Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Hıfzıssıhha Kurulu haberleri, Hıfzıssıhha Kurulu son dakika, son dakika Hıfzıssıhha Kurulu

Son Dakika Hıfzıssıhha Kurulu Haberleri

Son dakika Hıfzıssıhha Kurulu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son hıfzıssıhha kurulu haberleri anında burada.


 • 19.11.2023 19 Kas 22:33 Kulp'ta bir okulda eğitime yarın ara verildi Kulp'ta bir okulda eğitime yarın ara verildi

  Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde bir okulda sağanak nedeniyle eğitime yarın ara verildi.

 • 19.11.2023 19 Kas 21:27 Olumsuz hava şartları eğitimi vurdu: Birçok il ve ilçede okullar tatil edildi Olumsuz hava şartları eğitimi vurdu: Birçok il ve ilçede okullar tatil edildi

  Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün çok sayıda il için sarı ve turuncu kodlu uyarı yapmasının ardından tatil haberleri de gelmeye başladı. İstanbul'un Şile ilçesi ve Zonguldak'ta olumsuz hava şartları nedeniyle okullar tatil edilirken, Düzce'nin Akçakoca, Yığılca, Karabük'ün Eflani, Eskipazar, Bartın'ın Amasra, Sakarya'nın Hendek, Diyarbakır'ın Kulp, Bismil ilçeleri ve Sinop merkez ile dört ilçesinde eğitime 1 gün ara verildi.

 • 16.11.2023 16 Kas 09:55 Kombi Yakmayan Komşuya Dava Açma Hakkı Kombi Yakmayan Komşuya Dava Açma Hakkı

  Erzurum Barosu'na kayıtlı avukatlardan Şeymanur Yılmaz, ferdi kombi kullanıp, hiç çalıştırmayan komşuya dava açılabileceğini belirtti. Yılmaz, kombi yakmayan komşunun diğer komşulara zarar verdiğini ve Kat Mülkiyeti Kanunu gereği bu durumun düzeltilmesi için dava açılabileceğini söyledi. Ayrıca, kombi yakmamanın neden olduğu maddi zararın tazmini ve sağlık sorunlarından kaynaklı harcamaların da istenebileceğini ifade etti.

 • 17.08.2023 17 Ağu 14:18 Sinop'ta Denize Girme Yasağı Kaldırıldı Sinop'ta Denize Girme Yasağı Kaldırıldı

  Sinop'ta olumsuz hava koşulları ve akıntı nedeniyle alınan denize girme yasağı, Valilik tarafından kaldırıldı. İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu tarafından alınan yeni kararla, kentin kuzey sahillerinde denize girilmesi serbest bırakıldı.

 • 15.08.2023 15 Ağu 14:00 Sinop'ta Kuzey Sahilleri Boşaldı: Denize Girme Yasaklandı Sinop'ta Kuzey Sahilleri Boşaldı: Denize Girme Yasaklandı

  Sinop'ta olumsuz hava koşulları ve akıntı nedeniyle denize girilmesi yasaklanan kuzey sahilleri boşaldı. Vali Ömer Karaömeroğlu başkanlığında toplanan İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu tarafından kötü hava şartları ve akıntı nedeniyle denize girilmesinin yasaklandığı kentin kuzeyinde kalan sahillerde polis ve cankurtaran ekipleri devriye görevi yapıyor. Ekipler, yasak kararıyla ilgili bilgi aktardıkları vatandaşları, denize girme yasağı bulunmayan iç kısımdaki güney sahillerine yönlendiriyor. Yasağa rağmen denize giren bazı vatandaşlar ise uyarılarak denizden çıkartılıyor. Bu arada alınan yasak kararının ardından kentin kuzey sahillerinin boş kaldığı görüldü. Az sayıda vatandaşın ise denize girmeyerek sahilde zaman geçirdikleri gözlendi.

 • 14.08.2023 14 Ağu 20:48 Sinop'ta Denize Giriş Yasaklandı Sinop'ta Denize Giriş Yasaklandı

  Sinop Valiliği, son dönemde artan boğulma vakaları nedeniyle Kumkapı Plajı'ndan Sarıkum Plajı'na kadar olan bölgelerde denize girişi yasakladı. Kararın amacı, vatandaşların can güvenliğini sağlamak ve yüzme alanlarının takibini yapmaktır.

 • 11.07.2023 11 Tem 17:44 Bartın Valiliği Sel Bilançosunu Açıkladı Bartın Valiliği Sel Bilançosunu Açıkladı

  Bartın Valiliği, sel öncesi ve sonrasında il genelinde yapılan ihbarları açıkladı. Açıklamada, konut, iş yeri ve depolardan su tahliyesi, iş makinesi kaynaklı ihbarların olduğu belirtildi. Şu ana kadar tespit edilen zararlar ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi.

 • 11.07.2023 11 Tem 16:53 Ordu'da sel sonrası alınan tedbirler açıklandı Ordu'da sel sonrası alınan tedbirler açıklandı

  Ordu Valiliği, sel felaketi sonrası halk sağlığının korunması amacıyla alınan tedbirleri açıkladı. Yaşanan su kesintileri ve deniz suyu kalitesinin olumsuz etkilenebileceği belirtilerek, 3 gün süreyle il genelindeki yüzme alanlarında denize girişlerin yasaklandığı duyuruldu. Ayrıca, su kesintilerinin giderilmesi, su depolarının temizlenmesi ve klorlanması, su temini için gerekli önlemlerin alınması, halkın yoğun olarak kullandığı mekanlarda su kesintilerine karşı tedbirlerin alınması gibi kararlar alındığı belirtildi. Uygulamada herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesi ve alınan kararlara uymayanlara yasal işlem yapılması kararı da oy birliğiyle kabul edildi.

 • 23.06.2023 23 Haz 19:55 Bodrum'da Müzik Yasakları Kalktı, Eğlence Sabaha Kadar Devam Etti Bodrum'da Müzik Yasakları Kalktı, Eğlence Sabaha Kadar Devam Etti

  Muğla Valiliği'nin koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında uygulamaya koyduğu 24.00 müzik yayını kısıtlaması iptal edildi. Bodrum'da müzik yasağının kalkmasıyla birlikte yerli ve yabancı turistler sabaha kadar eğlencenin keyfini çıkardı. Gece kulübü işletmecileri ise rahat bir nefes aldı. Eğlence sektörünün önde gelen isimlerinden Pasha Club sahibi Zeynel Kılıç, yasağın kalkmasıyla birlikte pandemi öncesi 2019 yılına döndüklerini belirterek, turizmde ciddi hareketlenmeler olacağını ve ülkenin ekonomisine ciddi katkı sağlayacağını söyledi.

 • 23.06.2023 23 Haz 12:12 Bodrum'da müzik yasağı kalktı, turistler saat 04.00'e kadar eğlendi Bodrum'da müzik yasağı kalktı, turistler saat 04.00'e kadar eğlendi

  Muğla Valiliği'nin koronavirüs tedbirleri kapsamında getirdiği müzik yasağı, Bodrum ilçesinde sona erdi. İşletmeler artık saat 04.00'e kadar müzik yayını yapabiliyor. Turizmci Zeynel Kılıç, yasağın kalkmasıyla birlikte turizmde ciddi bir hareketlenme olacağını belirtti.

 • 23.06.2023 23 Haz 12:00 Bodrum'da müzik yasağı kalktı, turistler saat 04.00'e kadar eğlendi Bodrum'da müzik yasağı kalktı, turistler saat 04.00'e kadar eğlendi

  Muğla Valiliği'nin koronavirüs tedbirleri kapsamında getirdiği müzik yasağı, Bodrum ilçesinde sona erdi. İşletmeler artık saat 04.00'e kadar müzik yayını yapabiliyor. Turizmci Zeynel Kılıç, yasağın kalkmasıyla birlikte turizmde ciddi bir hareketlenme olacağını belirtti.

 • 22.06.2023 22 Haz 22:30 Muğla'da Kovid-19 salgını döneminde uygulanan müzik yasağı sona erdi Muğla'da Kovid-19 salgını döneminde uygulanan müzik yasağı sona erdi

  Muğla'da Kovid-19 salgını döneminde uygulamaya konulan 00.00'dan sonra müzik yasağı sona erdi. İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu, Kovid-19 salgını kapsamında alınan tedbirlerin gözden geçirilmesi amacıyla toplandı. Toplantıda, 1 Temmuz 2021'de başlayan müzik yayınlarının saat 00.00'a kadar yapılabileceği yönündeki karar, Dünya Sağlık Örgütünce sağlık açısından küresel bir acil durum bulunmadığının açıklanması üzerine uygulamadan kaldırıldı. Buna göre, müzik yayınlarıyla ilgili uygulama, küresel salgın öncesindeki döneme döndü.

 • 22.06.2023 22 Haz 16:53 Muğla'da pandemi nedeniyle getirilen müzik yasağı sona erdi Muğla'da pandemi nedeniyle getirilen müzik yasağı sona erdi

  Muğla İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu, Covid-19 salgını nedeniyle alınan müzik yasağı kararının sona erdiğini açıkladı. Yasağın kalkmasıyla birlikte turistler ve esnaf rahat bir nefes aldı.

 • 21.06.2023 21 Haz 11:24 Antalya'da Kovid-19 salgını döneminde uygulanan müzik yasağı sona erdi Antalya'da Kovid-19 salgını döneminde uygulanan müzik yasağı sona erdi

  Antalya'da Kovid-19 salgını döneminde uygulamaya konulan 00.00'dan sonra müzik yasağı sona erdi. İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu, Kovid-19 salgını kapsamında alınan tedbirlerin gözden geçirilmesi amacıyla toplandı. Toplantıda, 1 Temmuz 2021'de başlayan müzik yayınlarının saat 00.00'a kadar yapılabileceği yönündeki karar, Dünya Sağlık Örgütünce sağlık açısından küresel bir acil durum teşkil etmediği gerekçesiyle iptal edildi.

 • 06.06.2023 06 Haz 13:18 Samsun'da Şiddetli Yağış Nedeniyle Okullar Bir Gün Kapalı Samsun'da Şiddetli Yağış Nedeniyle Okullar Bir Gün Kapalı

  Samsun'un Ayvacık, Salıpazarı, Ladik ve Terme ilçelerinde tüm okullarda, Atakum, Canik ve Bafra ilçelerinde ise taşımalı eğitime şiddetli yağış nedeniyle bir gün ara verildi. İl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, bazı ilçelerde olumsuz hava koşullarının etkili olduğu belirtildi.

 • 03.03.2023 03 Mar 16:57 İnegöl Hayvan Pazarı çevre illerde görülen şap hastalığı nedeniyle kapatıldı İnegöl Hayvan Pazarı çevre illerde görülen şap hastalığı nedeniyle kapatıldı

  Bursa'nın İnegöl ilçesinde kurulan hayvan pazarının, İlçe Hıfzıssıhha Kurulu kararıyla geçici olarak kapatıldığı bildirildi.

 • 06.02.2023 06 Şub 17:27 Mersin'de okullar bir hafta tatil Mersin'de okullar bir hafta tatil

  Mersin'de Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi ve özel tüm okulların, olumsuz hava şartları göz önünde bulundurularak 5 gün süreyle tatil edildiği bildirildi.

 • 06.02.2023 06 Şub 13:16 Günyüzü'nde okullar tatil edildi Günyüzü'nde okullar tatil edildi

  Eskişehir'in Günyüzü ilçesinde İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulu kararı ile yoğun kar yağışı nedeniyle tüm okullarda eğitim öğretime 1 gün süreyle ara verildi.

 • 06.02.2023 06 Şub 01:06 Muğla'nın tüm ilçelerinde kar nedeniyle eğitime bugün ara verildi Muğla'nın tüm ilçelerinde kar nedeniyle eğitime bugün ara verildi

  Muğla'nın ilçelerinde tüm temel eğitim kurumlarında kar yağışı nedeniyle yüz yüze eğitime bugün ara verildiği bildirildi.

 • 05.02.2023 05 Şub 23:06 Türkiye beyaza büründü! Kar etkisini iyice gösterdi, İstanbul ve Ankara dahil 40 ilde eğitime ara verildi Türkiye beyaza büründü! Kar etkisini iyice gösterdi, İstanbul ve Ankara dahil 40 ilde eğitime ara verildi

  Meteoroloji'nin uyarıları sonrası kar yağışı birçok şehirde etkisini artırırken, kar tatili haberleri de art arda geldi. İstanbul ve Ankara dahil olmak üzere 40 ilde olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar tatil edildi.

 • 05.02.2023 05 Şub 18:28 Muğla'nın Kavaklıdere ilçesinde kar yağışı nedeniyle eğitime yarın ara verildi Muğla'nın Kavaklıdere ilçesinde kar yağışı nedeniyle eğitime yarın ara verildi

  Muğla'nın Kavaklıdere ilçesinde, kar yağışı ve elverişsiz hava şartları nedeniyle eğitime yarın ara verildiği bildirildi.

 • 05.02.2023 05 Şub 18:28 Muğla'nın bazı ilçelerinde kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi Muğla'nın bazı ilçelerinde kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi

  Muğla'nın bazı ilçelerinde, kar yağışı ve elverişsiz hava şartları nedeniyle eğitime yarın ara verildiği bildirildi.

 • 05.02.2023 05 Şub 16:28 Kavaklıdere'de kar nedeniyle okullar tatil edildi Kavaklıdere'de kar nedeniyle okullar tatil edildi

  Muğla Kavaklıdere Kaymakamlığı, yoğun kar yağışı dolayısıyla yaşanabilecek olumsuzluklara karşı 6 Şubat Pazartesi günü okulların tatil edildiğini ve kamuda çalışan engelli ve hamile personellerin de idari izinli sayılacağını duyurdu.

 • 05.02.2023 05 Şub 16:28 Kavaklıdere'de kar nedeniyle okullar tatil edildi Kavaklıdere'de kar nedeniyle okullar tatil edildi

  Muğla Kavaklıdere Kaymakamlığı, yoğun kar yağışı dolayısıyla yaşanabilecek olumsuzluklara karşı 6 Şubat Pazartesi günü okulların tatil edildiğini ve kamuda çalışan engelli ve hamile personellerin de idari izinli sayılacağını duyurdu.

 • 05.02.2023 05 Şub 15:51 Yoğun kar yağışı nedeniyle 26 ilde okullar tatil edildi Yoğun kar yağışı nedeniyle 26 ilde okullar tatil edildi

  Meteoroloji'nin uyarıları sonrası kar yağışı birçok şehirde etkisini artırırken, kar tatili haberleri de art arda gelmeye başladı. İstanbul ve Ankara dahil olmak üzere 26 ilde olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar tatil edildi.

 • 09.01.2023 09 Oca 11:53 İlçede sokak hayvanları için 11 beslenme noktası oluşturulmuştu! Hıfzıssıhanın vicdanları sızlatan kararını mahkeme durdurdu İlçede sokak hayvanları için 11 beslenme noktası oluşturulmuştu! Hıfzıssıhanın vicdanları sızlatan kararını mahkeme durdurdu

  Manisa Gördes'te ilçe hıfzıssıhha kurulu hayvanlar için 11 beslenme noktası oluşturmuş ve bunlar dışında farklı noktalarda hayvanların beslenmesini suç sayacak bir karar almıştı. Hayvanları Koruma Vakfı, bu karara tepki göstererek mahkemenin yolunu tuttu. Manisa 1. İdare Mahkemesi'nde görülen davada mahkeme Yürütmenin Durdurulmasına karar verdi. Mahkeme kararında "İşlemin hukuka aykırı olduğu ve kararın uygulanmasının devamı halinde telafisi güç zararlara yol açacağı" vurgulandı.

