Fabrika Kızı" Fotoğraf Sergisi 11 Mart'ta Açılacak - Son Dakika

Fabrika Kızı" Fotoğraf Sergisi 11 Mart'ta Açılacak

04.03.2015 14:19
Fabrika Kızı" Fotoğraf Sergisi 11 Mart'ta Açılacak

Kadir Has Üniversitesi Kampüsü olarak kullanılan Cibali Tütün Fabrikası'nda çalışan bir işçi kızın anlatıldığı "Fabrika Kızı" şarkısından ilhamla gerçekleştirilen proje kapsamında düzenlenen fotoğraf sergisi, 11 Mart'ta açılacak.

Kadir Has Üniversitesi Kampüsü olarak kullanılan Cibali Tütün Fabrikası'nda çalışan bir işçi kızın anlatıldığı "Fabrika Kızı" şarkısından ilhamla gerçekleştirilen proje kapsamında düzenlenen fotoğraf sergisi, 11 Mart'ta açılacak.

Üniversiteden yapılan yazılı açıklamaya göre, proje kapsamında eğitim olanağından yoksun işçi kızlar hayatlarını fotoğrafladı. Sezen Aksu, Burcu Aktaş, Sevda Alankuş, Bora Ayanoğlu, Gaye Boralıoğlu, Karin Karakaşlı, Hasan Bülent Kahraman, Pınar Öğünç, Cüneyt Özdemir ve Aret Vartanyan'ın da aralarında bulunduğu sanatçı, gazeteci ve akademisyenler de bu fotoğrafları öyküleştirdi.

"Fabrika Kızı" şarkısının sahibi Bora Ayanoğlu'nun dinletisiyle başlayacak serginin açılışı 11 Mart'ta Cibali Kampüsü'nde yapılacak.

Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Fabrika Kızı' Fotoğraf Sergisi 11 Mart'ta Açılacak - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Seyhan Soylu'dan gündem olacak iddia: Serpil Çakmaklı, Nihat Doğan'dan hamile kalıp çocuk aldırdı 11:30 Seyhan Soylu'dan gündem olacak iddia: Serpil Çakmaklı, Nihat Doğan'dan hamile kalıp çocuk aldırdı Tartışmada sular durulmuyor! CHP'den Bakan Soylu'ya cevap: 2021 Eylül'ünde yapılan mitingi unutmuş 11:26 Tartışmada sular durulmuyor! CHP'den Bakan Soylu'ya cevap: 2021 Eylül'ünde yapılan mitingi unutmuş Son dakika! Erzincan'da yolcu otobüsü devrildi: Biri ağır 22 yaralı var 09:37 Son dakika! Erzincan'da yolcu otobüsü devrildi: Biri ağır 22 yaralı var
Davutoğlu, Abdullah Gül ile görüştü! Mutabık kaldıkları konular AK Partilileri kızdıracak 07:31 Davutoğlu, Abdullah Gül ile görüştü! Mutabık kaldıkları konular AK Partilileri kızdıracak Sergen Yalçın'ın istifası kapıda! Yerine düşünülen iki hoca da kulübü yakından tanıyor 00:38 Sergen Yalçın'ın istifası kapıda! Yerine düşünülen iki hoca da kulübü yakından tanıyor Giresunspor'dan Beşiktaş'a tarihi fark 21:06 Giresunspor'dan Beşiktaş'a tarihi fark
Kemal Kılıçdaroğlu: Yapacağız, Vali de Erdoğan da görecek 16:35 Kemal Kılıçdaroğlu: Yapacağız, Vali de Erdoğan da görecek İskoçya'da ikisi erkek biri kadın üç polis memurunun ilişki görüntüleri sızdı! 15:30 İskoçya'da ikisi erkek biri kadın üç polis memurunun ilişki görüntüleri sızdı!
Advertisement