Babamın Kemanı ekibi sete çıktı - Son Dakika

Babamın Kemanı ekibi sete çıktı

15.03.2021 14:19
Babamın Kemanı ekibi sete çıktı

BKM yapımı filmin setinden ilk kare sosyal medyada paylaşıldı.

BKM yapımı filmin setinden ilk kare sosyal medyada paylaşıldı. Belçim Bilgin, yakın dostu Ayfer Dönmez, rol arkadaşı Engin Altan Düzyatan ve filmin yönetmeni Andaç Haznedaroğlu ile çektiği kareyi Instagram hesabında yayınladı: "Kız kardeşle set bir başkaymış. Babamın Kemanı için toplaştık. Güzel şeyler hazırlıyoruz."

Babamın Kemanı ekibi sete çıktı

Belçim Bilgin, Ayfer Dönmez ve Engin Altan Düzyatan'ın rol aldığı filmin yönetmen koltuğunda Andaç Haznedaroğlu oturuyor.

YORUMLAR
500
Eli dursa ayağı durmuyor! Şarkıcı İrem Derici, içkisini ayak parmaklarının arasına sıkıştırdığı kadehten içti Eli dursa ayağı durmuyor! Şarkıcı İrem Derici, içkisini ayak parmaklarının arasına sıkıştırdığı kadehten içti Yağmur Atacan eşi Pınar Altuğ'un bikinili fotoğraflarını paylaştı: Daha fazla direnemiyorum ben yaşlanacağım Yağmur Atacan eşi Pınar Altuğ'un bikinili fotoğraflarını paylaştı: Daha fazla direnemiyorum ben yaşlanacağım Meta'nın sohbet robotu BlenderBot 3, Zuckerberg'in insanları sömürdüğünü söyledi Meta'nın sohbet robotu BlenderBot 3, Zuckerberg'in insanları sömürdüğünü söyledi
Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Babamın Kemanı ekibi sete çıktı - Son Dakika

Bu haber Hürriyet tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Hürriyet tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Hürriyet kurumudur.

Advertisement