 • 09.11.2022 09 Kas 09:37 TRABZON'DA SAHİPLİ KÖPEKLERE 'AĞIZLIK' KARARI GERİ ÇEKİLDİ TRABZON'DA SAHİPLİ KÖPEKLERE 'AĞIZLIK' KARARI GERİ ÇEKİLDİ

  TRABZON'da, sahipsiz köpek ve kedi ısırmalarıyla 9 ayda 2 bin 514 kuduz şüpheli temas vakası görülmesi sonrası İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu'nca sahipli köpeklerin dışarıda ağızlık takılarak gezdirilmesi yönünde alınan karar, hayvanseverlerin tepkileri üzerine geri çekildi.

 • 09.11.2022 09 Kas 09:22 Trabzon'da sahipli köpeklere 'ağızlık' kararı geri çekildi Trabzon'da sahipli köpeklere 'ağızlık' kararı geri çekildi

  TRABZON'da, sahipsiz köpek ve kedi ısırmalarıyla 9 ayda 2 bin 514 kuduz şüpheli temas vakası görülmesi sonrası İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu'nca sahipli köpeklerin dışarıda ağızlık takılarak gezdirilmesi yönünde alınan karar, hayvanseverlerin tepkileri üzerine geri çekildi.

 • 08.11.2022 08 Kas 09:48 Kuduz şüpheli temas vakalarının görülmesinin ardından Trabzon'da sahipli köpekler için alınan karara hayvanseverlerden tepki geldi Kuduz şüpheli temas vakalarının görülmesinin ardından Trabzon'da sahipli köpekler için alınan karara hayvanseverlerden tepki geldi

  Trabzon'da sahipsiz köpek ve kedilerin ısırmasıyla 9 ayda 2 binin üzerinde kuduz şüpheli temas vakası görülmesinin ardından İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu'nun aldığı, şehir genelinde sahipli köpeklerin dışarıda ağızlık takılarak gezdirilmesi kararına hayvanseverlerden tepki geldi.

 • 02.11.2022 02 Kas 17:33 2 çocuğun köpek saldırısında yaralandığı köyde, ekipler hayvanlara kuduz aşısı yaptı (3) 2 çocuğun köpek saldırısında yaralandığı köyde, ekipler hayvanlara kuduz aşısı yaptı (3)

  ÇIKIŞLARINA 5 GÜN YASAKLAMABitlis'in Adilcevaz Kaymakamı İsmail Demir başkanlığında toplanan İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulu'nda, Göldüzü köyünde köpek ısırması sonucu yaralanan ve tedavileri Ankara'da devam eden 2 çocuğa kuduz teşhisi konulması ile ilgili birtakım kararlar alındı.

 • 02.11.2022 02 Kas 16:37 Köpeğin ısırdığı 2 çocuğun tedavisi Ankara'da sürüyor Köpeğin ısırdığı 2 çocuğun tedavisi Ankara'da sürüyor

  Bitlis İl Sağlık Müdürlüğü, Adilcevaz ilçesinde köpeğin ısırmasının ardından Ankara'ya sevk edilen 3 çocuktan 2'sinin tedavisinin sürdüğünü, bir çocuğun da taburcu edildiğini bildirdi.

 • 02.11.2022 02 Kas 16:21 Bitlis'te 2 çocuğu köpek ısırmasının ardından 38 kişide daha kuduz vakası tespit edildi Bitlis'te 2 çocuğu köpek ısırmasının ardından 38 kişide daha kuduz vakası tespit edildi

  Bitlis'in Adilcevaz ilçesinde başıboş köpek tarafından ısırılan ve kuduz şüphesiyle Ankara'da tedaviye alınan 2 çocuğun ardından yetkililer, başıboş köpek tarafından ısırılıp sağlık kuruluşuna başvurmayan 38 vaka daha tespit etti.

 • 02.11.2022 02 Kas 13:18 2 çocuğun köpek saldırısında yaralandığı köyde ekipler, hayvanlara kuduz aşısı yaptı (2) 2 çocuğun köpek saldırısında yaralandığı köyde ekipler, hayvanlara kuduz aşısı yaptı (2)

  İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN AÇIKLAMABitlis'in Adilcevaz ilçesine bağlı Göldüzü köyünde sokak köpeklerinin ısırdığı ve kuduz teşhisiyle Ankara'ya sevk edilen 2 çocuğun tedavileri devam ederken, İl Sağlık Müdürlüğü'nce konuya ilişkin yazılı açıklama yaptı.

 • 25.08.2022 25 Ağu 19:17 Bursa'da Sivil Toplum Kuruluşları, Mevsimlik Tarım İşçilerini Ziyaret Etti. Bursa'da Sivil Toplum Kuruluşları, Mevsimlik Tarım İşçilerini Ziyaret Etti.

  Bursa Akademik Odalar Birliği’ne bağlı sivil toplum kuruluşları, Bursa’daki mevsimlik tarım işçilerini ziyaret etti. İşçi başı Abdullah Güzel, “Konteynerimiz, lavabomuz, mutfağımız yok. Yerde yıkıyoruz. Elektrik doğru dürüst yok. Su az, yetersiz. Bunların hepsini ilettik, kaymakama da ilettik, toplantı yaptık. Dediler ki, ‘bunların hepsi inşallah 2024’te olacak’. Bunlar devletimize kalmış. 2023 değil, 2024’e dediler” dedi.

 • 27.07.2022 27 Tem 15:24 Bolu'da zehirlenen 41 kişi tedavi altında Bolu'da zehirlenen 41 kişi tedavi altında

  BOLU'ya bağlı Yuva köyünde sudan zehirlendiği değerlendirilen 141 kişiden 41'inin tedavisinin çeşitli hastanelerde sürdüğü bildirildi.

 • 20.07.2022 20 Tem 23:26 Hıfzıssıhha kurulu Eskişehir için yeni kararlar aldı Hıfzıssıhha kurulu Eskişehir için yeni kararlar aldı

  Artan korona virüs vakalarıyla birlikte Eskişehir İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu tarafından yeni kararlar alındı.

 • 20.07.2022 20 Tem 21:55 Son dakika: Eskişehir'de koronavirüs tedbirleri Son dakika: Eskişehir'de koronavirüs tedbirleri

  Son dakika gündem haberi: EŞKİŞEHİR Valiliği, koronavirüsle mücadele kapsamında yeni kararlar aldı.

 • 20.07.2022 20 Tem 20:22 Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Zehirlenme Vakaları ile İlgili Açıklama: 'Burası Belediyemize Ait Bir Mahalle Değil. Belediyemizin Şehir Suyu... Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Zehirlenme Vakaları ile İlgili Açıklama: "Burası Belediyemize Ait Bir Mahalle Değil. Belediyemizin Şehir Suyu...

  Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu’nun Çaydurt Yuva köyündeki salgının şehir suyu şebekeleri ile ilgili olmadığını açıkladı. Özcan, “Burası belediyemize ait bir mahalle değil, öncelikle onu söyleyeyim. Ulusal basında, Sayın Sağlık Bakanının tweetinden sonra, salgın vakaları sudan kaynaklandı dedikten sonra, sürekli bizi arıyorlar. Arkada görmüş olduğunuz depo bize ait bir depo değil. Eğer sudan kaynaklandı iddiası varsa bunun belediyemizin şehir suyu şebekesi ile bir alakası yok. İl Özel İdaresi tarafından geçmişte yapılmış bir depo. Ve bu depodan da bu mahalle besleniyor” dedi.

 • 20.07.2022 20 Tem 19:41 Türkiye'de koronavirüs vakalarının tırmanışa geçmesinin ardından ilk tedbir Eskişehir'den geldi! İşte alınan kararlar... Türkiye'de koronavirüs vakalarının tırmanışa geçmesinin ardından ilk tedbir Eskişehir'den geldi! İşte alınan kararlar...

  Türkiye'de 4-10 Temmuz haftasında koronavirüs vaka sayılarının 117 bin 95'e yükselmesinin ardından ilk tedbir Eskişehir'den geldi. Eskişehir İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu, koronavirüsle mücadele kapsamında yeni kararlar alındığını duyurdu. İşte o kararlar...

 • 06.07.2022 06 Tem 16:41 Adıyaman'da Kurban Bayramı hazırlıkları tamamlandı Adıyaman'da Kurban Bayramı hazırlıkları tamamlandı

  Adıyaman Belediyesi, vatandaşların kurban ibadetlerini daha sağlıklı bir ortamda eda etmeleri ve bayramı en güzel şekilde geçirmeleri için gerekli tüm önlemleri aldı.

 • 05.07.2022 05 Tem 09:28 Kurban satış ve kesim alanları belirlendi Kurban satış ve kesim alanları belirlendi

  Adıyaman Belediyesi, vatandaşların kurban ibadetlerini daha sağlıklı bir ortamda eda etmeleri için çalışmalarını tamamladı.

 • 15.04.2022 15 Nis 10:58 Yalova'daki kamu hastanelerinin yoğun bakımlarında Kovid-19 hastası kalmadı Yalova'daki kamu hastanelerinin yoğun bakımlarında Kovid-19 hastası kalmadı

  Yalova'daki kamu hastanelerinin yoğun bakım servislerinde Kovid-19 hastasının bulunmadığı bildirildi.

 • 02.04.2022 02 Nis 12:48 İzmir'de motosiklet ve scooter yasağı iptal oldu İzmir'de motosiklet ve scooter yasağı iptal oldu

  Kent genelinde etkili olan fırtınanın etkisini yitirmesi nedeniyle, İzmir Valiliği, motosiklet ve scooter kullanımına getirilen yasağın kaldırıldığını açıkladı.

 • 01.04.2022 01 Nis 18:07 İzmir'de rüzgar nedeniyle motosikletliler ve motokuryeler trafiğe çıkamayacak İzmir'de rüzgar nedeniyle motosikletliler ve motokuryeler trafiğe çıkamayacak

  İzmir'de kuvvetli rüzgar nedeniyle motosikletliler, elektrikli scooter kullananlar ve motokuryelerin 3 Nisan saat 22.00'ye kadar trafiğe çıkmasına izin verilmeyecek.

 • 01.04.2022 01 Nis 15:34 Başkan Atabay'dan VegFest açıklaması Başkan Atabay'dan VegFest açıklaması

  Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, 20--21-22 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek olan Didim VegFest'i engellemek için çıkan asparagas haberlere ve iddialara yanıt verdi.

 • 28.03.2022 28 Mar 15:02 Vatandaşlardan belediyenin işgaliye mücadelesine destek Vatandaşlardan belediyenin işgaliye mücadelesine destek

  Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından kent merkezinde kaldırım işgallerine yönelik yaptığı çalışmalar, Manisalılar tarafından memnuniyetle karşılandı.

 • 23.03.2022 23 Mar 11:51 Kırşehir'de canlı hayvan pazarı haftada iki gün açılacak Kırşehir'de canlı hayvan pazarı haftada iki gün açılacak

  Kırşehir Ticaret Borsası Başkanı Neşet Yavuz, canlı hayvan pazarının haftada iki gün açılacağını bildirdi.

 • 14.03.2022 14 Mar 23:50 Bitlis'te eğitime kar engeli Bitlis'te eğitime kar engeli

  Bitlis'in Mutki ve Güroymak ilçelerinde yoğun kar nedeniyle eğitime ara verildi.

 • 14.03.2022 14 Mar 23:11 Kar yağışı nedeniyle 8 ilde eğitime ara verildi Kar yağışı nedeniyle 8 ilde eğitime ara verildi

  Etkili olan kar yağışı nedeniyle bazı illerimizde okullar tatil edildi. Bu iller; Trabzon, Rize, Ordu, Giresun, Samsun, Ağrı, Muş ve Bingöl oldu.

 • 14.03.2022 14 Mar 11:01 Bitlis'in Ahlat ilçesinde eğitime kar engeli Bitlis'in Ahlat ilçesinde eğitime kar engeli

  Bitlis'in Ahlat ilçesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitime bugün ara verildi.

Advertisement