Yolların Ayrılış Noktasında İslam Kitabı - Son Dakika

Yolların Ayrılış Noktasında İslam Kitabı

22.08.2014 18:08
Yolların Ayrılış Noktasında İslam Kitabı

Yolların Ayrılış Noktasında İslam Kitabı kitabının yazarları, yayınevi, baskı tarihi ve diğer tüm bilgileri. Yolların Ayrılış Noktasında İslam Kitabı kitabının kısa özeti.

Bugün müslümanların karşılaştığı problem, yolların ayrılış noktasına gelmiş bir yolcunun problemidir. Yolcu olduğu yerde duraklayıp kalabilir; fakat bu onun açlıktan ölümü göze alması demektir. Üzerinde "garp medeniyetine gider" yazılı yolu da seçebilir. Fakat bu takdirde ebediyyen mazisine veda etmesi gerekmektedir. Ya da üzerinde "gerçek müslümanlığa" yazılı yolu seçer; işte bu yol, kendi mazileri ve kendi kudretleriyle canlı bir geleceğe doğru ilerlemeye imanı olanları kendisine çeken tek yoldur.

(Arka Kapak)

Yazar: Muhammed Esed

Yayınevi: İz Yayıncılık

ISBN: 97897535527765

Boyut: 13.0x21.0

Sayfa Sayısı: 120

Basım Yılı: Şubat 2013

Cilt Durumu: Ciltsiz

Kağıt Türü: 2. Hamur

Dil: Türkçe

YORUMLAR
500
Cuma mesajları: En yeni Cuma mesajları neler? Kısa, ayetli ve anlamlı Cuma mesajları hangisi? Hadisli ve en güzel Cuma mesajları! Cuma mesajları: En yeni Cuma mesajları neler? Kısa, ayetli ve anlamlı Cuma mesajları hangisi? Hadisli ve en güzel Cuma mesajları! Tunus'ta halk oylamasına sunulacak yeni anayasa taslağı Resmi Gazete'de yayımlandı Tunus'ta halk oylamasına sunulacak yeni anayasa taslağı Resmi Gazete'de yayımlandı Diyarbakır'da 'Medeniyetler ve Bilim Tarihinde İslam Aydınlanması' söyleşisi Diyarbakır'da 'Medeniyetler ve Bilim Tarihinde İslam Aydınlanması' söyleşisi
Kaynak: Haberler.Com

Son Dakika Kültür Sanat Yolların Ayrılış Noktasında İslam Kitabı - Son Dakika

Bu haber Haberler.Com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Haberler.Com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Haberler.Com kurumudur.

Advertisement