Billionaire Club'tan "Circus Night" - Son Dakika

Billionaire Club'tan "Circus Night"

04.01.2012 12:00
Billionaire Club'tan "Circus Night"

Dünya jet-set'inin gözde gece kulübü Billionaire Club, ünlü partilerine "Circus Night Party" ile devam ediyor.

Düzenlediği özel partilerle İstanbul gece hayatına farklı bir boyut kazandıran Billionaire Club, 6 Ocak Cuma gecesi de "Circus Night Party" ile konuklarına keyifli bir eğlence yaşatacak.

Farklı elektro violin animasyonlarıyla dikkat çeken ünlü elektro violinist Filippo Rollando'ın müzikleriyle renklenecek partide, İtalyan profesyonel dans grubu NU'ART ise özel bir akrobatik şov gösterisi sergileyecek.

Elektro violinist Filippo Rollando 7 Aralık Cumartesi gecesi de gerçekleştireceği performansla konuklara unutulmaz bir müzik deneyimi yaşatacak.

İstanbul'un en lüks oteli The İstanbul Edition'ın içinde yer alan Billionaire Club, her gece farklı renklere bürünerek şaşırtan özel dekorasyonu ve büyüleyici atmosferinde gerçekleştirdiği seçkin partileri ile sezon boyunca İstanbul'un en popüler gece kulübü olmaya devam edecek.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
Prof. Dr. Naci Görür'den İstanbul depremi için yeni uyarı! 7 maddede alınması gereken önlemleri sıraladı Prof. Dr. Naci Görür'den İstanbul depremi için yeni uyarı! 7 maddede alınması gereken önlemleri sıraladı Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Kafkas Müslümanları İdaresi Başkanı Paşazade ile bir araya geldi Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Kafkas Müslümanları İdaresi Başkanı Paşazade ile bir araya geldi Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Kafkas Müslümanları İdaresi Başkanı Paşazade ile bir araya geldi Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Kafkas Müslümanları İdaresi Başkanı Paşazade ile bir araya geldi

Son Dakika Kültür Sanat Billionaire Club'tan 'Circus Night' - Son Dakika


Advertisement