Ali Küçükbalçık'tan Kibariye'ye: İyi ki benim hanım ağamsın - Son Dakika

Ali Küçükbalçık'tan Kibariye'ye: İyi ki benim hanım ağamsın

12.08.2021 08:35
Ali Küçükbalçık'tan Kibariye'ye: İyi ki benim hanım ağamsın

Birlikte çekilen bir fotoğraflarını paylaşan Küçükbalçık kendisinden 19 yaş büyük olan eşine şöyle seslendi: "Aşkların en güzeli, bugün doğmuş. İyi ki varsın, iyi ki benim hanım ağamsın.

Birlikte çekilen bir fotoğraflarını paylaşan Küçükbalçık kendisinden 19 yaş büyük olan eşine şöyle seslendi: "Aşkların en güzeli, bugün doğmuş. İyi ki varsın, iyi ki benim hanım ağamsın."

Ali Küçükbalçık'tan <a class='keyword-sd' href='/kibariye/' title='Kibariye'>Kibariye</a>'ye: İyi ki benim hanım ağamsın

Kibariye ile Ali Küçükbalçık 1999 yılında nikah masasına oturmuştu...

YORUMLAR (1)
500
Dudak dudağa poz vermek isteyen Pelin Akil ile eşi Anıl Altan'a ikiz kızlarından müdahale! Fotoğraf beğeni topladı Dudak dudağa poz vermek isteyen Pelin Akil ile eşi Anıl Altan'a ikiz kızlarından müdahale! Fotoğraf beğeni topladı Seyhan Soylu ile Ata Çağlayan örfi nikah kıydı: Ahirette de buluşmak istedik Seyhan Soylu ile Ata Çağlayan örfi nikah kıydı: Ahirette de buluşmak istedik Müge Anlı ile Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu hayatlarını birleştirdi! Nikahtan tek bir kare bile yayınlanmadı... Müge Anlı ile Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu hayatlarını birleştirdi! Nikahtan tek bir kare bile yayınlanmadı...
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Ali Küçükbalçık'tan Kibariye'ye: İyi ki benim hanım ağamsın - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement