'Baht Oyunu' oyuncuları Aytaç Şaşmaz, Cemre Baysel, İdris Nebi Taşkan ve Aslı Sümen anlattı: Samimiyetimiz ekran karşısındaki izleyiciye geçti - Son Dakika
Magazin

'Baht Oyunu' oyuncuları Aytaç Şaşmaz, Cemre Baysel, İdris Nebi Taşkan ve Aslı Sümen anlattı: Samimiyetimiz ekran karşısındaki izleyiciye geçti

\'Baht Oyunu\' oyuncuları Aytaç Şaşmaz, Cemre Baysel, İdris Nebi Taşkan ve Aslı Sümen anlattı: Samimiyetimiz ekran karşısındaki izleyiciye geçti

? "Baht Oyunu" izleyiciden büyük ilgi gördü.

07.08.2021 10:59  Güncelleme: 11:07
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

? "Baht Oyunu" izleyiciden büyük ilgi gördü. Neler söylemek istersiniz?

Aytaç Şaşmaz: İşini bu denli seven, böyle güzel bir ekibin bir parçası olduğum için çok mutluyum. Bizim çekerken hissettiğimiz bütün güzel duygular, tüm samimiyetiyle beraber ekran karşısındaki seyircilerimize de geçti.

Cemre Baysel: Her saniyesine emek verdiğimiz, ilmek ilmek işlediğimiz bir iş oldu. Mutlu ve gururluyum. Başta yönetmenim Serdar Gözelekli ve tüm ekip arkadaşlarımın yüreğine, emeğine sağlık.

İdris Nebi Taşkan: Bugüne kadar hep dram işlerinde rol aldım. İlk kez bir romantik komedi projesiyle seyirci karşısına çıktım. İzleyici Rüzgar'ı en az benim sevdiğim kadar sevdi.

Aslı Sümen: Biz çok keyifle çekiyoruz, seyircilerimiz de bir o kadar keyifle izlemesi bizi çok mutlu ediyor.

KİMİN NE DEDİĞİNDEN ÇOK SENİN NE İSTEDİĞİN ÖNEMLİ

? Canlandırdığınız karakterlere bir mesaj vermek isteseniz bu ne olurdu?

Aytaç Şaşmaz: Bora Doğrusöz, aşktan canı yanmış ve bu sebeple aşk dediğimiz şeyin sadece masal kitaplarında olduğuna inanan biri. Babasının baskılarına rağmen kendi ayaklarının üstünde durabilmiş ve bir sosyal içerik platformu kurmuş. İşini hayatının odak noktasına almış ve geride kalan ailesini ve tüm sosyal hayatını ötelemiş bir adam. Eğer Bora'ya bir şey söylemek isteseydim o da 'Yaşadıkların yaşayacaklarının habercisi olmayabilir' olurdu.

Cemre Baysel: Ada deli dolu, zeki, bir o kadar da temiz kalpli. Pes etmeyen, güçlü, kendi sınırlarını zorlarken, etrafındakilerin de sabrını zorlamayı ihmal etmiyor. Ona çıktığı yolda kalbinin sesini dinlemesini söylerdim. Kimin ne dediğinden çok, senin ne istediğin önemli olan.

İdris Nebi Taşkan: Rüzgar bence çok bencil biri. Hayatının merkezinde sadece kendisi var. Mutluluk canavarı diyorum ben Rüzgar'a. Haz peşinde koşuyor sürekli. Eğer Rüzgar'a bir şey söyleyecek olsaydım ona kendini sevmek ve bencillik arasında çok ince bir çizgi olduğunu söylerdim. Bence insan başkalarını da mutlu etmekten keyif almalı...

Aslı Sümen: Tuğçe, güçlü, alımlı ve iyi eğitimli bir karakter. Gücünü istediğini elde etmek için kullanmaktan çekinmiyor. Ama Bora'ya olan zaafı yüzünden sabırsız davranıyor. Ben Tuğçe'ye aksiyona geçmeden önce iki kere düşün demek isterdim!

'Baht Oyunu' oyuncuları Aytaç Şaşmaz, Cemre Baysel, İdris Nebi Taşkan ve Aslı Sümen anlattı: Samimiyetimiz ekran karşısındaki izleyiciye geçti

HERKES ÇOK GERÇEK VE DOĞAL

? Yaz ekranında birçok dizi izleyiciyle buluştu. Peki "Baht Oyunu"nu diğerlerinden öne çıkaran ne oldu sizce?

Aytaç Şaşmaz: "Baht Oyunu"nda seyirci aşkın peşinde koşan Ada'yla aşktan kaçan Bora'nın hikayesini çok sevdi...

Cemre Baysel: Enerjisi yüksek, görseli kuvvetli, cıvıl cıvıl bir dizi. Herkes çok gerçek ve çok doğal.Seyirci doğallığımıza kapıldı.

İdris Nebi Taşkan: İzleyici çok samimi duygular gördü. Set arkasındaki samimiyetin kamera önüne de yansıdığını düşünüyorum.

Aslı Sümen: Zor günler geçirdiğimiz bu dönemde seyirci günlük hayatın telaşını biraz olsun unuttu, kendini aşk için çırpınan karakterlere kaptırdı.

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin 'Baht Oyunu' oyuncuları Aytaç Şaşmaz, Cemre Baysel, İdris Nebi Taşkan ve Aslı Sümen anlattı: Samimiyetimiz ekran karşısındaki izleyiciye geçti - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Uğur Dündar, Metin Akpınar'ın kızı ve kardeşinin iddialarıyla ilgili yayın yasağı aldırdı
  01:09 Uğur Dündar, Metin Akpınar'ın kızı ve kardeşinin iddialarıyla ilgili yayın yasağı aldırdı

  Uğur Dündar, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda Duygu Nebioğlu ve Dilara Gülatan'ın kendisine yönelik iddialarıyla ilgili haberlere yayın yasağı kararı aldırdığını belirtti. Dündar, daha önce yaptığı açıklamada babalık durumunun olmadığının Adli Tıp Kurumu tarafından ispatlandığını söylemişti. Mahkeme tarafından çıkarılan yayın yasağı kararı nedeniyle Dündar, iddiaları ve belgeleri şimdilik açıklamadığını belirtti.

 • Hakan Peker, Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi
  01:09 Hakan Peker, Seçim Sonuçlarını Değerlendirdi

  Ünlü şarkıcı Hakan Peker, İYİ Parti çatısı altında Safranbolu Belediye Başkan adayı olarak seçimlere katıldı ancak kazanamadı. Peker, seçim sürecinden sonra yaptığı açıklamada siyasetin herkesin hakkı olduğunu ve kaybetmekten çekinmediğini belirtti. Aday olduğu takdirde Safranbolu'yu kültür kenti yapmayı hedeflediğini söyleyen Peker, her zaman kazanmanın mümkün olmadığını ifade etti.

 • Teşkilat'ın 104. bölümünde neler olacak?
  23:10 Teşkilat'ın 104. bölümünde neler olacak?

  Ömer, öğrendiği gerçekle neye uğradığını şaşırır. İpuçları onu doğru yola götürür. Büyük sırrı öğrendiğinde planladığı hamleleri rafa kaldırmak zorunda kalır. Kambur'un elinde zor durumda olan Korkut ve Pehlivan, pes etmeden kurtuluş yolu bulmaya çalışırlar. Hiçbir şeyden haberi olmayan Neslihan'ın, Ömer'e güveni sonsuzdur. Ömer de Neslihan'ın vatanı için babasından bile vazgeçeceğine emindir. Gerçekler ortaya çıktıkça zor kararlar alan Ömer'in amacı bellidir. Karşısındaki kim olursa olsun, önce vatanı için hareket edecektir.

 • Şahan Gökbakar, Yılmaz Morgül'ü Taklit Etti
  21:10 Şahan Gökbakar, Yılmaz Morgül'ü Taklit Etti

  Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Yılmaz Morgül'ün Ateşe Düştüm şarkısını taklit ettiği bir video paylaştı. Gökbakar'ın paylaşımına Morgül kahkaha emojileriyle karşılık verdi.

 • İzel'den sürpriz ayrılık açıklaması: 'Ercan'ın tavrı mutsuz etti'
  21:09 İzel'den sürpriz ayrılık açıklaması: 'Ercan'ın tavrı mutsuz etti'

  İzel, kendi adlarını verdikleri müzik grubuyla bir döneme damga vuran Çelik Erişçi ve Ercan Saatçi ile 2022'de yeniden bir araya gelmişti. Ancak grup, bayramda Kıbrıs'ta verdikleri konserin ardından tekrar dağılma kararı aldı. İzel, 'Aramızda Kalmasın' programında yaptığı açıklamada, ayrılığın gerekçesini Ercan'ın tavrıyla ilişkilendirdi ve 'Mutsuzum' diyerek ayrıldığını söyledi.

 • Attila Özdemiroğlu, vefatının 8'inci yılında anıldı
  20:33 Attila Özdemiroğlu, vefatının 8'inci yılında anıldı

  Müzisyen, besteci ve söz yazarı Attila Özdemiroğlu, vefatının 8'inci yılında Zincirlikuyu Mezarlığı'ndaki kabri başında düzenlenen anma programıyla anıldı. MESAM Başkanı Recep Ergül ve birçok MESAM üyesi sanatçı, Özdemiroğlu'nun ailesi ve yakınları da anma programına katıldı. Türk pop müziği parçaları ve film müzikleriyle tanınan Özdemiroğlu, 20 Nisan 2016'da 73 yaşında hayatını kaybetmişti.

 • Atilla Özdemiroğlu, mezarı başında anıldı
  19:09 Atilla Özdemiroğlu, mezarı başında anıldı

  Türk müziğinin önemli isimlerinden Atilla Özdemiroğlu, mezarı başında düzenlenen anma töreniyle saygıyla anıldı. Sanatçının eşi Hepgül Özdemiroğlu, çocukları ve MESAM üyeleri törene katıldı. MESAM Başkanı Recep Ergül, Atilla Özdemiroğlu'nun müziğin birçok farklı dalında sayısız hit esere imza attığını belirterek onu saygı ve minnetle andıklarını ifade etti. Özdemiroğlu, özellikle Sezen Aksu'nun pop müziğindeki başarısında önemli bir rol oynamıştı.

 • Şeyda Akova Balcıoğlu, Sakla Beni dizisindeki karakteri hakkında konuştu
  17:18 Şeyda Akova Balcıoğlu, Sakla Beni dizisindeki karakteri hakkında konuştu

  Sakla Beni dizisinde yer alan oyuncu Şeyda Akova Balcıoğlu, Melis Yaşar'ın konuğu oldu. Balcıoğlu, dizide canlandırdığı 'Afife' karakterini anlattı. Karakterin yaşadığı zorlukları ve hataları anlatan Balcıoğlu, toplumun hatalara tahammülü olmadığını belirtti. Ancak herkesin gençlik döneminde hata yaptığını ve karakteri anlamak gerektiğini vurguladı.

 • Azerbaycanlı Ünlü Sanatçı Cavanşir Mammadov Hayatını Kaybetti
  17:12 Azerbaycanlı Ünlü Sanatçı Cavanşir Mammadov Hayatını Kaybetti

  Azerbaycan'ın ünlü sanatçılarından Cavanşir Mammadov, 70 yaşında evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Mammadov'un birçok eseri bulunuyordu ve 2005 yılında Azerbaycan Devleti tarafından 'Emektar Artist Ünvanı'na layık görülmüştü. Ünlü şarkıcı Doğuş'un eşi Hoşgedem Hidayetkızı, Mammadov'un ölüm haberini duyduğunda büyük üzüntü yaşadığını belirtti ve onun değerli bir sanatçı olduğunu vurguladı.

 • Ünlü Komedyen Hasan Can Kaya'nın Ameliyatı Başarılı Geçti
  17:11 Ünlü Komedyen Hasan Can Kaya'nın Ameliyatı Başarılı Geçti

  Hasan Can Kaya, hastane ekibi tarafından beş saat süren acil bir ameliyata alındı. Operasyon başarılı geçti ve sağlık durumu iyi. Ünlü komedyen, birkaç gün hastanede istirahat edecek ve ABD turnesini ileri bir tarihe erteleyeceği duyuruldu.

 • Gripin, İstanbul Konserinde Yalnızlığın Çaresini Buldu
  17:10 Gripin, İstanbul Konserinde Yalnızlığın Çaresini Buldu

  Gripin'in solisti Birol Namoğlu, İstanbul konserinde seyircilere 'Yalnızlığın Çaresini Bulmuşlar' diyerek selamlama yaptı. Grup, 2 saat boyunca hit şarkıları ve proje albümlerinden parçalarla seyircilere unutulmaz bir gece yaşattı. Gripin, Trabzon, Ankara ve Kayseri konserleriyle turnesine devam edecek.


Advertisement