Aslıhan Karalar ve Pelin Akil'den Alkışlanacak Hareket - Son Dakika

Aslıhan Karalar ve Pelin Akil'den Alkışlanacak Hareket

05.04.2022 22:16
Aslıhan Karalar ve Pelin Akil'den Alkışlanacak Hareket

Pelin Akil ve Aslıhan Karalar, doğum günleri için takipçilerinden hediye yerine otizmli çocuklara bağış yapılmasını istedi.

17 Nisan'da 36 yaşına girecek olan Pelin Akil ile 27 Nisan'da yeni yaşını kutlamaya hazırlanan Aslıhan Karalar, anlamlı bir bağışa imza attı. İki ünlü oyuncu doğum günlerini Türkiye Otistiklere Destek ve Eğitim Vakfı'na (TODEV) bağışladı.

Pelin Akil ve Aslıhan Karalar, vakıfla birlikte otistik bireylerin eğitimine destek olacak. İki ünlü oyuncu, doğum günü için kendilerine hediye gönderilmesi yerine vakfa bağış yapılmasını sosyal medya hesabından duyurdu.

YORUMLAR
500
Son dakika haber! İş kazasında ağır yaralanmıştı... 43 günlük yaşam mücadelesini doğum gününde kaybetti Son dakika haber! İş kazasında ağır yaralanmıştı... 43 günlük yaşam mücadelesini doğum gününde kaybetti Böyle Görüntülendi! O Detay Dikkat Çekti Böyle Görüntülendi! O Detay Dikkat Çekti Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesine ilişkin dava düşürüldü Cemal Kaşıkçı'nın öldürülmesine ilişkin dava düşürüldü
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Aslıhan Karalar ve Pelin Akil'den Alkışlanacak Hareket - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement