SON DAKİKA KAZAN HABERLERİ

Son Dakika Kazan Haberleri

 • 22 Mayıs 2017 21:55 'Türkiye, Tek Kuşak- Tek Yol Projesinde Anahtar Partner 'Türkiye, Tek Kuşak- Tek Yol Projesinde Anahtar Partner" TASAM Başkan Danışmanı ve İstanbul Aydın Üniversitesi Çin Araştırmaları Merkezi Direktörü Prof. Dr. Sedat Aybar, "Tek Kuşak-Tek Yol projesi, birçok ülkeye umut olmaya devam ediyor.
 • 21 Mayıs 2017 18:32 Dha Yurt Bülteni-13 Dha Yurt Bülteni-13 Biyolojik ailelerine verilen çocuklar yeni hayatlarına alışamadıİSTANBUL'da özel bir hastanede, doğum sırasında karıştırılarak biri Trabzon'da, diğeri Adıyaman'ın Besni İlçesi'ndeki ailelerde büyüyen 4 yaşındaki çocuklar, mahkeme kararıyla biyolojik ailelerine teslim edildi.
 • 21 Mayıs 2017 18:12 Bakan Çavuşoğlu Kıbrıs Rum Gazetesine Konuştu Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Müzakere edilmiş bir çözüm her iki tarafın ödün vermesine dayalı olacaktır.
 • 20 Mayıs 2017 11:51 Turnikelerden Elektrik Üreten Proje Turnikelerden Elektrik Üreten Proje Bursa Büyükşehir Belediyesi, THY ve Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) iş birliğiyle düzenlenen "THY Bilim Şenliği"nde "Sen Üret Sen Kazan" adlı projeleriyle ikinci olan 2 ortaokul öğrencisi, metro durakları ve daha birçok yerde kullanılan turnikelerden elektrik üretmeyi planlıyor.
 • 20 Mayıs 2017 11:39 Turnikelerden Elektrik Üreten Proje Turnikelerden Elektrik Üreten Proje Bursa Büyükşehir Belediyesi, THY ve Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) iş birliğiyle düzenlenen "THY Bilim Şenliği"nde "Sen Üret Sen Kazan" adlı projeleriyle ikinci olan 2 ortaokul öğrencisi, metro durakları ve daha birçok yerde kullanılan turnikelerden elektrik üretmeyi planlıyor.
 • 20 Mayıs 2017 09:38 Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nden Tataristan'a Dev Yatırım Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nden Tataristan'a Dev Yatırım Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nden Tataristan'a dev yatırımSiyamend KAÇMAZKazan-20 Mayıs (DHA) - Tataristan'da düzenlenen Kazan Summit 2017 kapsamında Gebze Organize Sanayi Bölgesi, Tataristan'da kendi yapısının benzerini kurmak için ilk adımı attı ve yaklaşık 2,5 milyar dolara mal olacak...
 • 20 Mayıs 2017 09:35 Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nden Tataristan'a Dev Yatırım Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nden Tataristan'a Dev Yatırım Tataristan'da düzenlenen Kazan Summit 2017 kapsamında Gebze Organize Sanayi Bölgesi, Tataristan'da kendi yapısının benzerini kurmak için ilk adımı attı ve yaklaşık 2,5 milyar dolara mal olacak proje için Tataristan Cumhurbaşkanı Rustam Minihannov'un da bulunduğu toplantıda imzaları attı.
 • 20 Mayıs 2017 09:34 Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nden Tataristan'a Dev Yatırım Gebze Organize Sanayi Bölgesi'nden Tataristan'a Dev Yatırım Tataristan'da düzenlenen Kazan Summit 2017 kapsamında Gebze Organize Sanayi Bölgesi, Tataristan'da kendi yapısının benzerini kurmak için ilk adımı attı ve yaklaşık 2,5 milyar dolara mal olacak proje için Tataristan Cumhurbaşkanı Rustam Minihannov'un da bulunduğu toplantıda imzaları attı.
 • 18 Mayıs 2017 19:25 Polis Akademisi Sınav Sorularının Sızdırılmasına Yeni Dava Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Akademisi Başkanlığınca 17 Ağustos 2012'de yapılan Polis Akademisi Giriş Sınavı'nın sorularının Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) mensuplarınca sınav öncesi elde edilerek aynı yapılanmaya mensup kişilere verildiğine ilişkin 16'sı tutuklu...
 • 18 Mayıs 2017 12:22 Görüş - Yeni Dönem Türk-Amerikan İlişkilerinde Açmazlar ve Fırsatlar Türk-Amerikan ilişkilerinin geçmişten bugüne seyri genel olarak değerlendirildiğinde, diğer büyük devlet-orta ölçekli devlet ilişkilerinde yaşananlara benzer itme-çekmelerin sıklıkla gözlemlendiği ve mevcut pürüz ve ayrışma noktalarının bertaraf edilemediği durumlarda ise ilişkilerin...
 • 18 Mayıs 2017 10:42 Rusya'dan Turizmcilerin Yüzünü Güldürecek Haber Rusya'dan Turizmcilerin Yüzünü Güldürecek Haber Rusya ile yaşanan uçak hadisesinin turizme verdiği yaralar hızla sarılırken, bu yıl turizmcilerin yüzünü güldürecek ilk rakamlar Türk Hava Yolları'nın Rusya operasyonundan geldi.
 • 18 Mayıs 2017 10:31 Rusya'dan Turizmcilerin Yüzünü Güldürecek Haber Rusya'dan Turizmcilerin Yüzünü Güldürecek Haber Rusya'dan turizmcilerin yüzünü güldürecek haberSiyamend KAÇMAZMOSKOVA, 18 Mayıs (DHA) - Rusya ile yaşanan uçak hadisesinin turizme verdiği yaralar hızla sarılırken, bu yıl turizmcilerin yüzünü güldürecek ilk rakamlar Türk Hava Yolları'nın Rusya operasyonundan geldi.
 • 18 Mayıs 2017 09:55 Rusya'dan Turizmcilerin Yüzünü Güldürecek Haber Rusya'dan Turizmcilerin Yüzünü Güldürecek Haber Rusya ile yaşanan uçak hadisesinin turizme verdiği yaralar hızla sarılırken, bu yıl turizmcilerin yüzünü güldürecek ilk rakamlar Türk Hava Yolları'nın Rusya operasyonundan geldi.
 • 18 Mayıs 2017 09:54 Rusya'dan Turizmcilerin Yüzünü Güldürecek Haber Rusya'dan Turizmcilerin Yüzünü Güldürecek Haber Rusya ile yaşanan uçak hadisesinin turizme verdiği yaralar hızla sarılırken, bu yıl turizmcilerin yüzünü güldürecek ilk rakamlar Türk Hava Yolları'nın Rusya operasyonundan geldi.
 • 16 Mayıs 2017 18:06 Günün Özeti Günün Özeti Günün tüm önemli gelişmelerini sizin için derledik.
 • 16 Mayıs 2017 17:37 Malatya Lojistik Üs Merkezine Dönüştürülecek Malatya Lojistik Üs Merkezine Dönüştürülecek Malatya’da gerçekleştirilen Lojistik Üs ve Lisanslı Depoculuk Çalıştayında yıllardır atıl durumda olan Vagon Onarım Fabrikasının lojistik üs merkezine dönüştürülebileceği belirtildi.
 • 13 Mayıs 2017 11:53 Karanlığı Aydınlatan Hikayeler Yarışması Karanlığı Aydınlatan Hikayeler Yarışması Mardin’de ortaokul öğrencileri arasında Türkiye genelinde düzenlenen ‘Karanlığı Aydınlatan Hikayeler’ yarışmasının ödül töreni yapıldı.
 • 12 Mayıs 2017 20:06 Gurmeler Ankara'da Buluşuyor Dünyanın dört bir yanından ünlü yemek şefleri başkentte düzenlenecek "Gurme Festivali"nde bir araya gelecek.
 • 10 Mayıs 2017 13:56 Kara Harp Okulundaki Darbe Girişimi Davası Kara Harp Okulundaki Darbe Girişimi Davası Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişimi sırasında Kara Harp Okulunda yaşanan eylemlere ilişkin, aralarında sözleşmeli subay adaylarının da bulunduğu 164 kişinin yargılanması sürüyor.
 • 09 Mayıs 2017 16:57 Tüsiad: AB Üyeliği Bir Cumhuriyet Projesidir – Türk Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜSİAD), Avrupa Birliği (AB) üyeliğinin bir dış politika konusu değil, Türkiye'nin tüm politika alanlarında dönüşüm yaratacak, partiler üstü temel politika hedefi olduğunu vurguladı.
 • 09 Mayıs 2017 15:13 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Avrupa Günü Mesajı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Günü mesajında, “Ayrımcılık, kültürel ırkçılık, yabancı karşıtlığı ve İslam düşmanlığı gibi sosyal hastalıklar, maalesef kıta genelinde yaygınlık kazanıyor.
 • 09 Mayıs 2017 14:06 Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ülkemiz, AB Üyelik Sürecini Karşılıklı Saygı ve Kazan-kazan Anlayışı... CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, 9 Mayıs Avrupa Günü mesajında, "Aşırı sağ partiler, Avrupa'nın sosyo-politik hayatını esir alıyor.
 • 09 Mayıs 2017 14:04 Dha Ankara - Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ülkemiz, AB Üyelik Sürecini Karşılıklı Saygı, Eşitlik ve... CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, 9 Mayıs Avrupa Günü mesajında, "Aşırı sağ partiler, Avrupa'nın sosyo-politik hayatını esir alıyor.
 • 09 Mayıs 2017 12:36 Zirvede Kazan Kaynıyor Zirvede Kazan Kaynıyor Süper Lig'de son 4 haftaya girilirken şampiyonluk kazanı da kaynamaya devam ediyor.
 • 09 Mayıs 2017 12:34 Zirvede Kazan Kaynıyor Süper Lig’de son 4 haftaya girilirken şampiyonluk kazanı da kaynamaya devam ediyor.