Acun Ilıcalı'nın 20 yıllık sağ kolu Birol Doğan istifa etti - Son Dakika

Acun Ilıcalı'nın 20 yıllık sağ kolu Birol Doğan istifa etti

27.01.2021 19:29

Acun Firarda programından bu yana Acun Ilıcalı'nın sağ kolu olan, Var Mısın Yok Musun'un Hamdi Bey'i olarak da bilinen Birol Doğan istifa etti. Doğan'ın tazminatını da alarak Ilıcalı ile olan iş ilişkisini sonlandırdığı öğrenildi.

Televizyon dünyasına damga vuran programlarıyla tanınan Acun Ilıcalı, 20 yıllık dostu ve sağ kolu Birol Doğan'ın istifası ile bir dönemi daha kapattı.

Medyaradar'da yer alan habere göre, Show TV ekranlarından yayınlanan Acun Firarda programından bu yana Acun Ilıcalı'nın sağ kolu olan, Var Mısın Yok Musun programının da Hamdi Bey'i olarak bilinen Birol Doğan istifa etti.

Acun Ilıcalı'nın 20 yıllık sağ kolu Birol Doğan istifa etti

İSTAFAYA DUYGUSAL SEBEPLER GÖTÜRDÜ

Ünlü televizyoncunun yıllardır sağ kolu olan Doğan'ın tamamen duygusal sebeplerden ötürü istifa ettiği, ikilinin arasında herhangi bir para mevzusu olmadığı öğrenildi. 20 yıldır abi kardeş ilişkisi içinde olduğu Birol Doğan'ın istifası ile yalnız kalan Acun Ilıcalı'nın boşluğu nasıl dolduracağı ise merak konusu oldu.

YORUMLAR (31)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Malezya'da Başsavcı ve Yolsuzlukla Mücadele Komisyonu Başkanı'na istifa çağrısı Malezya'da Başsavcı ve Yolsuzlukla Mücadele Komisyonu Başkanı'na istifa çağrısı İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, Memleket Partisi'nden istifa etti İbradı Belediye Başkanı Serkan Küçükkuru, Memleket Partisi'nden istifa etti Şeyma Subaşı'nı çileden çıkaran 'metres' yorumu! Tespit ettirip dava açtı Şeyma Subaşı'nı çileden çıkaran 'metres' yorumu! Tespit ettirip dava açtı

Son Dakika Magazin Acun Ilıcalı'nın 20 yıllık sağ kolu Birol Doğan istifa etti - Son Dakika


Advertisement