Dansa ve Eğlenceye Doyamayanlar İçin Parti - Son Dakika
Kültür Sanat

Dansa ve Eğlenceye Doyamayanlar İçin Parti

Dansa ve Eğlenceye Doyamayanlar İçin Parti

"70'ler/80'ler/90'lar Türkçe pop parti" yeniden İstanbul Live'da!

23.11.2011 14:04  Güncelleme: 14:15

70'li yılların 45'lik plaklarından, 80'lerin Türk hafif müziğine ve 90'ların Türkçe pop müziğine kadar uzanan geniş bir yelpazede dans edip eğlenebileceğiniz "70'ler/80'ler/90'lar Türkçe Pop Parti"nin ikincisi; 25 Kasım 2011, Cuma akşamı Istanbul Live'da!

Yıllar boyunca hayatlarımıza fon müziği olan pek çok şarkı, Istanbul Live'da gerçekleşecek nostalji Türkçe pop gecesinde DJ Olcay Tanberken ve DJ Deniz Değerli aracılığıyla müzikseverlerle buluşacak. Seyyal Taner, Beyaz Kelebekler, Mazhar Fuat Özkan, Barış Manço, Sezen Aksu, Cem Karaca, Yasemin Kumral, Asu Maralman, Füsun Önal, Ayten Alpman, Berkant, Neco, Emel Sayın, Erol Evgin, Cici Kızlar, İlhan İrem, Ayşegül Aldinç, Esmeray, Erol BüyükBurç, Modern Folk Üçlüsü, Nil Burak, Kayahan, Neşe Karaböcek, Ajda Pekkan, Erkin Koray, Yeni Türkü, Tanju Okan, Semiha Yankı, Sertab Erener, Levent Yüksel, Aşkın Nur Yengi , Burak Kut, Yonca Evcimik, Tayfun, Kenan Doğulu, Hakan Peker, Musti, Harun Kolçak, Şebnem Ferah, Özlem Tekin, Mirkelam, Rafet El Roman, Candan Erçetin, Nilüfer, Nükhet Duru, Oya Bora ve daha fazlası; 25 Kasım 2011, Çarşamba akşamı bir kez daha Istanbul Live'da "70'ler/80'ler/90'lar Türkçe Pop Parti"de…

Deep Purple, Jethro Tull, Macy Gray, Slayer, Spyro Gyra, Nancy Sinatra, Gloria Gaynor, Page&Plant (Led Zeppelin), Ben Harper&the Innocent Criminals gibi dünyaca ünlü yüzlerce sanatçıyı ülkemize getiren, 1995'ten bu yana Uluslararası Eskişehir Festivali'nin organizasyonunu üstlenen Major Müzik Organizasyon – Eyüp İblağ'ın program yönetimini devraldığı Istanbul Live; yeni sezonda sadece iyi müzik yapan isimlere yer verme politikasıyla yola çıktı.

Istanbul Live'da ayrıca, izleyicilerin konser öncesi ve sonrasında yine iyi müzik eşliğinde vakit geçirebilecekleri bir "Lounge Bar" açıldı. Ziyaretçiler, 3. katta bulunan canlı müzik salonuna; giriş katındaki bu "Lounge Bar"da Lounge Bar özel asansör ve merdivenleri kullanarak giriş yapıyor. Istanbul Live, böylece izleyicisine giriş katında özel bir servis sunuyor.

İstiklal Caddesi Ağa Camii'nin sokağında bulunan Istanbul Live'da, gerçekleşecek etkinliklerin kapı açılış saati 21:00. Biletler Biletix'ten ve Istanbul Live'dan temin edilebilir.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Kültür Sanat Dansa ve Eğlenceye Doyamayanlar İçin Parti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement