Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik önceden garsonluk yapmış - Son Dakika

Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik önceden garsonluk yapmış

21.01.2022 00:03

Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik'in eşiyle birlikte otel açacağı yönünde iddialar ortaya atılmış ve ikilinin bu iş için ciddi bir miktarı gözden geçirdiği iddia edilmişti. Biricik, otel açtıkları iddialarının doğru olduğunu ancak ortaya atılan rakamların doğru olmadığını belirtti. Biricik, daha önce garsonluk yaptığını ve tecrübesi olduğunu da sözlerine ekledi.

Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik, Yasemin Sakallıoğlu'nun 'Doğru Koca Nasıl Seçilir?' adlı gösterisini izlemeye geldi. Camdaki Kız hakkında konuşan Biricik "Çok güzel gidiyor dizimiz, reytinglerden memnunuz." dedi.

"DAHA ÖNCE GARSONLUK YAPTIM"

Ayvalık'ta eşi Emre Yetkin ile butik otel açacağı yönündeki haberlere değinen Biricik, "Otel için 1 milyon TL harcadığımız iddiası doğru değil. Emre ile birlikte böyle bir yer açma hayalimiz var ve artık gerçekleştiriyoruz. Bilmiyorum biliyor musunuz, ben eskiden garsonluk yapıyordum. Yabancılık çekmediğim bir iş kolu." ifadelerini kullandı.

Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik'in garsonluk yaptığı ortaya çıktı
YORUMLAR
500
Genç kadın, odaya çıkmasına yardım eden otel çalışanı tarafından tecavüze uğradı Genç kadın, odaya çıkmasına yardım eden otel çalışanı tarafından tecavüze uğradı AK Parti'li Gücüyener'den Büyükşehir Belediyesine ait alanda işletilen otelle ilgili açıklama Açıklaması AK Parti'li Gücüyener'den Büyükşehir Belediyesine ait alanda işletilen otelle ilgili açıklama Açıklaması Turizm ve seyahat odaklı yeni televizyon kanalı yayın hayatına başladı Turizm ve seyahat odaklı yeni televizyon kanalı yayın hayatına başladı
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik önceden garsonluk yapmış - Son Dakika


Advertisement