 2019 Dünya Şampiyonası'na gitme hakkı alırız""Her zaman, gerek Avrupa Şampiyonası'nda, gerekse Dünya Şampiyonası'nda bulunmuş bir ülkeyiz"Ercan ATA - ANKARA,Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımı, 28 Haziran Perşembe günü saat 20.
 • 25 Haziran 2018 19:36 Tbf Başkanı Hidayet Türkoğlu: Tbf Başkanı Hidayet Türkoğlu: "Önemli İki Maç Oynayacağız" Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, milli takımlar olarak her zaman Avrupa ve dünya şampiyonalarında bulunduklarını belirterek, "Umuyorum ki elemelerde kazanacağımız maçlarla, Dünya Şampiyonası'na gitme hakkı kazanırız." dedi.
 • 25 Haziran 2018 19:35 Hidayet Türkoğlu: Hidayet Türkoğlu: "Önemli İki Maç Oynayacağız" Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, milli takımlar olarak her zaman Avrupa ve dünya şampiyonalarında bulunduklarını belirterek, "Umuyorum ki elemelerde kazanacağımız maçlarla, Dünya Şampiyonası'na gitme hakkı kazanırız." dedi.
 • 21 Haziran 2018 17:53 10. İstanbul Rhytmics Cup Uluslararası Cimnastik Turnuvası İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Gençlik ve Spor Müdürlüğü, Spor İstanbul ve Türkiye Cimnastik Federasyonu işbirliğinde gerçekleştirilen 10. İstanbul Rhytmics Cup Uluslararası Cimnastik Turnuvası Bayrampaşa'da bulunan Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksinde başladı.
 • 19 Haziran 2018 15:35 Hidayet Türkoğlu: Hidayet Türkoğlu: "Ankara'da Yalnız Kalmayacağız" Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Milli Takım kampında konuştu. Ankara’da taraftarların takımı yalnız bırakmayacağını söyleyen Türkoğlu, “2 maçı kazanarak 2. tura avantajlı şekilde gideceğimizi düşünüyorum” dedi.
 • 19 Haziran 2018 15:15 Hidayet Türkoğlu: Hidayet Türkoğlu: "Ankara'da Yalnız Kalmayacağız" - Hidayet Türkoğlu: "Ankara'da yalnız kalmayacağız" Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu: "2 maçı da kazanarak 2. tura avantajlı şekilde gideceğimizi düşünüyorum"İSTANBUL - Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Milli Takım kampında konuştu.
 • 19 Haziran 2018 15:06 Hidayet Türkoğlu: "Ankara'da Yalnız Kalmayacağız" Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Milli Takım kampında konuştu.
 • 14 Haziran 2018 19:30 Hidayet Türkoğlu'ndan Bayram Mesajı Hidayet Türkoğlu'ndan Bayram Mesajı Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 14 Haziran 2018 18:58 Hidayet Türkoğlu'ndan Bayram Mesajı Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 11 Haziran 2018 15:21 Spor Hidayet Türkoğlu Ufuk Hocamıza Güvenen ve İnanan Bir Ekibiz - Hd Spor Hidayet Türkoğlu Ufuk Hocamıza Güvenen ve İnanan Bir Ekibiz - Hd Hidayet Türkoğlu Ufuk hocamıza güvenen ve inanan bir ekibizAnkara halkı her zaman destek olmuşturOlgucan KALKAN İSTANBUL,(DHA)Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, sponsorluk anlaşması sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
 • 11 Haziran 2018 12:39 Hidayet Türkoğlu: "Ufuk Hocamıza Güvenen ve İnanan Bir Ekibiz" Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, sponsorluk anlaşması sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
 • 11 Haziran 2018 12:35 Hidayet Türkoğlu'ndan Ufuk Sarıca Açıklaması Hidayet Türkoğlu'ndan Ufuk Sarıca Açıklaması Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, sponsorluk anlaşması sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
 • 11 Haziran 2018 12:35 Hidayet Türkoğlu: Hidayet Türkoğlu: "Milli Takım Benim İçin Ayrı Olmuştur" - Hidayet Türkoğlu: "Milli takım benim için ayrı olmuştur" A Milli Basketbol Takımı'nın vitamin ve mineral sponsoru Voonka olduİSTANBUL - Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, "Hem sporculuk yıllarımda hem de başkanlık döneminde Milli Takım benim için ayrı olmuştur" diye konuştu.
 • 11 Haziran 2018 12:25 Hidayet Türkoğlu: "Ufuk Hocamıza Güvenen ve İnanan Bir Ekibiz" Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, sponsorluk anlaşması sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
 • 11 Haziran 2018 12:19 Hidayet Türkoğlu: Hidayet Türkoğlu: "Umarım İyi Sonuçlar Elde Ederiz" - Hidayet Türkoğlu: "Umarım iyi sonuçlar elde ederiz" Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu: "Ufuk hocamıza güveniyoruz"İSTANBUL - Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, "Ufuk hocamıza güvenen ve inanan bir ekibiz. Bu süreçte de onların yanında olacağız.
 • 11 Haziran 2018 11:46 Hidayet Türkoğlu: "Umarım İyi Sonuçlar Elde Ederiz" Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, "Ufuk hocamıza güvenen ve inanan bir ekibiz. Bu süreçte de onların yanında olacağız. Umarım iyi basketbolla iyi bir sonuç elde ederiz" dedi.
 • 11 Haziran 2018 11:35 Hidayet Türkoğlu: Hidayet Türkoğlu: "Milli Takım Benim İçin Ayrı Olmuştur" Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, "Hem sporculuk yıllarımda hem de başkanlık döneminde Milli Takım benim için ayrı olmuştur" diye konuştu.
 • 08 Haziran 2018 23:08 Hidayet Türkoğlu: "İnşallah Herkesin Hoşuna Gidecek, Keyifli ve Sorunsuz Bir Final Geçiririz" - Hidayet Türkoğlu: "İnşallah herkesin hoşuna gidecek, keyifli ve sorunsuz bir final geçiririz"İSTANBUL - Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, yıkılan Abdi İpekçi Spor Salonu'nun yerine yapılacak tesise altyapı ve milli takımlar için çok ihtiyaçlarının olduğunu söyledi.
 • 08 Haziran 2018 19:04 Tbf Başkanı Hidayet Türkoğlu'ndan Demirören Ailesine Taziye Mesajı Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Erdoğan Demirören’in vefatının ardından taziyelerini bildirdi.
 • 08 Haziran 2018 02:35 Ali Koç ile Hidayet Türkoğlu Birlikte İzledi Ali Koç ile Hidayet Türkoğlu Birlikte İzledi Final karşılaşmasını takip edenler arasında Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, yönetim kurulu üyeleri ve CEO Ömer Onan da vardı
 • 07 Haziran 2018 13:45 Hidayet Türkoğlu: "Böyle Bir Merkeze İhtiyacımız Vardı" Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Abdi İpekçi Spor Salonu için, "Geleceğe yönelik tesis için yıkmak zorunda kaldık.
 • 07 Haziran 2018 13:43 Spor Hidayet Türkoğlu Böyle Bir Merkeze İhtiyacımız Vardı Spor Hidayet Türkoğlu Böyle Bir Merkeze İhtiyacımız Vardı Spor Hidayet Türkoğlu Böyle bir merkeze ihtiyacımız vardıİki takımı da kutluyor ve başarılar diliyorumOlgucan KALKAN - Serhan TÜRK İSTANBUL,(DHA)Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Abdi İpekçi Spor Salonu için, Geleceğe yönelik tesis için yıkmak zorunda kaldık.
 • 07 Haziran 2018 13:40 Hidayet Türkoğlu: "Böyle Bir Merkeze İhtiyacımız Vardı" Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Abdi İpekçi Spor Salonu için, "Geleceğe yönelik tesis için yıkmak zorunda kaldık.
 • 07 Haziran 2018 12:32 Hidayet Türkoğlu: "İnşallah Herkesin Hoşuna Gidecek, Keyifli ve Sorunsuz Bir Final Geçiririz" Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, yıkılan Abdi İpekçi Spor Salonu’nun yerine yapılacak tesise altyapı ve milli takımlar için çok ihtiyaçlarının olduğunu söyledi.
 • 07 Haziran 2018 12:18 Lenovo, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin Yeni Ana Sponsoru Lenovo, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nin Yeni Ana Sponsoru Toplantıya Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Lenovo Türkiye Genel Müdürü Emre Hantaloğlu ve Türkiye Basketbol Federasyonu CEO'su Ömer Onan katıldı
 • 30 Mayıs 2018 18:13 Kenan Bozgeyik'ten Hidayet Türkoğlu'na Ziyaret PTT AŞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu'nu ziyaret etti.
 • 19 Mayıs 2018 13:07 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Türkiye Futbol Federasyonu, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile Fenerbahçe ve Galatasaray kulüpleri 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.
 • 12 Mayıs 2018 19:10 Basketbol Gençler Ligi Dörtlü Final Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ile Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, kupayı takım kaptanı Yiğitcan Saybir'e takdim etti
 • 08 Mayıs 2018 16:11 Tbf Başkanı Türkoğlu: Tbf Başkanı Türkoğlu: "Dörtlü Final'de Fenerbahçe'yi Destekleyeceğiz" Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, THY Avrupa Ligi Dörtlü Final'inde mücadele edecek Fenerbahçe Doğuş'un bir kez daha şampiyonluğa ulaşmasını beklediklerini söyledi.
 • 08 Mayıs 2018 15:09 Dörtlü Final'de Fenerbahçe'yi Destekleyeceğiz" Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, THY Avrupa Ligi Dörtlü Final'inde mücadele edecek Fenerbahçe Doğuş'un bir kez daha şampiyonluğa ulaşmasını beklediklerini söyledi.
 • 08 Mayıs 2018 12:46 Basketbolda Sahne Gençlerin Crown Plaza Florya'da gerçekleştirilen Dörtlü Final'in basın toplantısına, Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, TBF üst yöneticisi (CEO) Ömer Onan, TBF yetkilileri, dörtlü finalde mücadele edecek Anadolu Efes, Banvit, Darüşşafaka ve Fenerbahçe Doğuş takımlarının antrenörleri ile birer oyuncusu katıldı
 • 04 Mayıs 2018 15:00 Hidayet Türkoğlu'ndan Abdi İpekçi Açıklaması! Hidayet Türkoğlu'ndan Abdi İpekçi Açıklaması! Hidayet Türkoğlu, Yenikapı Meydanı'nda düzenlenen İstanbul Gençlik  Festivali'ndeki söyleşiye federasyon üst yöneticisi (CEO) Ömer Onan ve A Milli  Erkek Basketbol Takımı Menajeri Kerem Tunçeri'yle katıldı
 • 04 Mayıs 2018 14:34 Türkoğlu'ndan Tesis Açıklaması Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, yıkımı devam eden ve yerine yeni basketbol tesisi yapılacak Abdi İpekçi Spor Salonu'nun son durumuyla "Abdi İpekçi Spor Salonu'nun olduğu 75-80 bin metrekarelik araziye bir basketbol tesisi inşa etmek için çalışmalar sürüyor.
 • 24 Nisan 2018 11:00 Karşıyaka'dan Çıkarma Bu hafta İstanbul'da Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu'yla bir araya gelerek 3 yıldır yapılması planlanan 10 bin kişilik yeni salon projesini görüşecek yeşil-kırmızılılar, haftaya Ankara'da Gençlik ve Spor Bakanlığı, Orman Bakanlığı ve Toplu Konut İdaresi'yle toplantı yaparak stat projesinin önündeki engelleri aşmak için yapılması gerekenleri masaya yatıracak
 • 23 Nisan 2018 16:03 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile Galatasaray ve Fenerbahçe kulüpleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
 • 23 Nisan 2018 07:55 Basketbolda Yabancı Kuralı Değişiyor Basketbolda Yabancı Kuralı Değişiyor Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, yabancı kuralının değişmesi için harekete geçti.
 • 16 Nisan 2018 15:47 Belediye Masa Tenisi Takımı Türkiye Üçüncüsü Oldu Belediye Masa Tenisi Takımı Türkiye Üçüncüsü Oldu 13-15 Nisan 2018 tarihleri arasında İstanbul Hidayet Türkoğlu Spor Salonu'nda yapılan Türkiye Şampiyonası'nda Kızlarda toplamda 43 takım mücadele etti
 • 13 Nisan 2018 22:54 Darüşşafaka'nın Avrupa Şampiyonluğu Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, ULEB Avrupa Kupası'nda şampiyonluğa ulaşan Darüşşafaka Erkek Basketbol Takımı'nı kutladı.
 • 10 Nisan 2018 21:38 Tff ve Hidayet Türkoğlu'ndan Eczacıbaşı Vitra'ya Tebrik Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, Kadınlar CEV Kupası finali rövanş maçında Belarus temsilcisi Minchanka'yı 3-0 yenerek şampiyonluğa ulaşan Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı'nı tebrik etti.
 • 07 Nisan 2018 18:54 Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Türk Basketbol Federasyonu Bakanı Hidayet Türkoğlu Düzce'de Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Türk Basketbol Federasyonu Bakanı Hidayet Türkoğlu Düzce'de DÜZCE(İHA) – Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Türk Basketbol Federasyonu Bakanı Hidayet Türkoğlu Düzce’de yaptığı konuşmada Türkiye’nin spor anlamında yapılan yatırımlar ve tesisleşme anlamında Avrupa’nın en iyilerinden bir tanesi olduğunu söyledi.
 • 06 Nisan 2018 11:55 Anadolu Ajansı 98 Yaşında Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, Anadolu Ajansının 98. kuruluş yıl dönümü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
 • 05 Nisan 2018 11:55 Tff, Tbf ve 3 Büyüklerden Başsağlığı Mesajları Tff, Tbf ve 3 Büyüklerden Başsağlığı Mesajları TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, sosyal medya hesabı Twitter'dan paylaştığı mesajda, şu açıklamalara yer verdi: "Fenerbahçe Kulübünün eski başkanlarından Ali Şen'in kıymetli eşi Bente Şen'in vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz