Ömer Lütfi Mete Anılacak - Son Dakika

Ömer Lütfi Mete Anılacak

03.11.2017 12:52
Ömer Lütfi Mete Anılacak

Yazar, şair, senarist ve gazeteci Ömer Lütfi Mete, Türk Edebiyatı Vakfı tarafından düzenlenen "Vefa Sohbetleri" kapsamında anılacak.

Yazar, şair, senarist ve gazeteci Ömer Lütfi Mete, Türk Edebiyatı Vakfı tarafından düzenlenen "Vefa Sohbetleri" kapsamında anılacak.

Program, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı Kültürel Etkinlikler Müdürlüğü'nün katkılarıyla, vakfın Sultanahmet'teki merkezinde yarın gerçekleştirilecek.

Anma programı, 2009'da vefat eden Ömer Lütfi Mete'nin konuşmalarının yer aldığı barkovizyon gösterimiyle 13.00'te başlayacak. Ardından yapılacak panelde, "Kurtlar Vadisi" ve "Deli Yürek" başta olmak üzere birçok senaryoya imza atan Mete'nin hayatı, görüşleri ve eserleri konuşulacak.

Moderatörlüğünü İbrahim Öztürkçü'nün yapacağı panelde, gazeteci yazar Ahmet Tezcan, araştırmacı yazar Mehmet Ali Bulut ve yazar İsa Kocakaplan konuşacak.

Halka açık ve ücretsiz yapılacak etkinliğin sonunda, katılımcılara Ömer Lütfi Mete'nin kitapları armağan edilecek.

YORUMLAR
500
İbb'den Bakan Kurum'a Yanıt: 'İbb'yi Hesaba Katmadan Yapılan Tüm İşlemler Geride Kalmıştır' İbb'den Bakan Kurum'a Yanıt: 'İbb'yi Hesaba Katmadan Yapılan Tüm İşlemler Geride Kalmıştır' Bakan Kasapoğlu'ndan Abdi İpekçi Spor Kompleksi inşaatı ile ilgili açıklama Bakan Kasapoğlu'ndan Abdi İpekçi Spor Kompleksi inşaatı ile ilgili açıklama İmamoğlu: İstanbul ve Türkiye, Zenginliği Hak Ediyor; Yoksulluğu Değil İmamoğlu: İstanbul ve Türkiye, Zenginliği Hak Ediyor; Yoksulluğu Değil
Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Ömer Lütfi Mete Anılacak - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement