Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı'nda dün akşam neler yaşandı? Meryem'i kurtarmak için öne atılan kişi kim oldu? - Son Dakika

Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı'nda dün akşam neler yaşandı? Meryem'i kurtarmak için öne atılan kişi kim oldu?

13.05.2022 09:03
Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı'nda dün akşam neler yaşandı? Meryem'i kurtarmak için öne atılan kişi kim oldu?

Dün akşam 30. bölümle TRT1 ekranlarda yayınlanan Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı dizisinde Don Diego'nun baskınıyla yakalanan Hızır, Piri ve İlyas Meryem'i kurtarmak için yeni plan yapar.

Başrolünde Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe ve Melis Babadağ'ın yer aldığı Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı'nda Oruç Reis aldığı haberle neye uğradığını şaşırdı.

BARBAROSLAR AKDENİZ'İN KILICI DİZİSİNDE DÜN AKŞAM NELER YAŞANDI?

Davaları yolunda bir ölüm kalım savaşı içine düşen Barbaros kardeşleri zorlu süreçler bekliyor. Esir alınan Hüma, Esma, Isabel ve Meryem'i kurtarmak için gizlice Cicel'e sızan Hızır, Piri ve İlyas, Don Diego'nun baskınıyla yakalanmışlardı. Don Diego'nun bu baskınını bozan ise Selim Tumi'nin Don Diego'ya göndermek üzere yola çıkardığı Müslüman köleleri kurtarıp onların kafeslerine saklanarak Cicel'e girmeyi başaran Oruç, Murad ve leventler olmuştu.

YORUMLAR
500
Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan koltuk değneğiyle görüntülendi Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan koltuk değneğiyle görüntülendi Kasaba Doktoru'nda bu akşam neler olacak? Leyla hastaneden atılacak mı? Kasaba Doktoru'nda bu akşam neler olacak? Leyla hastaneden atılacak mı? Engin Altan Düzyatan diziden neden ayrıldı? Oruç Reis tarihte ne zaman, nasıl öldü? Engin Altan Düzyatan yok mu, çıktı mı? Engin Altan Düzyatan diziden neden ayrıldı? Oruç Reis tarihte ne zaman, nasıl öldü? Engin Altan Düzyatan yok mu, çıktı mı?

Son Dakika Magazin Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı'nda dün akşam neler yaşandı? Meryem'i kurtarmak için öne atılan kişi kim oldu? - Son Dakika


Advertisement