Kaan Tangöze - Son Dakika

Kaan Tangöze

26.03.2017 20:34
Kaan Tangöze

Türkiye rock müzik tarihine damga vuran Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, 27 Mart'ta, İzzet Baysal Üniversitesi Bordo Salon'da.

Türkiye rock müzik tarihine damga vuran Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, 27 Mart'ta, İzzet Baysal Üniversitesi Bordo Salon'da...

"Gölge Etme" albümü ile solo kariyerine başlayan Kaan Tangöze, albümde vokalin yanı sıra, akustik gitara ve mızıkaya da yer veriyor. "Bekle Dedi Gitti" şarkısının nakaratında Özdemir Asaf'ın "Çizik" şiirine yer veren Kaan Tangöze, Asaf'ın "O Yolda", "Kalmak Türküsü", Aşık Mahzuni Şerif'in "Tersname" ve Karacaoğlan'ın "Bir Kız Bana Emmi Dedi Neyleyim" şiirlerini de konuk ediyor.

Detaylar :

İl : Bolu

İlce : Merkez

Mekan : İzzet Baysal Üniversitesi Kültür Merkezi Bordo Salon

Mekan Adresi : Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Yerleşkesi

Başlangıç Saati : 27.03.2017 20: 00: 00

Bitiş Saati : 27.03.2017 22: 00: 00

Kategori : Kaan Tangöze

Tür : Konser

Ücretlimi? : Hayır

YORUMLAR
500
Dünyanın en sinirli ülkeleri belli oldu! İşte Türkiye'nin sıralamadaki yeri Dünyanın en sinirli ülkeleri belli oldu! İşte Türkiye'nin sıralamadaki yeri Cansuyu Derneği 2022 yılı kurban hazırlıklarını tamamladı Cansuyu Derneği 2022 yılı kurban hazırlıklarını tamamladı ABD Hazine Bakanlığından Bakan Yardımcısı Adeyemo'nun Türkiye ziyaretine ilişkin açıklama ABD Hazine Bakanlığından Bakan Yardımcısı Adeyemo'nun Türkiye ziyaretine ilişkin açıklama
Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Kaan Tangöze - Son Dakika

Bu haber Etkinlik.io tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Etkinlik.io tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Etkinlik.io kurumudur.

Advertisement