Beyaz Diş Kitabı - Son Dakika

Beyaz Diş Kitabı

24.10.2014 23:08
Beyaz Diş Kitabı

Beyaz Diş Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Beyaz Diş Kitabı kitabının kısa özeti.

Köpeklerin huysuzluğu giderek artmaya başlamıştı. Ani bir korkuyla ateşe yaklaşıyor, adamların ta burunlarının dibine kadar yaklaşıyorlardı. Hele içlerinden biri paniğe kapılarak ateşe öyle fazla sokuldu ki içine düştü. Düşer düşmez de acı ve korkuyla havladı. Aynı anda kavrulan tüylerinin kokusu kapladı ortalığı.

Yazar: Jack London

Yayınevi: Babıali Kültür Yayıncılığı

ISBN: 9786055545635

Boyut: 135x210

Sayfa Sayısı: 274

Basım Yılı: 2014-10

Cilt Durumu: Karton kapak

Kağıt Türü: 2. Hamur

Dil: Türkçe

YORUMLAR
500
Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan ve Kırgızistan ortak ders kitaplarını onayladı Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan ve Kırgızistan ortak ders kitaplarını onayladı Uygulamalı Sivas Mutfağı Kitabı tanıtıldı Uygulamalı Sivas Mutfağı Kitabı tanıtıldı SARAYBOSNA - Bosna Hersek'te 'Aşkın Dili Yunus Emre' kitabı tanıtıldı SARAYBOSNA - Bosna Hersek'te 'Aşkın Dili Yunus Emre' kitabı tanıtıldı
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Kültür Sanat Beyaz Diş Kitabı - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement