Çivril'deki lavanta bahçesi düğün fotoğrafları için doğal stüdyo oldu - Son Dakika

Çivril'deki lavanta bahçesi düğün fotoğrafları için doğal stüdyo oldu

29.06.2022 11:01
Çivril'deki lavanta bahçesi düğün fotoğrafları için doğal stüdyo oldu

Denizli'nin Çivril ilçesinde iki yıl önce turizme kazandırılan lavanta bahçesi, düğün fotoğrafları için doğal stüdyo olarak ilgi görüyor.

Denizli'nin Çivril ilçesinde iki yıl önce turizme kazandırılan lavanta bahçesi, düğün fotoğrafları için doğal stüdyo olarak ilgi görüyor.

Çivril Belediyesi tarafından Çivril-Dinar yolu üzerindeki Beydilli Mahallesi'nde 2020 yılında 23 dekar alan üzerinde oluşturulan lavanta bahçesi, Işıklı Gölü'ndeki nilüfer sezonunun açılmasıyla birlikte çok sayıda ziyaretçiyi ağırlıyor.

İlk hasadı geçen yıl yapılan lavanta bahçesinin ziyaretçileri arasında dünya evine girecek çiftler dikkat çekiyor.

Düğün fotoğrafları için kurulan platformlarda mutlu günlerini ölümsüzleştiren çiftler, daha sonra tekne ile açıldıkları gölde nilüfer çiçekleriyle fotoğraf çektiriyor.

Mahalle sakinlerinden Gülgün Kaya, AA muhabirine nilüfer çiçeğinin yanı sıra lavanta bahçesi sayesinde bölgenin çok sayıda ziyaretçi çektiğini belirterek, manzaranın görülmeye değer olduğuna işaret etti.

YORUMLAR
500
Binlerce kişi Akkonak'ta filmi keyfi yaşadı Binlerce kişi Akkonak'ta filmi keyfi yaşadı Türkiye Ermeni toplumuna mensup ilk kaymakam Babadağ'a atandı Türkiye Ermeni toplumuna mensup ilk kaymakam Babadağ'a atandı 69 Yaşındaki Emekli İsmail Soydan: 'Eskiden Emekli Maaşım 3 Ay da Yetiyordu, Şimdi Torunlarıma Harçlık Veremiyorum' 69 Yaşındaki Emekli İsmail Soydan: 'Eskiden Emekli Maaşım 3 Ay da Yetiyordu, Şimdi Torunlarıma Harçlık Veremiyorum'
Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Çivril'deki lavanta bahçesi düğün fotoğrafları için doğal stüdyo oldu - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement