Barış Akarsu'nun hayatı filmi oluyor! Akarsu'yu İsmail Ege Şaşmaz canlandıracak - Son Dakika

Barış Akarsu'nun hayatı filmi oluyor! Akarsu'yu İsmail Ege Şaşmaz canlandıracak

08.04.2022 21:10

Geçirdiği trafik kazasının ardından Bodrum'da günlerce yoğun bakımda kaldıktan sonra 4 Temmuz 2007'de yaşam savaşını kaybeden rock müziğinin sevilen ismi Barış Akarsu'nun hayatı sinema filmine aktarılıyor. Filmde Barış Akarsu'yu İsmail Ege Şaşmaz canlandıracak.

Geçirdiği trafik kazasının ardından Bodrum'da günlerce yoğun bakımda kaldıktan sonra 4 Temmuz 2007'de yaşam savaşını kaybeden rock müziğinin sevilen ismi Barış Akarsu'nun hayatı sinema filmine aktarılıyor.

İSMAİL EGE ŞAŞMAZ CANLANDIRACAK

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Aytaç Medya'nın imza atacağı filmde Akarsu'ya hayat verecek isim belli oldu. 28 yaşında toprağa verilen Barış Akarsu'nun hayatını genç kuşağın başarılı oyuncularından İsmail Ege Şaşmaz canlandıracak.

Barış Akarsu'nun hayatı filmi oluyor! Onu canlandıracak isim bile belli

PROVALARA BAŞLADI

Müzikle de ilgilenen Şaşmaz, Barış Akarsu'nun görüntüsüne bürünmek ve rolü hakkıyla canlandırabilmek için kamya girdi ve saç, makyaj ve müzik provalarına başladı.

YORUMLAR
500
Bodrum açıklarında 2 düzensiz göçmen kurtarıldı Bodrum açıklarında 2 düzensiz göçmen kurtarıldı Süngercilik Müzesi protokolü imzalandı: Türkiye'nin ilk süngercilik müzesi Bodrum'da açılacak Süngercilik Müzesi protokolü imzalandı: Türkiye'nin ilk süngercilik müzesi Bodrum'da açılacak İç Ege ve Göller Yöresi için gök gürültülü sağanak uyarısı İç Ege ve Göller Yöresi için gök gürültülü sağanak uyarısı
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Barış Akarsu'nun hayatı filmi oluyor! Akarsu'yu İsmail Ege Şaşmaz canlandıracak - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş