Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Aydın Büyükşehir Belediyesi Kültürel Etkinliklerle Vatandaşları Buluşturuyor - Son Dakika

Aydın Büyükşehir Belediyesi Kültürel Etkinliklerle Vatandaşları Buluşturuyor

Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı tarafından düzenlenen 'Yaz Konserleri' etkinlikleri Mimar Sinan Parkı'nda gerçekleştirildi. Ayrıca, Tekstil Park'ta açık havada sinema keyfi yapıldı. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, kültür ve sanat etkinlikleriyle şehrin kültürel zenginliğini ortaya çıkarmaya devam edeceklerini belirtti.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Kültürel Etkinliklerle Vatandaşları Buluşturuyor
01.08.2023 - 12:58,

Aydın Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı tarafından düzenlenen 'Yaz Konserleri' etkinliklerinin son adresi Mimar Sinan Parkı olurken; açık havada sinema keyfi yapmak isteyen vatandaşlar ise Tekstil Park'ta buluştu. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, "Vatandaşlarımızı kültür ve sanat etkinlikleriyle buluşturmaya, şehrimizin kültürel zenginliğini ortaya çıkarmaya devam edeceğiz" dedi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi'nin kente kazandırdığı Tekstil Park'ta ve Mimar Sinan Parkı'nda kültürel etkinlikler devam ediyor. Aydın Büyükşehir, dün akşam binlerce vatandaşı sinema ve konser etkinliklerinde bir araya getirdi.

Yaz akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen sinema geceleri, açıldığı günden bu yana vatandaşların uğrak yeri olan Tekstil Park'ta devam ediyor. Yoğun ilginin olduğu ve "Aslan Kral" adlı filmin gösteriminin yapıldığı parkta, vatandaşlara patlamış mısır ve limonata da ikram edildi. Renkli görüntülere sahne olan Mimar Sinan Parkı'nda ise Büyükşehir Konservatuvar eğitmenlerinden Efe Dumancı müzikseverlerle bir araya geldi.

Kaynak: ANKA
YORUMLAR

Son Dakika Kültür Sanat Aydın Büyükşehir Belediyesi Kültürel Etkinliklerle Vatandaşları Buluşturuyor - Son Dakika


Advertisement