Braveheart Filminin Devamı Çekiliyor - Son Dakika

Braveheart Filminin Devamı Çekiliyor

06.05.2015 16:47

Hollywood'un gizli sırlarının sızdırıldığı Wikileaks belgelerine göre, sinema tarihinin unutulmazları arasında yer alan Cesur Yürek filminin devamı çekilmesi planlanıyor.

Wikileaks internet sitesi tarafından ifşa edilen belgelere göre, 1995 yılında gösterime girmiş olan başrolünde Mel Gibson'ın oynadığı Braveheart'ın devam filminin çekilmesi düşünülüyor. Gösterime girdiği yıl 10 dalda Oscar'a aday olan yapımda William Wallace'ın ölümünün ardından Robert The Bruce'un İskoç halkını nasıl bağımsızlığa taşıdığı anlatılacak.

Braveheart Filminin Devamı Çekiliyor

BAŞROLDE TOM HİDDLESTON OLACAK

Belgelere göre çekilecek olan devam filmi "Lion Rampant (Aslan'ın Öfkesi)" ismiyle gösterime girecek ve başrolünde "Thor: Karanlık Dünya" filminde Loki karakterini canlandıran Tom Hiddleston yer alacak.


YORUMLAR (1)
500
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Kültür Sanat Braveheart Filminin Devamı Çekiliyor - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement