Buket Aydın sessizliğini Snob Magazin'e bozdu - Son Dakika

Buket Aydın sessizliğini Snob Magazin'e bozdu

17.05.2021 08:17
Buket Aydın sessizliğini Snob Magazin'e bozdu

Geçtiğimiz hafta Sibel Can'la Göcek'deki teknesinde görüntülenen Emir Sarıgül'ün önceki gün Buket Aydın'a evlilik teklifi yaptığı iddia edilmişti. Konu hakkında Bukey Aydın, sessizliğini Snob Magazin'e bozdu. İşte detaylar...

Emir Sarıgül, Buket Aydın ve Sibel Can arasındaki aşk üçgeninde yeni iddialar ortaya çıktı. Sarıgül'ün Can ile tatil yaparken eski aşkı Aydın'a çiçek gönderdiği iddia edildi. Sarıgül ile Aydın, geçtiğimiz mart ayında ilişkilerine nokta koymuştu.

Sarıgül ve Sibel Can, geçtiğimiz günlerde özel yatta tatil yaparken yakalanmıştı. Sarıgül, Sibel Can ile tatil yaparken dört gün boyunca Aydın'a çiçek gönderdiği konuşuluyor. Detoks kampında olan Aydın'la evlenmek isteyen Sarıgül, çarşamba sabahı Sibel Can İstanbul'a döner dönmez helikopterle Bodrum'a gitti, evlenmek istediğini Aydın'a söyledi.

Aydın, ise Sarıgül'ün teklifini geri çevirdiği iddia edildi. O esnada otelde olan Saba Tümer ve Mert Vidinli ayrılan çiftin barışması için aracı olmaya çalıştığı öğrenildi.

Konu hakkında Snob Magazin'e açıklamada bulunan Buket Aydın, "Konuşmak istemiyorum. Emir Bey ile olan ilişkimi mart sonunda işlerim nedeniyle sonlandırmak zorunda kaldım. Artık işimle gündeme gelmek istiyorum" dedi. Bu arada eski sevgilisi Emir Sarıgül ile Sibel Can ilişkisi hakkındaki ise Aydın, "Beni ilgilendiren bir konu değil" cevabını verdi.

YORUMLAR (1)
  • Emir Sarıgül yatlar helikopterler nerden kazandın : Emir Sarıgül yatlar helikopterler nerden kazandın bu kadar parayı sedat Peker dinlerken ağzım acık kaldı Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
500
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Buket Aydın sessizliğini Snob Magazin'e bozdu - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement