Bilinçaltı Zihninizin Gücü Kitabı - Son Dakika

Bilinçaltı Zihninizin Gücü Kitabı

27.06.2013 04:30
Bilinçaltı Zihninizin Gücü Kitabı

Bilinçaltı Zihninizin Gücü Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Bilinçaltı Zihninizin Gücü Kitabı kitabının kısa özeti.

Elinizdeki kitap Dr. Joseph Murphy'nin tam 50 yıl önce kaleme aldığı Bilinçaltının Gücü kitabının James Jensen tarafından güncellenmiş ve gözden geçirilmiş halidir. Murphy'nin ortayakoyduğu temel ilkeler yarım yüzyılı bulan zaman sınavını başarıyla vermişti, Jensen'ın yorumları ve ilaveleri bu ilkeleri bugüne daha zengin ve daha anlaşılır bir şekilde taşıyor. Zihnin bilinçli alanlarıyla bilinçaltı alanları arasındaki inanılmaz ilişkileri aydınlatan bu kitap bilinçaltınızdaki sonsuz bilgeliğe erişmenizi sağlayacaktır."Sınır ne göklerdir, ne de okyanuslardır; mucizevî benliklerimizin anlaşılmasıdır. Dr. Murphy'nin dönüm noktası niteliğindeki çalışması Jensen'in elinde eylem yönelimli 21. yüzyıl içinbir kılavuz haline gelmiş. Enerji dolmaya hazır olun!"-Stan Freimuth-, Ragan MacKenzie, ınc. Emekli Başkan ve CEO'su"İnsanın acı kaynağının çoğu zaman dışımızda olduğu düşünülür. Oysa Murphy ile Jensen'in de işaret ettiği gibi bilinçaltı zihnimizdedir. Tıpkı tüm açıklığıyla hatırlatıldığı üzere mutluluk ve başarı kaynağının da orada oluşu gibi. Bu kitap kapasitesini tümüyle gerçekleştirmek isteyen herkes için..."-Marilyn Mandala Schlitz-, Akli Bilimler Enstitüsü Başkan ve CEO'su"Bizler 'Görmek inanmaktır' deyişiyle yetiştik. Ancak Jensen ile Dr. Murphy'nin kitabını okuduktan sonradır ki 'inanmanın görmeye götürdüğünü' anladım. Evrenin gücü ve iyiliği herbirimizin içinde yatıyor. Bu kitap umut ve arzularımızı gerçekleştirecek gücü veren erişim ve odağın anahtarını sunuyor. Barındırdığı bilgelik hayatımı sonsuza dek değiştirdi... okuyan herkesin de değiştireceği gibi."-Doug Jewett-, CEO, Ramgen Power Systems(Tanıtım Bülteninden)

Yazar: C. James Jensen

Yayınevi: Kuraldışı Yayınevi

ISBN: 9789752752337

Boyut: 14.0x21.0

Sayfa Sayısı: 224

Basım Yılı: Temmuz 2013

Cilt Durumu: Ciltsiz

Kağıt Türü: 2. Hamur

Dil: Türkçe

Kaynak: Haberler.Com
YORUMLAR
500

Son Dakika Kültür Sanat Bilinçaltı Zihninizin Gücü Kitabı - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement