Yenice Halk Eğitim Merkezinin Yıl Sonu Sergisi - Son Dakika

Yenice Halk Eğitim Merkezinin Yıl Sonu Sergisi

26.05.2016 10:47
Yenice Halk Eğitim Merkezinin Yıl Sonu Sergisi

Yenice Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce yıl sonu karma sergisi açıldı, 6. Bindallı Yarışması yapıldı.

Yenice Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce yıl sonu karma sergisi açıldı, 6. Bindallı Yarışması yapıldı.

Kaymakam Musa Evin, ilçe meydanında düzenlenen etkinliklerde yaptığı konuşmada, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından çeşitli kursların açıldığını ve özellikle kadınların yoğun ilgi gösterdiğini söyledi.

Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Nurol Demi·roğlu ise ilçede 7'den 77'ye her zaman, her yerde ve herkese eğitim anlayışı içinde hizmet verdiklerini bildirdi.

Kurslarda, mesleki beceri kazandırmanın yanında, sosyal ve kültürel gelişimi sağlamak, okuma yazma öğretmek, bireylerin eksik kalan eğitimlerine yardımcı olup, kişisel gelişimlerini desteklemek, bir üst öğrenim sınavlarına hazırlamak, kültürel gelenek ve adetleri koruyup, yaşatmak ve yaygınlaştırmak istediklerini aktaran Demiroğlu, kendilerine destek veren kişi ve kurumları teşekkür etti.

Konuşmaların ardından sergi açıldı, Bindallı Yarışması yapıldı.

Yarışmada dereceye girenler altınla ödüllendirildi.

Etkinliklere, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Ömer Şener, Belediye Başkanı Veysel Acar, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Ardahan, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Güngör ile davetliler ve vatandaşlar katıldı.

YORUMLAR
500
Son dakika haberleri! Sel felaketiyle evleri bataklığa dönen aile yaşadıklarını anlattı Son dakika haberleri! Sel felaketiyle evleri bataklığa dönen aile yaşadıklarını anlattı Karabük Yenice'yi su bastı: Ekmek teknesini kurtarmak isteyen esnaf seferber oldu Karabük Yenice'yi su bastı: Ekmek teknesini kurtarmak isteyen esnaf seferber oldu Son dakika gündem: Karabük Yenice'de sel büyük yıkıma yol açtı Son dakika gündem: Karabük Yenice'de sel büyük yıkıma yol açtı
Kaynak: AA

Son Dakika Kültür Sanat Yenice Halk Eğitim Merkezinin Yıl Sonu Sergisi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement