Yeniden) Türkiye'nin İlk ve Tek Sanat Portalı 'Lebriz.com' İküsag'da - Son Dakika

Yeniden) Türkiye'nin İlk ve Tek Sanat Portalı 'Lebriz.com' İküsag'da

07.03.2018 16:15
Yeniden) Türkiye'nin İlk ve Tek Sanat Portalı 'Lebriz.com' İküsag'da

İSTANBUL Kültür Üniversitesi Sanat Galerisi, Türkiye'nin ilk ve tek sanat portalı 'lebriz.com' sanatçılarını ağırlıyor.

İSTANBUL Kültür Üniversitesi Sanat Galerisi, Türkiye'nin ilk ve tek sanat portalı 'lebriz.com' sanatçılarını ağırlıyor.

İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat Galerisi (İKÜSAG), 2017-2018 sanat sezonunun 5.'inci  sergisinde, Türkiye'nin ilk ve tek sanat portalı "lebriz.com"sanatçılarını ağırlıyor. 14 sanatçının resim, heykel, cam, seramik ve fotoğraf gibi farklı dallardaki eserlerinin yeraldığı karma sergi, 14 Mart Çarşamba günü özel bir seçki olarak sanatseverle buluşacak.

Akın Yıldırım, Alev Gözonar, Ayfer Kalsın, Bahar Artan Oskay, Bahar Kocaman, Gülten İmamoğlu, Hakan Esmer, Hale Eryaman, Kerim Suner, Malik Bulut, Ozan Ünal, Seyit Mehmet Buçukoğlu ile Yasemin Aslan ve Yiğit Yazıcı'nın,sanatın çok yönlü anlatım olanaklarını izleyiciye aktardıkları yaklaşık 27 eseri görücüye çıkacak.

14 Mart 2017 Çarşamba günü saat 15.00'da İstanbul Kültür Üniversitesi Ataköy yerleşkesinde gerçekleştirilecek açılış kokteyli ile kapılarını açacak olan "Lebriz.com Seçkisi" adlı karma sergi, 04 Nisan 2018 tarihine kadar İKÜSAG'da ziyarete açık olacak.

- İstanbul

YORUMLAR
500
Tüm Türkiye'yi duygulandıran anlar! Buse Naz Çakıroğlu ringin ortasında hüngür hüngür ağladı Tüm Türkiye'yi duygulandıran anlar! Buse Naz Çakıroğlu ringin ortasında hüngür hüngür ağladı Davutoğlu: Biz gençlere hayat vermeye geliyoruz Davutoğlu: Biz gençlere hayat vermeye geliyoruz TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Havza ve Merzifon'da ziyaretlerde bulundu TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, Havza ve Merzifon'da ziyaretlerde bulundu
Kaynak: DHA

Son Dakika Kültür Sanat Yeniden) Türkiye'nin İlk ve Tek Sanat Portalı 'Lebriz.com' İküsag'da - Son Dakika


Advertisement