Belçim Bilgin sevgilisiyle el ele görüntülendi - Son Dakika

Belçim Bilgin sevgilisiyle el ele görüntülendi

21.04.2021 12:00
Belçim Bilgin sevgilisiyle el ele görüntülendi

Ünlü oyuncu Belçim Bilgin, önceki gün yapımcı sevgilisi Alfredo Di Blasio ile birlikte Zorlu AVM'de objektiflere yansıdı. İkili, el ele mutluluk pozu verdi

Günün erken saatlerinde AVM'ye gelen Bilgin ve sevgilisi, Beymen mağazasına uğradılar. Buradan evleri için dekorasyon alışverişi yapan ikili hızla alışverişini tamamladıktan sonra vale noktasındaki araçlarını teslim alıp AVM'den ayrıldı.

"ZOR BİR SÜREÇTEN GEÇİYORUZ"

Ayaküstü muhabirlerle sohbet eden Bilgin, "Zor bir süreçten geçiyoruz. Gün geçtikçe de süreç biraz daha zorlaşıyor. Bizde elimizden geldiğince dikkat etmeye çalışıyoruz. Sakin olur diye erken saatte alışverişe çıkmak istedik. Zaruri bir durum olduğu için önlemlerimizi alıp çift maske takıp ve hızla alışverişimizi tamamladık." açıklamasında bulundu.

<a class='keyword-sd' href='/belcim-bilgin/' title='Belçim Bilgin'>Belçim Bilgin</a> sevgilisiyle el ele görüntülendi

Belçim Bilgin ile Yılmaz Erdoğan, 12 yıllık evliliklerini 2018 yılında noktalamıştı. Bilgin, boşanmasının ardından yapımcı Alfredo Di Blasio ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Belçim Bilgin sevgilisiyle el ele görüntülendi - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement