Bir Aşk Hikayesi 19. Bölüm - Son Dakika

Bir Aşk Hikayesi 19. Bölüm

15.08.2013 06:01
Bir Aşk Hikayesi 19. Bölüm

Bir Aşk Hikayesi'nde Korkut, Gönül'e kızı diye söylediği Cennet'i götürdü. Aslı'yla Korkut'un tartışması Aslı'nın bebeğini kaybetmesine neden oldu.

Bir Aşk Hikayesi'nde Korkut, Gönül'e kızı diye söylediği Cennet'i götürdü. Aslı'yla Korkut'un tartışması Aslı'nın bebeğini kaybetmesine neden oldu. Ve finalde çok sürpriz biri öyle bir şey yaptı ki... İşte Bir Aşk Hikayesi 19. bölümünde yaşanan olaylar...

FOX TV'nin ekran başında kilitleyen dizisi Bir Aşk Hikayesi'nde heyecan doruktaydı. Bir Aşk Hikayesi'nde çok sürpriz gelişmeler yaşandı. Bir Aşk Hikayesi gözyaşları sel oldu.

Bir Aşk Hikayesi'nin bu bölümünde: Korkut, Cennet'i buldu ve Gönül'e teslim etti. Gönül kızı sandığı Cennet'i bulunca çok mutlu oldu. Ceylan, Eda'nın e-postasıyla Korkut'un masum olduğunu öğrendi. Korkut'la konuşan Ceylan pişman olduğunu söyledi. Ceylan'ı babasıyla konuşmaya götüren Korkut hayal kırıklığına uğradı. Kardeşi olduğunu öğrenen Tolga Gönül'e tepki gösterdi. Korkut kazayla Aslı'yı merdivenlerden düşürdü. Bebeğini kaybeden Aslı, büyük acı yaşadı. Korkut ise Aslı'ya 'seninle Almanya'ya geleceğim' dedi. Aslı çok sürpriz bir hamleyle Ceylan'ı aradı ve eve çağırdı. Aslı, Ceylan ve Korkut'a tüm gerçekleri anlatarak ikilinin barışmasını sağladı.

Bir Aşk Hikayesi'nde gecenin sürpriz ise dizinin final sahnesinde 'Korkut Ali'yi canlandıran Seçkin Özdemir'in seslendirdiği şarkı oldu.

Bir Aşk Hikayesi 20. bölüm fragmanı yayınlandı

Kaynak: Star
YORUMLAR
500

Son Dakika Magazin Bir Aşk Hikayesi 19. Bölüm - Son Dakika


Advertisement