Aslıhan Karalar: Tekrar ekranlarda olacağım - Son Dakika

Aslıhan Karalar: Tekrar ekranlarda olacağım

09.03.2021 12:57
Aslıhan Karalar: Tekrar ekranlarda olacağım

Son olarak 'Kuruluş Osman' dizisinde rol alan ve sonrasında ekranlara ara veren güzel oyuncu Aslıhan Karalar, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı. Yeni projesi hakkında bilgi veren Karalar, "Az önce bir toplantıdan çıktık. Güzel bir projeyle uzun soluklu olarak tekrar ekranlarda olacağım" dedi

Ekranlara 'Doğu' dizisiyle dönüş yaptığını açıklayan Karalar,& ; "Güzel bir projede konuk oyuncu olma teklifi gelince kabul ettim. Güzel bir bölüm çektik. Tek bölümlük bir serüvende olsa oldukça keyif aldığım ve zevkle çalıştığım bir ortamdı." açıklamasında bulundu.

'BÜYÜK ÖLÇÜDE ANLAŞTIK'

Ayrıca yeni projelerinin olduğunu müjdesini veren Karalar, "Az önce bir toplantıdan çıktık. Güzel bir projeyle uzun soluklu olarak tekrar ekranlarda olacağım umarım. Şu anda kesin olmamakla beraber büyük ölçüde anlaştık diyebilirim. Ama dediğim gibi tam netleşince projenin detaylarını da o zaman sizinle paylaşırım." açıklamasında bulundu.

YORUMLAR
500
Zeydan Karalar'dan Trafikte Darp Edilen Kıbrıs Gazisine Geçmiş Olsun Ziyareti Zeydan Karalar'dan Trafikte Darp Edilen Kıbrıs Gazisine Geçmiş Olsun Ziyareti
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Aslıhan Karalar: Tekrar ekranlarda olacağım - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement