Son dakika Cem Karaca haberleri, Cem Karaca son dakika, son dakika Cem Karaca

Son Dakika Cem Karaca Haberleri

 • Malatya Kale'de çiftçilere kayısı yetiştiriciliği ve zirai mücadele eğitimi verildi
  21 Şub Malatya Kale'de çiftçilere kayısı yetiştiriciliği ve zirai mücadele eğitimi verildi

  Malatya'nın Kale ilçesinde çiftçilere kayısı yetiştiriciliği ve zirai mücadele eğitimi verildi. İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mesut Cem Karaca, çiftçilere bereketli bir sezon diledi. İl Tarım ve Orman Müdürlüğünde görevli ziraat mühendisi Şevket Fidan, kayısı hastalık ve zararlıları, mücadele yöntemleri, budama, gübreleme ve sulamayla ilgili bilgi verdi. Ziraat mühendisi Derya Karahan ise hatalı zirai ilaç kullanımı, zirai ilaç kalıntısının nedenleri, kalıntıyı önlemek için yapılacakları aktardı. Soğukpınar Mahallesi'nde devam eden uygulamalı eğitimde ise ziraat teknikeri Ali Biri, budama tekniklerini gösterdi.

 • Cem Karaca'nın Hayatını Anlatan Film Mahkeme Kararıyla Vizyondan Kaldırıldı
  13 Şub Cem Karaca'nın Hayatını Anlatan Film Mahkeme Kararıyla Vizyondan Kaldırıldı

  Cem Karaca'nın hayatını anlatan filmin çekimleri başladıktan kısa bir süre sonra sanatçının eşi İlkim Karaca, kullanılan şarkıların haklarının kendisine ait olduğunu belirterek dava açmıştı. İlkim Karaca'yı haklı bulan mahkeme, talebin kabul edilmesi için Karaca'nın 3,5 milyon TL teminat ödemesine karar verdi. İlkim Karaca'nın ödemeyi yapmasının ardından film vizyondan kaldırıldı. Kararın ardından filmin yapım şirketinden yapılan açıklamada adaletin yerini bulacağı belirtildi.

 • Cem Karaca'nın hayatını anlatan film yayından kaldırıldı
  13 Şub Cem Karaca'nın hayatını anlatan film yayından kaldırıldı

  Cem Karaca'nın hayatını anlatan Cem Karaca'nın Gözyaşları filmi, İlkim Karaca'nın açtığı dava sonucu vizyondan kaldırıldı. Yapım şirketinden yapılan açıklamada ''Vizyondaki filmimize verilen durdurma kararı hem bizleri hem de Cem Karaca hayranlarını üzmüştür. İçten bir şekilde inanıyoruz ki adalet yerini bulacak'' denildi.

 • Antalya'da Ustalara Saygı Konseri
  10 Şub Antalya'da Ustalara Saygı Konseri

  Antalya'da, Cem Karaca, Barış Manço, Erkin Koray, Ayten Alpman ve Neşet Ertaş'ı anmak için 'Ustalara Saygı' konseri düzenlendi. Antalya Büyükşehir Belediyesi Bando ve Kent Orkestrası tarafından verilen konserde, Türk müziğinin unutulmaz isimlerinin şarkıları seslendirildi. Salonu dolduranlar, Türk bayrakları sallayarak usta sanatçıların eserlerine eşlik etti.

 • Cem Karaca'nın mezarına hayranları sessizce çiçek bıraktı
  10 Şub Cem Karaca'nın mezarına hayranları sessizce çiçek bıraktı

  Usta sanatçının oğlu Emrah Karaca ile 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filmi yüzünden davalık olduğu son eşi İlkim Karaca'nın da törene katılmadığı görüldü. Karaca'nın az sayıdaki hayranı, sanatçının mezarına sessizce çiçek bırakarak ayrıldı.

 • Cem Karaca'nın Gözyaşları filmi için mahkeme kararı
  06 Şub Cem Karaca'nın Gözyaşları filmi için mahkeme kararı

  Cem Karaca'nın hayat hikayesinden yola çıkılarak çekilen 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filmi, eşi İlkim Karaca'nın izin vermediği ve gerçekliği yeterince yansıtmadığı gerekçesiyle mahkemeye taşınmıştı. Mahkeme, filmin durdurulması için 3,5 milyon teminat bedelinin yatırılmasına karar verdi.

 • Melisa Aslı Pamuk, galaya katılamadığı için kendisini eleştiren partneri İsmail Hacıoğlu'nu engelledi
  29 Oca Melisa Aslı Pamuk, galaya katılamadığı için kendisini eleştiren partneri İsmail Hacıoğlu'nu engelledi

  Pasaportu çalındığı için yurt dışından Türkiye'ye gelemediği için başrol olduğu Cem Karaca'nın Gözyaşları filminin galasına katılamayan Melisa Aslı Pamuk, kendisini eleştiren rol arkadaşı İsmail Hacıoğlu'nu Instagram'da engelledi.

 • Cem Karaca'nın Gözyaşları Filmi İçin Tedbir Kararı Verildi
  27 Oca Cem Karaca'nın Gözyaşları Filmi İçin Tedbir Kararı Verildi

  Cem Karaca'nın eşi İlkim Karaca'nın açtığı dava sonucunda, 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filmi için tedbir kararı alındı. Eserler için izin alınmadığı gerekçesiyle açılan davada, İlkim Karaca'nın 3.5 milyon TL yatırması halinde filmin gösterimi duracak.

 • Cem Karaca filmi mahkemece durduruldu! Ekipten jet açıklama geldi: Gösterim devam ediyor
  27 Oca Cem Karaca filmi mahkemece durduruldu! Ekipten jet açıklama geldi: Gösterim devam ediyor

  Cem Karaca'nın hayat hikayesini konu alan 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filminin gösterimden kaldırılması ve telif hakları alacağına ilişkin sanatçının eşi İlkim Karaca tarafından açılan davada ara karar açıklandı. Bu karara göre filmin yayımlanması durduruldu. Kararın ardından basın açıklaması düzenleyen film şirketinin avukatı, gösterimlerin devam edeceğini söyledi.

 • Cem Karaca'nın Gözyaşları filmi İzmir'de özel gösterimi yapıldı
  26 Oca Cem Karaca'nın Gözyaşları filmi İzmir'de özel gösterimi yapıldı

  Anadolu rock müziğinin efsane isimlerinden Cem Karaca'nın hayatını anlatan 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filmi, İzmir'de özel bir gösterimle vizyona girdi. Filmin başrol oyuncusu İsmail Hacıoğlu ve Emre Özcan'ın katılımıyla gerçekleştirilen gösterimde, Hacıoğlu film için 6 ay boyunca emek verdiklerini belirtti. Filmde Cem Karaca'yı canlandıran Hacıoğlu, rolünün ağır bir yük ve sorumluluk olduğunu ifade ederek, izleyicilerin memnun kalmasını umduğunu söyledi.

 • Usta sanatçılar Cem Karaca ve Barış Manço'nun eserleri İstanbul Devlet Modern Folk Müzik Topluluğu tarafından seslendirilecek
  24 Oca Usta sanatçılar Cem Karaca ve Barış Manço'nun eserleri İstanbul Devlet Modern Folk Müzik Topluluğu tarafından seslendirilecek

  Usta sanatçılar Cem Karaca ve Barış Manço'nun unutulmaz eserleri, İstanbul Devlet Modern Folk Müzik Topluluğu tarafından Atatürk Kültür Merkezi Türk Telekom Opera Salonu'nda düzenlenecek konserde seslendirilecek. Sanat yönetmenliğini Bora Kayalar'ın üstlendiği konserde Sevingül Bahadır, Cihan Okan ve Jülide Karan, Karaca ve Manço'nun eserlerini nostaljik bir yolculukla yorumlayacak.

 • İsmail Hacıoğlu: Cem Karaca'nın Gözyaşları filmiyle genç kuşağa ulaşmak istiyorum
  24 Oca İsmail Hacıoğlu: Cem Karaca'nın Gözyaşları filmiyle genç kuşağa ulaşmak istiyorum

  Anadolu rock müziğinin efsane ismi Cem Karaca'nın hayatını anlatan 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filminde Cem Karaca'yı canlandıran İsmail Hacıoğlu, genç kuşağa ulaşmayı hedeflediğini belirterek, 'Z kuşağı dediğimiz arkadaşlarla Cem Baba'yı biraz daha yakın hale getirebilirsek ben kendi adıma bu filmle alakalı üstüme düşeni yapmış gibi hissedeceğim' dedi.

 • 20 yıl sonra sahnede! Cem Karaca, filminin galasında hologram teknolojisiyle konser verdi
  23 Oca 20 yıl sonra sahnede! Cem Karaca, filminin galasında hologram teknolojisiyle konser verdi

  İsmail Hacıoğlu, Fikret Kuşkan, Yasemin Yalçın, Melisa Aslı Pamuk ve diğer ünlülerin yer aldığı Cem Karaca'nın Gözyaşları filminin galası dün akşam yapıldı. Galada hologram teknolojisiyle Cem Karaca konseri düzenlendi.

 • İsmail Hacıoğlu, Melisa Aslı Pamuk'un Cem Karaca'nın Gözyaşları galasına katılmamasına tepki gösterdi
  23 Oca İsmail Hacıoğlu, Melisa Aslı Pamuk'un Cem Karaca'nın Gözyaşları galasına katılmamasına tepki gösterdi

  Bir süredir Fransa'da olan ve evine giren hırsızdan dolayı pasaportu çalınan Melisa Aslı Pamuk, Kadınlara Mahsus'tan sonra başrol olduğu Cem Karaca'nın Gözyaşları filminin galasına da katılamadı. İsmail Hacıoğlu ise filmdeki partneri Pamuk'un galaya gelmemesine "Mülteci olarak yerleşmediyse gelmesi lazımdı" diyerek tepki gösterdi.

 • Cem Karaca'nın Gözyaşları filminden ilk fragman geldi! İsmail Hacıoğlu'nun oyunculuğuna övgü yağdı
  04 Oca Cem Karaca'nın Gözyaşları filminden ilk fragman geldi! İsmail Hacıoğlu'nun oyunculuğuna övgü yağdı

  Cem Karaca'nın hayatını anlatan filmin ilk fragmanı yayınlandı. Merhum sanatçı Cem Karaca'nın hayatını anlatan Cem Karaca'nın Gözyaşları filmi 26 Ocak 2024 tarihinde vizyona girecek. Cem Karaca rolüne hayat veren İsmail Hacıoğlu'nun oyunculuğuna ise övgüler yağdı.

 • Oyuncu İsmail Hacıoğlu, eski eşi Duygu Kumarki ile barıştı
  02 Oca Oyuncu İsmail Hacıoğlu, eski eşi Duygu Kumarki ile barıştı

  Meslektaşı Aslıhan Gürbüz ile ayrılan oyuncu İsmail Hacıoğlu, 2020 yılında boşandığı Duygu Kumarki ile barıştı. Çift, barıştıklarını da dudak dudağa poz vererek ilan etti.

 • Türk Rock Müziği Gitaristi Yalçınkaya Tümay Hayatını Kaybetti
  07 Ara Türk Rock Müziği Gitaristi Yalçınkaya Tümay Hayatını Kaybetti

  Türk rock müziği gitaristi Yalçınkaya Tümay, 81 yaşında İstanbul'da vefat etti. Apaşlar grubunun gitaristi olan Tümay, Türk rock müziğinin simge isimleriyle çalışmış ve birçok şarkının bestesine imza atmıştı. Tümay'ın cenazesi Zincirlikuyu Mezarlığı'nda defnedildi.

 • Türk Rock Müziği Gitaristi Yalçınkaya Tümay Hayatını Kaybetti
  06 Ara Türk Rock Müziği Gitaristi Yalçınkaya Tümay Hayatını Kaybetti

  Türk rock müziği gitaristi Yalçınkaya Tümay, zatürreye bağlı organ yetmezliğinden 81 yaşında İstanbul'da hayata gözlerini yumdu. Müziğe 14 yaşında başlayan Tümay, 1960'lı yıllarda Cem Karaca'nın solisti olduğu Apaşlar grubunun gitaristiydi.

 • Cem Karaca'nın Gözyaşları Filminin Tanıtımı Yapıldı
  07 Kas Cem Karaca'nın Gözyaşları Filminin Tanıtımı Yapıldı

  Anadolu rock müziğinin efsane isimlerinden Cem Karaca'nın hayatını anlatan 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filminin tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Yönetmen Yüksel Aksu, Karaca'nın müzikal kariyerinin yanı sıra Türkiye'nin bir biyografisi olduğunu belirtti. Film, Ocak 2024'te vizyona girecek.

 • Cem Karaca'nın Gözyaşları filmi 2024 Ocak'ta vizyona girecek
  03 Kas Cem Karaca'nın Gözyaşları filmi 2024 Ocak'ta vizyona girecek

  Anadolu rock müziğinin usta isimlerinden Cem Karaca'nın hayatını anlatan 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filmi, 2024 Ocak ayında vizyona girecek. Yönetmenliğini Yüksel Aksu'nun yaptığı filmin afişi yayınlandı. Filmin yapımcılığını Fikri Harika Prodüksiyon ve Aytaç Medya üstleniyor. Cem Karaca'yı İsmail Hacıoğlu canlandırırken, diğer oyuncular arasında Fikret Kuşkan, Yasemin Yalçın, Melisa Aslı Pamuk ve Meral Çetinkaya yer alıyor.

 • HSK Genel Sekreter Yardımcısı Cem Karaca'ya veda töreni düzenlendi
  29 Eyl HSK Genel Sekreter Yardımcısı Cem Karaca'ya veda töreni düzenlendi

  Bakırköy Adalet Sarayı Adalet Komisyonu Üyesi Cem Karaca, HSK Genel Sekreter Yardımcılığı'na atanması sebebiyle Bakırköy Adliyesi'nde düzenlenen veda töreniyle uğurlandı. Törene, adliye yetkilileri ve çalışma arkadaşları katıldı. Başsavcı Hüseyin Gümüş, Karaca'nın adliyeye kattığı değerleri vurgulayarak onu anacaklarını belirtti.

 • Cem Özer'in Cem Karaca'ya saygı duruşu müzikali sahnelendi
  28 Eyl Cem Özer'in Cem Karaca'ya saygı duruşu müzikali sahnelendi

  Oyuncu Cem Özer'in usta sanatçı Cem Karaca'ya saygı duruşu olarak sahneye koyduğu 'Cem Olmak' müzikali, tiyatroseverlerle buluştu. Müzikal, Özer'in sahne performansı ve dans gösterilerini, Cem Karaca'nın şarkılarıyla bir araya getiriyor.

 • Cem Karaca'nın hayatını anlatan müzikal Bandırma'da sahnelendi
  31 Ağu Cem Karaca'nın hayatını anlatan müzikal Bandırma'da sahnelendi

  Anadolu rock müziğin efsane ismi Cem Karaca'nın hayatını anlatan 'Cem Olmak' adlı müzikal, Bandırma'da gerçekleştirilen ilk gösterimiyle seyirci ile buluştu. Bandırma Belediyesi, usta tiyatro sanatçısı Cem Özer'in yapımcılığını ve oyunculuğunu üstlendiği müzikal, Anadolu rock müziğinin efsane ismi Cem Karaca'nın şarkıları ile izleyicilere hem müzik ziyafeti hem de görsel bir şölen sundu.

 • Cem Karaca'nın hayatı müzikale dönüştü
  28 Ağu Cem Karaca'nın hayatı müzikale dönüştü

  Anadolu rock müziğin efsane ismi Cem Karaca'nın hayatı 'Cem Olmak' adıyla müzikale dönüştürüldü. Müzikalin ilk gösterimi, Bandırma Cumhuriyet Meydanı'nda izleyicilerle buluşacak.

 • Trabzon'da Cem Karaca ve Barış Manço Şarkıları Konseri
  25 Ağu Trabzon'da Cem Karaca ve Barış Manço Şarkıları Konseri

  Trabzon'da düzenlenen konserde, Cem Karaca ve Barış Manço'nun unutulmaz şarkıları seslendirildi. Konser, Sümela Kültür Yolu Festivali kapsamında gerçekleştirildi.

 • İlkim Karaca... CEM KARACA FİLMİ İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURDU!
  24 Ağu İlkim Karaca... CEM KARACA FİLMİ İÇİN MAHKEMEYE BAŞVURDU!

  Hayatı "Cem Karaca'nın Gözyaşları" ismiyle film yapılmaya başlayan Cem Karaca'nın eşi İlkim Karaca, çekimlerin durdurulması için mahkemeye başvurdu. Bu süreçte kendisinin yok sayıldığını ileri süren Karaca, kendisinden izin alınmadığını da söyledi.

 • İlkim Karaca, eşi Cem Karaca'nın hayatını anlatan filmin durdurulması için mahkemeye başvurdu
  24 Ağu İlkim Karaca, eşi Cem Karaca'nın hayatını anlatan filmin durdurulması için mahkemeye başvurdu

  İlkim Karaca, eşi Cem Karaca'nın hayatını anlatacak olan ''Cem Karaca'nın Gözyaşları'' film için kendisinden izin alınmadığını söyledi. Karaca, çekimlerin durdurulması için mahkemeye başvurdu.

 • Cem Karaca'nın Gözyaşları Filminin Çekimleri Başladı
  20 Ağu Cem Karaca'nın Gözyaşları Filminin Çekimleri Başladı

  Cem Karaca'nın hayat hikayesini anlatan 'Cem Karaca'nın Gözyaşları' filmi, Yüksel Aksu'nun yönetmenliğinde çekiliyor. Filmde Cem Karaca'yı İsmail Hacıoğlu, babası Mehmet Karaca'yı Fikret Kuşkan canlandıracak. Yasemin Yalçın ise ünlü tiyatrocu Toto Karaca'yı oynayacak. Melisa Aslı Pamuk ve Buçe Buse Kahraman ise Cem Karaca'nın eşlerini canlandıracak.

 • Cem Karaca'nın hayatı beyazperdeye aktarılıyor
  08 Ağu Cem Karaca'nın hayatı beyazperdeye aktarılıyor

  Fikri Harika Prodüksiyon ve Aytaç Medya, Anadolu rock müziğinin kurucularından Cem Karaca'nın hayatını beyazperdeye aktaracak. Yönetmenliğini Yüksel Aksu'nun üstleneceği filmin çekimlerine eylülde başlanacak. Filmde Karaca'nın rolünü başarılı oyuncu İsmail Hacıoğlu oynayacak.

 • 89 yaşındaki Balıkesirli fotoğraf sanatçısının 71 yıllık arşivi dijital ortamda hayat buldu
  01 Tem 89 yaşındaki Balıkesirli fotoğraf sanatçısının 71 yıllık arşivi dijital ortamda hayat buldu

  Balıkesirli 89 yaşındaki fotoğraf sanatçısı Ahmet Esmer'in aralarında unutulmaz Yeşilçam yıldızlarının portrelerinin de olduğu 71 yıllık arşivi dijital ortamda hayat buldu. Esmer'in fotoğrafları Anadolu Ajansı tarafından dijital ortama aktarıldı ve arşive kazandırıldı. Esmer, fotoğraf dünyasında alaylı olmasına rağmen tanınır hale gelmiş ve birçok sergi düzenlemiştir. Fotoğraflarının arşivlenmesi ona büyük mutluluk vermektedir.

 • Malatya'da Küçükbaş Hayvan Yetiştiricilerine Çoban Çantası ve Hayvan Çadırı Dağıtıldı
  15 Haz Malatya'da Küçükbaş Hayvan Yetiştiricilerine Çoban Çantası ve Hayvan Çadırı Dağıtıldı

  Malatya'nın Kale ilçesinde, Malatya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından yürütülen Çayır, Mera Islah ve Angajman Projesi kapsamında küçükbaş hayvan yetiştiricilerine çoban çantası ve hayvan çadırı dağıtıldı. Kale İlçe Tarım ve Orman Müdürü Mesut Cem Karaca, küçükbaş hayvan yetiştiriciliğinin ülke ekonomisi için önemli bir yere sahip olduğunu belirterek, çiftçilere her zaman destek olacaklarını kaydetti.

 • Nazım Hikmet Ran'ın Vefatının Üzerinden 60 Yıl Geçti
  02 Haz Nazım Hikmet Ran'ın Vefatının Üzerinden 60 Yıl Geçti

  Şilili edebiyatçı Pablo Neruda'nın 'Nazım'a sahip çıkın. Biz onun yanında şair bile sayılmayız.' dediği şair ve yazar Nazım Hikmet Ran'ın vefatının üzerinden 60 yıl geçti. Nazım Hikmet Ran'ın hayatı, ilk şiiri, eğitimi ve edebiyat dünyasındaki yeri hakkında bilgiler verildi.

 • Erdal Beşikçioğlu, Cem Karaca Filminde mi Oynayacak?
  02 Mar Erdal Beşikçioğlu, Cem Karaca Filminde mi Oynayacak?

  Cem Karaca'nın hayat hikayesi beyazperdeye aktarılıyor. Bir ara Haluk Levent'in adının geçtiği filmin hazırlıkları devam ediyor. Şimdiden merak uyandıran film için bomba bir isimle görüşülüyor.

 • Dervişan Cem Karaca, vefatının 19. yılında anılıyor
  07 Şub Dervişan Cem Karaca, vefatının 19. yılında anılıyor

  "Namus Belası", "Tamirci Çırağı", "Ceviz Ağacı" ve "Islak Islak"ın da aralarında bulunduğu pek çok unutulmaz esere imza atan rock müziği sanatçısı, besteci, tiyatrocu, sinema oyuncusu Cem Karaca'nın vefatının üzerinden 19 yıl geçti.

 • Barış Manço ve Cem Karaca, Fethiye'de Anıldı
  03 Şub Barış Manço ve Cem Karaca, Fethiye'de Anıldı

  Fethiye Belediyesi, Anadolu rock müziğinin efsanevi iki ismi Barış Manço ve Cem Karaca için anma konseri düzenledi. Vatandaşlar, anma konserine büyük ilgi gösterdi.

 • Antalya Büyükşehir'den Cem Karaca ve Barış Manço'ya Saygı Konseri
  31 Oca Antalya Büyükşehir'den Cem Karaca ve Barış Manço'ya Saygı Konseri

  Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türk müziğinin iki usta ismi Cem Karaca ve Barış Manço’yu ‘Ustalara Saygı’ konseri ile anacak.

 • Komandolar Cem Karaca'nın türküsünü seslendirdi
  26 Ara Komandolar Cem Karaca'nın türküsünü seslendirdi

  Milli Savunma Bakanlığı, komandoların Cem Karaca'ya ait olan türküyü seslendirdiği anları sosyal medya hesabından paylaştı.

 • Komandolar ateş başında Cem Karaca'nın türküsünü seslendirdi
  25 Ara Komandolar ateş başında Cem Karaca'nın türküsünü seslendirdi

  Komandolar ateş başında Cem Karaca'nın türküsünü seslendirdi Milli Savunma Bakanlığı, komandoların Cem Karaca'ya ait olan türküyü seslendirdiği anları sosyal medya hesabından paylaştı.

 • Barış Manço ve Cem Karaca için anma konseri düzenledi
  05 Ara Barış Manço ve Cem Karaca için anma konseri düzenledi

  Barış Manço ve Cem Karaca için anma konseri düzenledi Denizli Büyükşehir Belediyesi, Türk müziğinin efsane isimleri Barış Manço ve Cem Karaca için anma konseri düzenledi.

 • Kale'de arıcılara 7,5 ton toz şeker dağıtıldı
  19 Kas Kale'de arıcılara 7,5 ton toz şeker dağıtıldı

  Malatya'nın Kale ilçesinde, Tarım ve Orman Bakanlığının desteğiyle arıcılara toz şeker verildi.

 • Sinemaseverlere Cem Karaca Müjdesi
  24 Eyl Sinemaseverlere Cem Karaca Müjdesi

  Fikri Harika Prodüksiyon ve Aytaç Medya Ortak yapımı çekilecek olan filmin yapımcı koltuğunda Özgür Tari, Aytaç Ağdağ ve Anıl Oğuz oturacak.

 • Cem Karaca'nın NFT portresine mahkeme engeli
  24 Haz Cem Karaca'nın NFT portresine mahkeme engeli

  Anadolu rock müziğinin efsane ismi Cem Karaca'nın oğlu Emrah Karaca'nın, babasının klasikleşmiş bir fotoğrafından yararlanılarak NFT (Non-fungible Token) formatında hazırlanan portrenin satışının durdurulması, babasının kişilik ve fikri haklarına karşı gerçekleşen ihlallerin giderilmesi için...

 • BASAD BİNASI PROTESTOLAR ARASINDA TAHLİYE EDİLDİ
  12 Şub BASAD BİNASI PROTESTOLAR ARASINDA TAHLİYE EDİLDİ

  BAKIRKÖYLÜ Sanatçılar Derneği'nin (BASAD) tarihi binası, protestolar arasında tahliye edildi.

 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, rock müziğini öncü isimlerinden Cem Karaca'yı ölüm yıl dönümünde andı
  08 Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan, rock müziğini öncü isimlerinden Cem Karaca'yı ölüm yıl dönümünde andı

  Anadolu rock müziğinin öncülerinden Cem Karaca, ölüm yıl dönümünde anıldı. Anma mesajı gönderenler arasında Cumhurbaşkanı Erdoğan da vardı. Cem Karaca'nın "Allah Yar" şarkısının sözlerini paylaşan Erdoğan, "Türk müziğinin efsane ismi Cem Karaca'yı vefatının yıl dönümünde saygıyla rahmetle yad ediyorum." dedi.

 • Arda Turan'dan ince gönderme
  17 Kas Arda Turan'dan ince gönderme

  Futbolu bırakacağı öne süren Arda, bireysel antrenmanından Cem Karaca şarkısı paylaştı. Arda, 'Bu son olsun' şarkısındaki 'Sen çok gençsin, yalan üzmesin seni' sözlerinin geçtiği sırada kameraya vurgu yaptı. Arda'nın manidar paylaşımı 'Futbolu bırakmak için gencim' mesajı olarak algılandı.

 • SPOR Eskişehirspor, Suat Kaya ile sözleşme imzaladı
  20 Eki SPOR Eskişehirspor, Suat Kaya ile sözleşme imzaladı

  Eskişehirspor, Suat Kaya ile sözleşme imzaladıVIDEO YOKHakan TÜRKTAN-Caner AKSU/ESKİŞEHİR,(DHA)- TFF 2'nci Lig ekiplerinden Eskişehirspor, Cem Karaca ile yolları ayırmasının ardından teknik direktör Suat Kaya ile 1+1 yıllığına sözleşme imzaladı.

 • Eskişehirspor'da teknik direktör Cem Karaca ile yollar ayrıldı
  19 Eki Eskişehirspor'da teknik direktör Cem Karaca ile yollar ayrıldı

  TFF 2. Lig ekiplerinden Eskişehirspor'da teknik direktör Cem Karaca ve ekibiyle yollar ayrıldı.

 • Eskişehirspor'un yeni teknik direktörü Suat Kaya oldu
  19 Eki Eskişehirspor'un yeni teknik direktörü Suat Kaya oldu

  TFF 2'nci Lig ekiplerinden Eskişehirspor, Cem Karaca ile yolları ayırmasının ardından teknik direktörlüğe Suat Kaya'yı getirdi.

 • Kavgayı ayırmaya çalıştı, kurşunun hedefi oldu
  29 Eyl Kavgayı ayırmaya çalıştı, kurşunun hedefi oldu

  - Kavgayı ayırmaya çalıştı, kurşunun hedefi oldu Trabzon'un Ortahisar ilçesinde 2 kişi arasındaki kavgayı ayırmaya çalışan genç, silahla vurularak hayatını kaybetti.

 • Trabzon'da silahlı kavgada ağır yaralanan kişi öldü
  28 Eyl Trabzon'da silahlı kavgada ağır yaralanan kişi öldü

  Trabzon'un Ortahisar ilçesindeki silahlı kavgada ağır yaralanan kişi hayatını kaybetti.

 • Tartıştığı kişinin iş yerine ateş açan şahıs, kavgayı ayırmayı çalışan genci vurdu
  28 Eyl Tartıştığı kişinin iş yerine ateş açan şahıs, kavgayı ayırmayı çalışan genci vurdu

  Trabzon'da kavga ettiği kişinin iş yerine silahla rastgele ateş eden bir şahıs, o esnada çevrede bulunan ve kavgayı ayırmaya çalıştığı öğrenilen 29 yaşındaki genci vurarak öldürdü. Kurşun yağdırdıktan sonra kaçan saldırgan, polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

 • Cem Karaca'dan taraftara çağrı
  27 Eyl Cem Karaca'dan taraftara çağrı

  Eskişehirspor Teknik Direktörü Cem Karaca, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile genç oyuncularını bu yoldan kopartılmamasını istedi.

 • Cem Karaca'dan TÜFAD'a ziyaret
  15 Eyl Cem Karaca'dan TÜFAD'a ziyaret

  Eskişehirspor teknik heyeti, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Eskişehir Şubesi'ni ziyaret etti.

 • Eskişehirspor yeni sezon hazırlıklarına başladı
  30 Tem Eskişehirspor yeni sezon hazırlıklarına başladı

  TFF 2.i Lig'de mücadele edecek olan Eskişehirspor'da 2021-2022 sezonu hazırlıkları başladı.

 • Eskişehirspor'un yeni teknik direktörü Cem Karaca oldu
  29 Tem Eskişehirspor'un yeni teknik direktörü Cem Karaca oldu

  TFF 2. Lig'de mücadele edecek Eskişehirspor'un teknik direktörlük görevine Cem Karaca getirildi.

 • Sağlık Bakanlığından özel klip: 'Bu son olsun bu son'
  13 Tem Sağlık Bakanlığından özel klip: "Bu son olsun bu son"

  Sağlık Bakanlığınca Covid-19 ile mücadele kapsamında 'Kolları sıvıyoruz' sloganıyla başlatılan aşılama kampanyasına özel bir klip hazırlandı.

 • Fahrettin Koca'dan Sertab Erener'e yeniden yorumladığı 'Bu Son Olsun' şarkısı için teşekkür
  13 Tem Fahrettin Koca'dan Sertab Erener'e yeniden yorumladığı "Bu Son Olsun" şarkısı için teşekkür

  Kovid-19 ile mücadelede yürütülen aşılama kampanyası kapsamında Sertab Erener, Cem Karaca'nın seslendirdiği "Bu Son Olsun" şarkısını yeni sözlerle yeniden yorumladı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Kolları Sıvıyoruz" sloganıyla yürütülen kampanyanın devamı niteliğinde olan klibi Twitter hesabından paylaşarak Sertab Erener'e teşekkür etti.

 • Cem Karaca'nın eşi İlkim Karaca'dan miras açıklaması
  15 Mar Cem Karaca'nın eşi İlkim Karaca'dan miras açıklaması

  Cem Karaca'nın 2001 yılında evlendiği son eşi İlkim Karaca, usta sanatçının önceki eşlerinden Feride Balkan ve oğlu Emrah ile yaşadığı miras krizi hakkında Star TV ekranlarında yayınlanan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuştu.

 • Talas Musiki Cemiyeti ünlü isimleri konserle andı
  13 Şub Talas Musiki Cemiyeti ünlü isimleri konserle andı

  Talas Belediyesince kurulan Talas Musiki Cemiyeti tarafından düzenlenen "Müzeyyen Senar, Cem Karaca, Barış Manço Anma Gecesi" sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınla sanatseverlere ulaştı.

 • Cem Karaca'nın eşi İlkim Karaca'dan yıllar sonra gelen itiraflar!
  08 Şub Cem Karaca'nın eşi İlkim Karaca'dan yıllar sonra gelen itiraflar!

  Anadolu Rock müziğinin unutulmaz ismi Cem Karaca, vefatının 17. yılında saygı ve özlemle anılıyor. İlkim Karaca, rahmetli eşi Cem Karaca'nın vefat yıldönümünde Snob Magazin'den Arif Hür'e konuştu. İlkim Karaca, Cem Karaca'nın vefat etmeden önceki son saatlerini ilk kez anlattı. İlkim Karaca, "Vefat etmeden bir gün önce benden kıymalı kapuska istemişti. Ama o kapuskayı yiyemedi" deyip ekledi: "Vefat etmeden önceki son gecesinde ise peynir peynir ekmek yiyip, çay içti. Son günlerinde Attila İlhan'ın 'Allah'ın Süngüleri: Reis Paşa' adlı kitabını okuyordu." İşte sevilen sanatçı İlkim Karaca'nın ses getirecek açıklamaları...

 • Cem Karaca ve Müzeyyen Senar TRT Müzik'te Anılacak
  07 Şub Cem Karaca ve Müzeyyen Senar TRT Müzik'te Anılacak

  Cem Karaca ve Müzeyyen Senar, ölüm yıl dönümlerinde TRT Müzik'te "Anısına" programıyla yad edilecek.

 • ATİB ve TÜRSAB Akdeniz üyeleri, 2020'yi değerlendirip 2021 beklentilerini konuştu
  26 Oca ATİB ve TÜRSAB Akdeniz üyeleri, 2020'yi değerlendirip 2021 beklentilerini konuştu

  Alternatif Turizm Etkinlikleri ve İşletmeleri Birliği (ATİB) ve TÜRSAB Akdeniz BTK Yönetim Kurulu Üyeleri, online toplantı ile bir araya geldi. ATİB ve TÜRSAB Akdeniz BTK üyeleri toplantıda 2020 sezonunu değerlendirirken 2021 sezonu için de öngörülerde bulunuldu.

 • İsmail Hacıoğlu şarkıcılığa göz kırptı
  25 Oca İsmail Hacıoğlu şarkıcılığa göz kırptı

  Rol aldığı dizi ve filmlerde gösterdiği performansla dikkat çeken İsmail Hacıoğlu, şarkıcılığa göz kırptı

 • Sefa Ulaştır'ın ölüm sebebi belli oldu
  19 Eki Sefa Ulaştır'ın ölüm sebebi belli oldu

  Bu yıl 52'nci sanat yılını kutlayan Türk rock müziğinin en büyük grup ve solistleri ile çalışmış efsane davulcu Sefa Ulaştır hayatını kaybetti. Ulaştır'ın yaşlılığa bağlı nedenlerle hayatını kaybettiği öğrenildi. Peki Sefa Ulaştır kimdir? İşte detaylar...

 • Selda Bağcan benim ev halim PTT: Pijama-Terlik-Televizyon
  19 Eki Selda Bağcan benim ev halim PTT: Pijama-Terlik-Televizyon

  ? 72 yaşındasınız. Ömrün hangi kısmını tekrar yaşamak isterdiniz: İlk 35 mi ikinci 35 mi?Ömrümün ikinci 35 yılını tekrar yaşamak isterim. 60 yaşımdan sonra zihnim açıldı ve IQ'm arttı.

 • Kepez'de yapımı planlanan Gençlik Kütüphanesine Cem Karaca'nın ismi verilecek
  03 Eyl Kepez'de yapımı planlanan Gençlik Kütüphanesine Cem Karaca'nın ismi verilecek

  Antalya'nın Kepez ilçesinde Cem Karaca Gençlik Kütüphanesi kurulacak.

 • Koray Avcı: Benimle evli olduğunu sanan hayranlarım var
  03 Eyl Koray Avcı: Benimle evli olduğunu sanan hayranlarım var

  ? 5 yıl önce "Aşk ile" albümüyle çıkış yaptınız ve sanki Allah "Yürü ya kulum" dedi.

 • Turizm sektörü Rusya'nın ardından Almanya pazarından da umutlu
  17 Ağu Turizm sektörü Rusya'nın ardından Almanya pazarından da umutlu

  Alternatif Turizm Etkinlikleri ve İşletmeleri Birliği (ATİB) Başkanı Cem Karaca, uçuşların başlamasının ardından Almanya pazarının da Rusya'da olduğu gibi hızlı bir toparlanma sürecine gireceğini düşündüklerini bildirdi.

 • ADANA Meclis üyesi Vursavuş, Karaca'nın 'Islak Islak' parçasını seslendirdi
  11 Haz ADANA Meclis üyesi Vursavuş, Karaca'nın 'Islak Islak' parçasını seslendirdi

  Meclis üyesi Vursavuş, Karaca'nın 'Islak Islak' parçasını seslendirdiADANA'da CHP'li Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi, müteahhit ve ses sanatçısı Mustafa Fidan Vursavuş, Cem Karaca'nın 'Islak Islak' isimli eserini seslendirip klip çekti.

 • TRT Müzik'ten caz konserleri serisi
  03 Haz TRT Müzik'ten caz konserleri serisi

  TRT Müzik "16. Alanya Uluslararası Caz Günleri" konserler serisini ekranlara getirecek.

 • Kovid-19'un 'tatil alışkanlıklarını' da değiştirmesi bekleniyor
  16 May Kovid-19'un "tatil alışkanlıklarını" da değiştirmesi bekleniyor

  Alternatif Turizm Etkinlikleri ve İşletmeleri Birliği Başkanı Cem Karaca, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile alternatif turizmin yıldızının parlayacağını öngördüklerini bildirdi.

 • Yol arkadaşları'dan yeni single
  11 May Yol arkadaşları'dan yeni single

  Türk rock müziğinin temel taşlarından Cem Karaca'yla 2001'den vefat ettiği 2004 yılına kadar çalışan Yol Arkadaşları grubu yeni single çalışmaları 'Televizyon ülkesi' adlı şarkıyı piyasaya sürüp şarkıya da klip çekti.

 • Murat Kekilli 'Kültür Nöbeti'ne konuk oldu
  01 May Murat Kekilli "Kültür Nöbeti"ne konuk oldu

  Murat Kekilli, Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul Şubesinin Instagram hesabından canlı yayınlanan etkinliğe konuk oldu.

 • ATİB Başkanı Cem Karaca turizm sezonundan umutlu Açıklaması
  30 Nis ATİB Başkanı Cem Karaca turizm sezonundan umutlu Açıklaması

  Alternatif Turizm Etkinlikleri ve İşletmeleri Birliği (ATİB) Başkanı Cem Karaca, turizm sezonunun açılışıyla birlikte yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı alınacak ekstra önlemlerle Türk turizminin rakip destinasyonlardan çok daha avantajlı bir noktada olacağını söyledi.

 • ATİB Başkanı Cem Karaca, Kovid-19 salgını sonrası turizm döneminden umutlu Açıklaması
  09 Nis ATİB Başkanı Cem Karaca, Kovid-19 salgını sonrası turizm döneminden umutlu Açıklaması

  Alternatif Turizm Etkinlikleri ve İşletmeleri Birliği (ATİB) Başkanı Cem Karaca, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) pandemisinin sona ermesinin ardından, Türkiye'nin, alınan önlemler ve güven veren sağlık altyapısıyla turizm destinasyonları arasında öne çıkacağına inandıklarını söyledi.

 • Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan sanatçı Cem Karaca için özel paylaşım
  05 Nis Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan sanatçı Cem Karaca için özel paylaşım

  Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 2004'te vefat eden sanatçı Cem Karaca'nın doğum gününü kutladığı paylaşımında sanatçının "Bu son olsun" isimli şarkısına yer vererek gençlere de mesaj verdi.

 • Kıraç, 'Adsız' adlı şarkısına klip çekti
  16 Mar Kıraç, 'Adsız' adlı şarkısına klip çekti

  Kıraç'ın, yeni albümü "Beni Ben Yapan Şarkılar"ın dördüncü klibi, Kemal Başbuğ yönetmenliğinde, Cem Karaca'nın unutulmaz şarkılarından "Adsız"a çekildi

 • İki usta anıldı
  28 Şub İki usta anıldı

  Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinlik, Barış Manço ve Cem Karaca'nın hayatını konu alan belgesel gösterimiyle başladı.

 • Barış Manço ve Cem Karaca Kartal'da şarkılarıyla anıldı
  27 Şub Barış Manço ve Cem Karaca Kartal'da şarkılarıyla anıldı

  Kartallı vatandaşlar, Türk Rock Müziği'nin öncülerinden ve Anadolu Rock türünün kurucuları arasında sayılan Barış Manço ve Cem Karaca'yı Kartal Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi'nde düzenlenen "Müziğin En Güzel Yolcuları" adlı etkinlikle andı.

 • Ege'yi Coşturdu
  10 Şub Ege'yi Coşturdu

  Pop müziğin sevilen ismi Soner Arıca, 22 şehir dolaşacağı "Hepimizin Şarkıları" Türkiye turnesine geçtiğimiz akşam İzmir'de start verdi.

Advertisement