Aytaç Şaşmaz: Cemre'yi tanıdıkça da 'iyi ki' dedim - Son Dakika

Aytaç Şaşmaz: Cemre'yi tanıdıkça da 'iyi ki' dedim

17.09.2021 11:38
Aytaç Şaşmaz: Cemre'yi tanıdıkça da 'iyi ki' dedim

Şaşmaz, "Cemre'yi ilk gördüğünde ne hissettin?

Şaşmaz, "Cemre'yi ilk gördüğünde ne hissettin?" sorusunu şöyle yanıtladı: "Onu tanımıyordum. Karakterini merak ettim. Tanıdıkça da 'iyi ki' dedim." Oyuncu ayrıca "Cemre bu hayatta tanıdığım en saf ve temiz enerjili insan" diye konuştu.

 <a class='keyword-sd' href='/aytac-sasmaz/' title='Aytaç Şaşmaz'>Aytaç Şaşmaz</a>: Cemre'yi tanıdıkça da 'iyi ki' dedim

Cemre Baysel de Şaşmaz için "Anlatamayacağım güzellikte bir kalbi var. Her zaman iyi niyetli, güler yüzlü ve umutlu" dedi. Baysel'e "Ünlü olmak nasıl hissettiriyor?" sorusu da yöneltildi. Oyuncu, "Rahat ve sakin yaşamayı seviyorum. Tanınıyor olmak beni biraz zorluyor, ancak yaptığım mesleğin getirileri bunlar. Şikayetçi değilim" diye konuştu.

YORUMLAR
500
'6 milyar dolarlık jelibon bulundu' açıklaması yapan Melih Gökçek ilk kez konuştu: Demek ki trollenebiliyorum '6 milyar dolarlık jelibon bulundu' açıklaması yapan Melih Gökçek ilk kez konuştu: Demek ki trollenebiliyorum Akşener: 'Malkaralı emekli bir hanım diyor ki; tek maaşım var, açız' Akşener: 'Malkaralı emekli bir hanım diyor ki; tek maaşım var, açız' Cüneyt Arkın'ın Vasiyetini Duyanlar Şaştı Kaldı Cüneyt Arkın'ın Vasiyetini Duyanlar Şaştı Kaldı
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Aytaç Şaşmaz: Cemre'yi tanıdıkça da 'iyi ki' dedim - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement